ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تولید هدست‌های Valve Index به خاطر ویروس کرونا مختل شده است

سه ماه است که نمی‌شود این هدست را در فروشگاه‌ها پیدا کرد

۰

ولو (Valve) تایید کرد که هنوز سخت در حال تلاش برای تولید هدست‌های ولو ایندکس (Valve Index) است اما به خاطر گسترش ویروس کرونا روند تولید این محصول با اختلال شدیدی روبرو شده است.

بر اساس گزارشی که ولو منتشر کرده، به خاطر گسترش ویروس کرونا در جهان، تعداد هدست‌های ولو ایندکس در زمان عرضه بسیار کمتر از چیزی خواهد بود که پیش از این پیش‌بینی می شد. همچنین این کمپانی اعلام کرد که در تلاش است تا میزان تولید را به حداکثر ممکن برساند اما به خاطر کرونا، قطعا به آماری که پیش از این پیش‌بینی شده بود نخواهد رسید.

اولین بازی معرفی شده برای این هدست Half Life: Alyx بود که با وجود انتقاد تعداد زیادی از کاربران از این که چرا مجموعه Half Life پس از سال‌ها در قالب یک بازی واقعیت مجازی برگشته، حسابی مورد استقبال قرار گرفت. به طوری که بعد از معرفی بازی، بیشتر از ۱۰۰ هزار واحد ولو ایندکس پیش‌فروش شدند.

بازی Half-Life Alyx

نزدیک به سه ماه است که دیگر به سختی می‌توان این هدست را در فروشگاه‌ها گیر آورد. تنها نسخه‌ای که در حال حاضر در دسترس قرار دارد، نسخه بدون کنترلر و بیس است که در ژاپن به فروش می‌رسد.

بازی Half-Life: Alyx در تاریخی نامشخص در ماه مارس سال 2020 (اسفند ۱۳۹۸– فروردین ۱۳۹۹) منتشر شود. این بازی در زمان عرضه از طریق فروشگاه استیم، روی هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Rift، HTC Vive، Valve Index و Windows Mixed Reality قابل اجرا خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/2z7

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...