ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازسازی Half-Life هفته آینده به طور کامل عرضه خواهد شد

پس از ۱۶ سال ساخت!

۰

Black Mesa، بازسازی استودیوی Crowbar Collective (و با مجوز ولو) از نسخه اول Half-Life، هفته آینده بالاخره به صورت کامل عرضه خواهد شد.

با این که بلک مسا ۵ سال در فاز Early Access استیم به سر برده، اما تاریخ آن به خیلی قبل از این‌ها برمی‌گردد. این پروژه ابتدا در سال ۲۰۰۴ و توسط طرفداران برای بازسازی این عنوان کلاسیک در موتور Source آغاز شد. نسخه اولیه‌ای بازی در سال ۲۰۱۲ به صورت مجانی عرضه شد و سپس، با دریافت مجوز ولو برای فروش تجاری آن، Crowbar Collective یک بازسازی شگفت‌انگیز اما ناقص را در سال ۲۰۱۵ وارد فاز دسترسی زودهنگام استیم کرد.

بلک مسا تا سال‌ها شامل بیشتر بخش‌های بازی اصلی می‌شد، اما بخشی که سال‌ها اعضای تیم را به دردسر انداخت مراحل Xen بود. کروبار کولکتیو قصد نداشت به همین راحتی از منفورترین مراحل بازی اصلی عبور کند و بالاخره پس از تلاش بسیار، آن‌ها توانستند این بخش نیم ساعته خسته‌کننده را به بخشی بسیار طولانی‌تر، از نظر گیم پلی جالب‌تر و از نظر گرافیک به شدت چشم‌نواز تبدیل کنند.

آدام انگلز، از اعضای کروبار کولکتیو، به مناسبت اعلام تاریخ عرضه بازی متن زیر را در استیم نوشت:

با شانس، تلاش بسیار و شاید کمی هم نادانی، ما از هدفمان که کامل کردن بازی بود ناامید نشدیم. ما به چیزی که ساختیم افتخار می‌کنیم و فکر می‌کنیم نسخه 1.0 بهترین، کم مشکل‌ترین و باحال‌ترین نسخه بازی تا کنون است. امیدوارم همه چیزی داشته باشند که به اندازه Half-Life برای ما، برایشان الهام‌بخش باشد. امیدوارم همه به استقبال چالش‌ها و موانع سر راهشان بروند، و امیدوارم هیچ کسی از جاده طولانی مقابلش نترسد.

نسخه کامل بلک مسا در تاریخ ۵ مارچ (۱۵ اسفند) با قیمت ۲۰ دلار در استیم منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/31o

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...