ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

افزایش ۷۷۵ درصدی استفاده از سرویس ابری مایکروسافت با شیوع کرونا

مایکروسافت و دورکاری، دو دوست قدیمی

۰

کرونا در حال ایجاد مشاغل زیادی در خانه است. مایکروسافت نیز با تکیه بر خدمات ابری خود در تلاش است به این کار و ادامه تجارت‌های خانگی کمک کند. طی هفته گذشته مایکروسافت شاهد افزایش فوق العاده استفاده از خدماتی همچون Microsoft Teams ،Windows Virtual Desktop و Power BI بود. این شرکت می‌گوید خدمات ابری‌اش در مناطقی که به دلیل شیوع کرونا از مردم خواسته شده در خانه بمانند تا ۷۷۵ درصد افزایش پیدا کرده. همچنین استفاده از تیم‌های مجازی مایکروسافت نیز بیشتر شده است به گونه‌ای که هم اکنون ۴۴ میلیون کاربر به طور روزانه در آن فعالیت می‌کنند. این کاربران تاکنون بیش از ۹۰۰ میلیون میتینگ داشته‌اند.

خدمات ابری مایکروسافت

علاوه بر این مایکروسافت می‌گوید استفاده از Windows Virtual Desktop بیش از ۳ برابر افزایش پیدا کرده است، استفاده از Power BI نیز برای اطلاع رسانی به مردم درباره ویروس کرونا تا ۴۲ درصد افزایش داشته است. به گفته Jared Spataro، معاون آفیس 365، در حال حاضر توانایی مردم برای دورکاری و کار از خانه مهم‌ترین اولویت مایکروسافت محسوب می‌شود و هدف این شرکت بهبود عملکرد تیم‌هایی است که به صورت دورکاری کار می‌کنند.

به طور خلاصه در حال حاضر مایکروسافت بالاترین سطح نظارت را برای موارد زیر ارائه می‌کند.

  • مراکز اورژانس، پلیس و آتش‌نشانی‌ها
  • برنامه‌های مسیریابی و اپلیکیشن‌های گزارش‌دهی
  • سیستم‌های مدیریت و تحویل ابزارآلات پزشکی
  • اپلیکیشن‌هایی برای هشدار به تیم‌های واکنش سریع برای تصادفات، آتش‌سوزی و موارد مشابه
  • برنامه‌های غربالگری سلامت و وبسایت‌های آنها
  • برنامه‌های مدیریت سلامت

با توجه به این معیار‌ها و اولویت بندی‌های مایکروسافت، Spataro می‌گوید:

مایکروسافت در حال اعمال محدودیت‌های موقتی برای ارائه خدمات است ولی سعی دارد این محدویت‌ها به گونه ای اعمال شوند تا کمترین اخلال را در تعامل و همراهی با مشتریان ایجاد کنند. برخی از این محدودیت‌ها در سرویس‌های رایگان مایکروسافت اعمال خواهند شد.

خدمات ابری مایکروسافت

در نتیجه افزایش استفاده از خدمات ابری در هفته گذشته، مایکروسافت در برخی مناطق همچون شمال اروپا، غرب اروپا، جنوب بریتانیا، مرکز فرانسه، آسیای شرقی، جنوب هند و جنوب برزیل، افزایش قاب توجه تقاضا برای خدماتش تجربه کرده است. با این وجود، مایکروسافت می‌گوید تاکنون هیچ مشکلی برای سرویس‌دهی نداشته است. مایکروسافت روندی را در پیش گرفته است تا اطمینان حاصل کند مشتریانی که با مشکلاتی روبرو می‌شوند به سرعت مشکل‌شان برطرف شود. البته با اینکه مایکروسافت در حال راه‌اندازی تجهیزات جدید برای بهبود خدمات‌رسانی در مناطق ذکر شده است، اما با این حال نرخ کارایی و پاسخگویی خدمات مایکروسافت که معمولا ۹۹.۹۹ درصد است، در این مناطق افت داشته. با این حال Spataro گفته است مایکروسافت با این مشکلات کوتاه مدت به عنوان یک اتفاق معمولی در خدمت‌رسانی برخورد می‌کند و با آپدیت‌هایی آنها را برطرف خواهد کرد.

مایکروسافت همچنین در تلاش برای اضافه کردن ظرفیت‌های جدید و قابل توجهی در خدمات‌رسانی است که در هفته‌های آینده در دسترس خواهند بود. همچنین تغییرات موقتی در پشتیبانی اعمال شده است تا در این مدت پشتیبانی بهتری از کاربران صورت گیرد. مایکروسافت همچنین کارهایی را برای بهبود خدمات‌رسانی به گیمر‌ها انجام داده. یکی از این کار‌ها افزایش و بهبود پهنای باند از طریق ارائه آپدیت بازی‌ها در ساعاتی به غیر از ساعات اوج مصرف است.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – با ایکس باکس سری ایکس از خیلی نزدیک آشنا شوید

.کپی شد https://vgto.ir/3kt

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...