ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

Square Enix هم در پی شیوع ویروس کرونا از حضور در Pax East انصراف داد

خبری از فاینال فانتزی نخواهد بود

۰

کمپانی اسکوئر انیکس اوایل روز گذشته از برنامه‌های خودش برای حضور در رویداد Pax East پرده برداشت، اما در فاصله کمتر از یک روز اطلاعیه تازه‌ای منتشر کرد مبنی بر اینکه در پی شیوع ویروس کرونا قصد ندارد دیگر در این مراسم حضور پیدا کند.

بر اساس برنامه‌های جدید این استودیو، کنفرانس فاینال فانتزی 14 در جریان Pax East در شهر بوستون آمریکا را به طور کامل کنسل کرده و به جای آن قصد دارد استریمی زنده از مقر اصلی خود در کشور ژاپن تدارک ببینند. رویدادهای ویژه امضای توسعه‌دهندگان و دیدار با هواداران نیز که برای تاریخ ۲۸ فوریه برنامه‌ریزی شده بود، منتفی شده است.

همانطور که می‌دانید ویروس کرونای جدید که با نام اختصاصی COVID-19 شناخته می‌شود، در حال حاضر در شرق آسیا با شدت بسیار زیادی در حال پخش شدن است و به همین ترتیب مسئولان استودیوی اسکوئر انیکس در نظر دارند تا با لغو سفر خود از ژاپن به آمریکا، احتیاط لازم را رعایت کنند.

تصمیم سختی بود، اما اولویت اول ما این است که از هرگونه شیوع احتمالی ویروس جلوگیری کرده و همچنین سلامت و امنیت تیم خودمان و هوادارنمان را حفاظت کنیم. با توجه به اینکه تصمیم گرفتیم [در Pax East] حضور نداشته باشیم، فعالیت‌های مربوط به فاینال فانتزی 14 را به موعدی دیگر موکول خواهیم کرد.

در همین حین که همچنان پروازهای کشور ما به چین برقرار است و بعد از منطقه مبدا، رکورد بیشترین تلفات ناشی از ویروس کرونا را در اختیار داریم، ژاپنی‌ها با وجود اشراف بر سلامت خود اصرار دارند از هرگونه سفرهای غیر ضروری به کشورهای سایر مناطق خودداری کنند. در همین راستا سونی نیز روز گذشته اعلام کرد تمام برنامه‌هایش برای حضور در Pax East و همچنین رویداد GDC را کنسل کرده و فعلا معلوم نیست چه زمانی با رونمایی یا معرفی مشخصات پلی استیشن 5 همراه خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/2zd

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...