ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آموزش

چگونه با Bloodhound در Apex Legends بهتر بازی کنیم؟

اگر می‌خواهید در Apex Legends دائما اطراف خود را زیر نظر داشته باشید و حریفانتان را راحت‌تر پیدا کنید، Bloodhound کارکتر ایده‌آلتان خواهد بود. او می‌تواند دشمنان اطراف را شناسایی و با استفاده از سرنخ‌های ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۰

اگر می‌خواهید در Apex Legends دائما اطراف خود را زیر نظر داشته باشید و حریفانتان را راحت‌تر پیدا کنید، Bloodhound کارکتر ایده‌آلتان خواهد بود. او می‌تواند دشمنان اطراف را شناسایی و با استفاده از سرنخ‌های روی زمین پیدایشان کند. بلادهوند لجند کاملا بالانسی هم هست؛ از آن جایی که تقریبا تمام قابلیت‌هایش مربوط به جمع‌آوری اطلاعات می‌شود، او در حمله و دفاع کاملا معمولی است. به همین خاطر، بهتر است در تیمی هماهنگ شده او را انتخاب کنید. در یکی دیگر از مقالات آموزشی Apex Legends، شما را برای بهتر بازی کردن با Bloodhound راهنمایی خواهیم کرد.

با توانایی‌ها و آلتیمیت Bloodhound بیشتر آشنا شوید

توانایی پسیو بلادهوند Tracker نام دارد. دشمنان از خود رد به جا می‌گذارند، چه رد پایشان باشد، چه درهایی که باز کرده‌اند، و چقدر زمان از آن موقع گذشته است. بلادهوند می‌تواند به راحتی این سرنخ‌ها را دنبال و دشمنانش را شکار کند.

قابلیت تاکتیکال او با نام Eye of the Allfather می‌تواند تمام دشمنان و تله‌هایی که در اطرافتان وجود دارند را نمایش دهد. این قابلیت مخصوصا وقتی کاربردیست که در حال تعقیب دشمنان در ساختمان‌ها هستید و مطمئن نیستید که دقیقا می‌توانند کجا باشند. اما در نظر داشته باشید که برد آن بسیار کمتر از چیزیست که فکر می‌کنید.

در نهایت، آلتیمیت بلادهوند Beast of the Hunt است و اینجاست که بلادهوند می‌درخشد. این قابلیت تمام دیدتان را سیاه و سفید می‌کند، به جز دشمنان و سرنخ‌ها که با قرمز روشن هایلایت می‌شوند. با این قابلیت از فاصله بسیار بیشتری می‌توانید حریفان خود را پیدا کنید و با سرعت بیشتری هم در محیط جابجا شوید. دشمنان از خود ردهایی واضح به جا می‌گذارند و به راحتی می‌توانید به دنبال آن‌هایی که فرار می‌کنند بروید.

موقع بازی کردن با Bloodhound به چه نکاتی توجه کنیم؟

  • اگر مطمئن نیستید که دشمنانی در اطرافتان هستند یا نه، از Eye of the Allfather استفاده نکنید: اگر مطمئن هستید که قطع به یقین در نزدیکی‌تان دشمنانی وجود دارند، Eye of the Allfather قابلیتی بسیار کاربردیست. اما در غیر این صورت، تنها کاری که با فعال کردن آن می‌کنید این است که یک چراغ بزرگ با پالس‌های نارنجی واضح بالای سرتان قرار می‌دهید. به عبارت دیگر، هر تیم دیگری که در حال نزدیک شدن به شما باشد به راحتی می‌تواند پیدایتان کند.
  • از آلتیمیت خود برای مقابله با Smoke Grenadeها استفاده کنید: Bangalore در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین لجندهای کل بازی است و با قابلیت تاکتیکال خود می‌تواند یک Smoke Grenade بیاندازد. با Beast of the Hunt می‌توانید دشمنانتان را از لای دود هم تشخیص دهید و برنامه‌های بنگلور را با خاک یکسان کنید. البته لازم به ذکر است که در صورت داشتن یک بنگلور به عنوان هم‌تیمی، می‌توانید از دود او به نفع خودتان استفاده کنید.
  • حواستان به مدت زمانی که از به جا ماندن سرنخ‌ها گذشته باشد: درست زیر آیکون سرنخ می‌توانید مشاهده کنید که چه قدر زمان از به جا ماندن آن گذشته است. اگر مربوط به ۵ ثانیه قبل باشد، پس شخص مد نظرتان همین طرفا است. اما اگر برای ۵۵ ثانیه قبل باشد، آن‌ها عملا می‌توانند هر جایی باشند. مگر این که از مسیری که حریفانتان پیش گرفته‌اند مطمئن هستید، ارزش ندارد به دنبال بازیکنانی بروید که یک دقیقه از شما جلوترند.
Bloodhound از نظرهیت‌باکس با سایر لجندها چه تفاوتی دارد؟

شاید تعجب‌برانگیز باشد، اما هیت‌باکس بلادهوند هم‌اندازه Lifeline است. لایفلاین به نظر کوچک‌تر می‌رسد، اما در واقع هیت‌باکس هر دوی آن‌ها ۳۷ سانتی‌متر مربع بوده که تنها چهار سانتی‌متر از Wraith، کوچک‌ترین شخصیت، بزرگ‌تر است. این بدین معنیست که بلادهوند هدف نسبتا سختی برای تیراندازی خواهد بود، مخصوصا نسبت به کارکترهایی همچون Gibraltar و Caustic.

منبع: GamesRadar

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • hurting-other-pepole
    hurting-other-pepole | ۱۸ آذر ۱۴۰۰

    به طرز عجیبی تنها کاراکتریه که میتونم خودمو تا ویو اخر برسونم .

مطالب پیشنهادی