ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دیالوگ‌های Final Fantasy VII Remake بازنویسی شده‌اند

سازندگان مطمئن شده‌اند تا داستان بازی برای استانداردهای امروز کهنه به نظر نرسد

۰

در جدیدترین ویدیو پشت صحنه ساخت بازسازی Final Fantasy VII، اسکوئر انیکس تایید کرد که دیالوگ‌های بازی بازنویسی شده‌اند.

در این قسمت، نویسنده باسابقه این سری، یعنی  کازوشیگه نوجیما از دلایل خود برای از اول نوشتن دیالوگ‌های کل بازی می‌گوید. او اعتقاد دارد که دیالوگ‌های بازی اصلی برای صداگذاری شدن در نسلی جدید مناسب نبودند.

وقتی اسکوئر انیکس بهم اطلاع داد که می‌خواهیم بازسازی را انجام دهیم، اول از همه پرسیدم که چقدر می‌توانیم دیالوگ‌ها را تغییر دهیم. چون که دیالوگ‌های بازی اصلی برای خوانده شدن توسط بازیکن نوشته شده بودند. آن‌ها صداگذاری نشده بودند و حالا که ما این شخصیت‌ها و بازیگری‌های شدیدا واقعی را در اختیار داریم، من بخش‌هایی که از بازی اصلی حذف شده بودند را دوباره نوشتم. دلیل این که آن‌ها را حذف کرده بودیم این است که نمی‌خواستیم بیش از حد در کارکترهای ساده‌تر بازی اصلی عمیق شویم.

در ادامه کارگردان بازی، موتومو توریاما کمی بیشتر در این باره توضیح می‌دهد.

اما در زمینه دیالوگ شخصیت‌ها و مکالماتشان، طبیعتا ما همه لحظات نمادین بازی اصلی را نگه داشته‌ایم. اما به دلیل بر اساس متن بودن دیالوگ بازی اصلی، عدم وجود جزئیات روی صورت شخصیت‌ها و فیلم‌برداری ابتدایی، اگر دیالوگ را همان طوری که بود حفظ می‌کردیم به نظر خیلی توضیحی می‌‍رسید و کیفیت آن را  کمتر از سایر بازی‌های مدرن می‌کرد. به همین دلیل آن را ویرایش و بازنویسی کرده‌ایم تا بیشتر شبیه یک مکالمه طبیعی بشود. اما همچنان حال و هوای بازی اصلی را حفظ کرده‌ایم.

بازسازی فاینال فانتزی 7 قرار است ۱۰ آپریل ۲۰۲۰ (یا ۲۲ فروردین ۱۳۹۹) به صورت انحصاری یک ساله برای پلی استیشن 4 منتشر شود. دموی بازی نیز مدتیست که منتشر شده و می‌توانید قبل از عرضه با حال و هوای بازی آشنا شوید.

.کپی شد https://vgto.ir/3gx

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...