ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

والو تایید کرد: ممکن است بازی‌های دیگری از سری Half-Life ساخته شود

الیکس فقط ویژه هدست‌های واقعیت مجازی است

۰

بعد از گذشت بیش از یک دهه و نیم، بالاخره هفته گذشته یک بازی کامل از فرنچایز Half-Life معرفی شد، هرچند این بازی تنها مخصوص هدست‌های واقعیت مجازی است و توسعه‌دهندگان نیز تاکید دارند هرگز نسخه‌ای غیر VR از آن ساخته و روانه بازار نخواهد شد. در حالی که این موضوع باعث می‌شود مردم همچنان نسبت به ساخت دنباله‌ای برای سری محبوب دلسرد باشند، والو در نهایت جملاتی آغشته از امید به زبان آورده.

این ماجرا در حالت خوش‌بینانه می‌تواند به عنوان ساخت و انتشار بازی Half-Life 3 تعبیر شود. آنها تایید کرده‌اند که بعد از آنکه Alyx روانه بازار شد، نسخه‌های دیگری از فرنچایز Half-Life نیز احتمالا ساخته می‌شود. «دیوید اسپیرر» از استودیو والو در گفت‌و‌گویی با ورج گفته:

احتمالا چیز عجیبی برایتان نخواهد بود اگر بگویم همه ما در والو هم برای مدت زیادی است که منتظر هستیم به دنیای Half-Lafe بازگردیم؛ این موضوع حالا [با تجربه Alyx] دوباره بیش از پیش زنده شده.

در فرآیند ساخت Half-Life: Alyx مجبور شدیم روش‌هایی تازه را برای داستان‌سرایی، شخصیت‌پردازی و جهانش را مورد بررسی قرار دهیم؛ به همین ترتیب تجربیات زیادی در زمینه گیم پلی جدید کسب کردیم که فراتر از آنچه قبلا می‌توانستیم انجام دهیم رفته. بدون شک منتظر هستیم ببینیم مردم چگونه نسبت به Half-Life: Alyx واکنش نشان می‌دهند، اما دوست داریم مسیری که آغاز کردیم را ادامه دهیم.

این ادعا نزدیکترین تجربه‌ای است که تاکنون نسبت به ساخت دنباله ماجراجویی‌های گوردون فریمن و ساخت عنوان Half-Life 3 داشته‌ایم. معلوم نیست منظور اسپیرر تنها بازی‌های واقعیت مجازی بوده یا نوع دیگری، اما داستان فرنچایز لازم است به نحوی دنبال شود که سال‌ها پیش در نقطه اوجی رها شده. این موضوع دوباره رنگی به امیدهایمان پاشید.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1of

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...