ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ویدیویی از گیم‌پلی Half-Life: Alyx منتشر شد

Half-Life: Alyx در هدست واقعیت مجازی شما به چه شکل خواهد بود

۰

با وجود این که خبر خاصی از عنوان Half-Life: Alyx در طی مراسم هفته پیش The Game Awards 2019 نبود اما تصاویر و اطلاعات جدیدی از این بازی از راهی غیر متعارف منتشر شد. از طریق کانال یوتیوبی با نام Adam Savage’s Tested، تصاویر متفاوتی از گیم‌پلی Half-Life: Alyx در سطح اینترنت پخش شده.

با این حال تصاویر دیده شده تمرکز اصلی ویدیو نیستند و فقط از روی یک صفحه نمایش به نمایش در می‌آیند. در واقع تمرکز اصلی این ویدیوی روی این است که نشان دهد عنوان Half-Life: Alyx چگونه با هدست‌های واقعیت مجازی مختلفی که در بازار وجود دارند کار خواهد کرد.

با این وجود، اگر به تماشای تمام این ویدیو که بیش از 30 دقیقه طول خواهد کشید بنشینید (در قسمت بالایی خبر در دسترس شما قرار گرفته)، قابلیت‌های جالبی را خواهید دید که Half-Life: Alyx در چنته دارد. قسمت‌های جذاب این تصاویر از قابلیت ردیابی دست (Hand-Tracking) است که در بعضی از کنترلرهای واقعیت مجازی وجود دارند. تصاویر واضحی هم از نحوه عملکرد گان‌پلی در بازی خواهیم دید و همچنین درگیری‌هایی با بعضی دشمنان از نوع زامبی‌های کلاسیک نیز دیده می‌شود.

با در نظر گرفتن تمام این موارد و این که اطلاعات خیلی زیادی را نمی‌شود از این ویدیو در مورد وقایع بازی Half-Life: Alyx استخراج کرد، می‌توان گفت تجربه‌ای که روی نمایشگر دیده می‌شود نوید یک بازی جذاب می‌دهد. با توجه به این که احتمالاً این تصاویر دیده شده کاملاً نهایی نیستند، منطقی به نظر می‌رسد که محصول کامل شده کیفیت بهتری را ارائه دهد.

قرار است عنوان Half-Life: Alyx در تاریخی نامشخص در ماه مارس سال 2020 (اسفند 1398 – فروردین 1399) منتشر شود. این بازی در زمان عرضه از طریق فروشگاه استیم، روی هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Rift، HTC Vive، Valve Index و Windows Mixed Reality قابل اجرا خواهد بود.

.کپی شد https://vgto.ir/206

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...