ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

Watchmen حالا به عنوان یک «سریال محدود» شناخته می‌شود

توضیحات شبکه HBO درباره آینده مجموعه

۰
انارگیفت

سریال Watchmen یکی از بهترین و متفاوت‌ترین سریال‌های سال ۲۰۱۹ بود. با این حال ویکتور لیندلوف که نویسنده، تهیه‌کننده و خالق سریال بود اعلام کرد برای فصل دوم علاقه‌ای به همکاری با HBO ندارد. شبکه HBO هم که ظاهرا ترجیح می‌دهد بدون لیندلوف ادامه‌ی سریال را تولید نکند، حالا وضعیت آن را مشخص کرده است.

به نقل از Variety شبکه HBO سریال را به عنوان یک «سریال محدود» معرفی کرده است. اما این تفاوت دقیقا چه معنایی دارد؟ برای مثال سریال Watchmen در مراسم امی سال ۲۰۲۰ به عنوان یک سریال محدود حاضر می‌شود، و نه یک سریال درام. اما تفاوت‌ها، فراتر از یک دسته‌بندی ساده است. سریال محدود به سریالی گفته می‌شود که در یک فصل داستانش را به شکل کامل روایت می‌کند. بنابراین با سریال‌های درام که فیلم‌نامه‌‌‌ای نامحدود برای چندین فصل دارند، متفاوت است. اما سریال محدود با مینی سریال هم تفاوت‌هایی دارد.

مینی سریال‌ها یا سریال‌های کوتاه معمولا اپیزودهای کم‌تری دارند و در پایان یک فصل، به پایان داستان می‌رسند. اما سریال‌های محدود می‌توانند طرح اصلی داستان را برای چند فصل دیگر ادامه دهند. بنابراین حالا که شبکه HBO این سریال را به عنوان یک سریال محدود معرفی کرده است، نباید کاملا از پخش فصل دوم آن ناامید باشیم. با این حال لیندلوف تاکید کرده علاقه‌ای برای بازگشت به سریال Watchmen ندارد. اما قرارگرفتن سریال در لیست سریال‌های محدود، می‌تواند شرایط را در آینده‌ی نزدیک تغییر دهد.

همانطور که شبکه HBO سریال Big Little Lies را که سریالی محدود به نظر می‌رسید، برای فصل دوم و با داستانی در ادامه‌ی فصل اول تمدید کرد. اما هویا اصلی سریال‌های محدود مشخص است. آن‌ها معمولا در هر فصل داستان و شخصیت‌های منحصربه‌فردی دارند و اگر برای فصل‌های بعدی تمدید شوند، قطعا دچار تغییرات بنیادین می‌شوند. به این سریال‌ها، سریال‌های «آنتولوژی» هم می‌گویند.

بنابراین شبکه HBO تصمیم گرفته سریال Watchmen را هم‌رده‌ی عناوینی مانند Fargo و True Detective قرار دهد. اتفاقی که ممکن است هواداران سریال را برای بازگشت آن در فصل دوم امیدوار کند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/30z

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...