ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

راکستار برای تکمیل GTA VI به نیرو‌های فنی بیشتری نیاز دارد

بزرگ‌ترین بازی تاریخ؟

۰

نسخه بعدی Grand Theft Auto یا همان GTA VI احتمالا مورد انتظارترین بازی سال‌های آینده به شمار می‌آید و متاسفانه هنوز هیچ اطلاعات رسمی و موثقی از آن در دست نداریم، اما تمام اشارات و شایعات اخیر بدون شک، در دست ساخت بودن آن را تایید می‌کنند.

در ادامه همین مسیر، به نظر می‌رسد راکستار همچنان به جذب نیرو برای تکمیل نیازها و کادر فنی ساخت بازی‌های جدیدش از جمله GTA VI مشغول است، و این موضوع در اخیرترین فرصت شغلی آنها مجددا رویت شده. شاید وسعت عظیم این بازی موجب شده راکستار در سال ۲۰۲۰ همچنان نیرو جذب کند.

این استودیو اخیرا در صفحه فرصت‌های شغلی خود، درخواست جدیدی تحت عنوان «مهندس فنی ساخت بازی» لیست کرده که در توضیحاتش تسلط بر چند زبان برنامه‌نویسی و مهارت بالا در روابط عمومی الزامی است. همچنین تاکید شده که او کاملا مستقیم و از نزدیک با توسعه‌دهندگان کار خواهد کرد و لازم است که ساختارهایی فنی آماده‌سازی کند تا بازی هنگام عرضه قابل اتکا و ایستا باشد.

اگر‌چه نمی‌توان ارتباط مستقیمی بین این فرصت شغلی و بازی GTA VI در نظر گرفت، اما شایعات پیشین و همچنین نیاز به اپراتورهای فنی جدید برای یک بازی جهان-باز که به نسل آینده نسبت داده می‌شود، کاملا منطقی است. راکستار گیمز در طول نسل هشتم فقط Red Dead Redemption 2 را منتشر کرده و بدون شک اصلی‌ترین فرنچایزش در آینده نزدیک همین GTA خواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید بازی GTA V بعد از گذشت هفت سال از انتشار همچنان می‌فروشد و در حال حاضر سومین عنوان پرفروش تاریخ صنعت گیم به شمار می‌آید. مردم بی‌صبرانه انتظار عرضه نسخه بعدی را می‌کشند، اما این موضوع باعث نمی‌شود از تهیه نسخه فعلی سر باز بزنند، تا جایی که این بازی طی دوازده ماه گذشته، تنها یک بار بین ده بازی پرفروش ماه قرار نداشته.

مجموع بازی‌های سری GTA که از سال ۱۹۹۷ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته‌اند، تاکنون بیش از ۲۸۰ میلیون نسخه فروخته‌اند، و به همین ترتیب چهارمین فرنچایز پرفروش تاریخ جهان در صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شوند. GTA VI احتمالا بین سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۴ برای کنسول‌های نسل بعد و کامپیوترهای خانگی منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – همه چیز در مورد GTA VI

.کپی شد https://vgto.ir/2zw

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...