ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

حتی قرارداد انحصاری با Epic Store هم تاثیری روی فروش Metro Exodus در استیم نگذاشت

بازی عملکرد خوبی از خودش به جا گذاشته است

۰

سیاستِ انحصاری کردنِ بازی‌ها توسط اپیک گیمز، گریبان Metro Exodus را هم گرفت و نسخه کامپیوتر این بازی که اوایل ۲۰۱۹ منتشر شده بود تا یک سال در انحصار اپیک استور قرار داشت.

چند روز پیش بازی بالاخره به استیم آمد و حالا آمارهای اولیه خبر از استقبال کاربرانِ این فروشگاه می‌دهند. شرکت هلدینگ Embracer Group که کمپانی مادرِ Deep Silver (ناشر Metro Exodus) به حساب می‌آید، در گزارش مالی خودش اشاره‌ای هم به فروش نسخه کامپیوتر بازی کرد و از فروش خوب آن گفت:

مترو عملکرد خوبی روی اپیک داشت. من از فروش بازی روی فروشگاه اپیک گیمز راضی بودم، البته این حرف بدین معنی نیست که فروش بازی روی استیم بد بوده، بازی در چند روز اولش روی این فروشگاه توانسته عالی ظاهر بشود.

خوشحالم که عملکرد خوب مترو را [در استیم] میبینم، بازی تا الان نزدیک به ۲۰۰ هزار نسخه فروخته و غافل‌گیرکننده است که در بزرگترین کشورِ آسیا [اشاره به چین] بازی را می‌خرند.

نقل قول بالا بخشی از صحبت‌های لاس وینگیفس (Lars Wingefors)، ریاست Embracer Group است که در جریانِ ارائه گزارشِ مالی شرکت گفته شد. انحصاری کردن Metro Exodus روی اپیک گیمز واکنش‌های منفی زیادی را در برداشت و کار تا جایی پیش رفت که بعضی از بازیکن‌ها برای انتقام به سراغ صفجه استیم دو نسخه قبلی سری رفتند و امتیازات کمی به آن‌ها دادند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2yt

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...