ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کارگردان فیلم Borderlands مشخص شد

به همراه جزییات تازه‌ای از این فیلم

۰

حدود پنج سال قبل ، کمپانی Lionsgate مردم را برای ساخته شدن فیلم Borderlands هیجان زده کرد؛ اما خبری که به تازگی منتشر شده، نشان از حضور الی روث در مقام کارگردانی این فیلم دارد. با ویجیاتو همراه باشید تا جزئیات دقیق اخبار مربوط به ساخته شدن این فیلم را بررسی کنیم.

Borderlands درحال نزدیک شدن به پرده‌های سینما است. این فیلم بر اساس فیلمنامه ای از کریگ مازن ساخته می‌شود. گریک مازن پیش از این نگارش پروژه‌های موفقی مثل چرنوبیل و The Hangover Part II را بر عهده داشته است.

رندی پیچفورد، رئیس استودیوی بازی سازی گیرباس، که خود تهیه کننده اجرایی این پروژه است، در توئیتی حضور الی روث را در این پروژه تایید کرد. او همچین گفت که اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه در همین هفته از رویداد Pax Eastمنتشر خواهد شد.

من خیلی هیجان زده‌ام که وارد دنیای بزرگ Borderlands شدم. قطعا تیمی که با آن‌ها کار خواهیم کرد، تیمی عالی و مطمئن است و قطعا فیلمنامه‌ای که برای این فیلم نوشته شده فیلمنامه خوبی است. من نمی‌توانستم این کار را با تیم دیگری انجام دهم.

همچنین الی روث در یک بیانیه ای گفته:

من یک کارنامه طولانی و موفق با شرکت Lionsgate داشتم. هر کاری که من در شغلم کردم ، مرا به سوی کار کردن روی این پروژه کشانده است. اشتیاق فراوانی برای آوردن انرژی، ایده‌ها و دیدگاه خودم داخل دنیای وحشی، بی پایان و خلاق این بازی دارم. رندی پیچفورد  و همه دست اندرکاران گیرباکس به طرز باورنکردنی، پشتیبان ایده‌های من بوده‌اند. این واقعا حس این رو داره که سازندگانی مثل یک طوفان دور هم جمع شده‌اند تا این پروژه را به نحو احسنت بسازند. ما درحال کار روی یک کلاسیک جدید هستیم، کلاسیکی که هم طرفدارن بازی آن را دوست خواهند داشت و هم طرفداران جدیدی در دنیا پیدا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

منبع: game informer

.کپی شد https://vgto.ir/2z4

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...