ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تام هاردی اولین تصویر از شخصیت کلیتوس کسدی در ونوم 2 را منتشر کرد

او در حالی که هنوز به کارنیج تبدیل نشده هم ترسناک به نظر می‌رسد!

۰

ونوم 2 یکی از موردانتظارترین فیلم‌های کامیک بوکی سال آینده است و به همین خاطر هیجان زیادی برای انتشار اطلاعات جدید از آن وجود دارد. در همین راستا اخیرا تام هاردی بازیگر نقش ونوم اولین تصویر از کلیتوس کسدی با بازی وودی هارلسون را منتشر کرده است.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، کلیتوس کسدی در نهایت قرار است به کاراکتر کارنیج تبدیل تبدیل شود. بسیاری از منابع می‌گویند که دشمن اصلی ادی براک در این فیلم در واقع همین کاراکتر کارنیج خواهد بود که ونوم را به چالش خواهد کشید.

البته تصویری که اخیرا از وودی هادسون منتشر شده، او را در یک حالت عادی نشان می‌دهد و تنها مدل موهای او کمی پریشان و متفاوت هستند. هنوز تصویری از کلیتوس کسدی در حالی که به کارنیج تبدیل شده منتشر نشده و باید منتظر ماند و دید که سازندگان ونوم 2 چگونه می‌خواهند او را از فضای کامیک به دنیای سینما آورند.

فیلم‌برداری این اثر از پاییز امسال آغاز شده و در حال حاضر مراحل انتهایی خود را طی می‌کند. ونوم 2 در تاریخ ۱۱ مهر در سرتاسر جهان اکران خواهد شد. پیش از این، این احتمال مطرح بود که ممکن است مرد عنکبوتی با بازی تام هالند به نوعی به داستان ونوم تام هاردی مرتبط شود. با توجه به آن که اسپایدرمن به دنیای سینمایی مارول برگشته است، باید منتظر ماند و دید که آیا سرانجام چنین اتفاقی رخ خواهد داد یا خیر.

نظر شما در مورد چهره شخصیت کلیتوس کسدی چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

اختصاصی ویجیاتو: معرفی برترین بازی‌های اسپایدرمن برای موبایل

.کپی شد https://vgto.ir/2x1

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...