ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کارگردان بخش آنلاین Gears of War از کوالیشن جدا شد

به علت مشکلات شخصی [با مدیران]؟

۰

«رایان کِلِوِن»، کارگردان طراحی بخش چندنفره بازی Gears 5 اعلام کرد که The Coalition، شرکت سازنده این عنوان را برای مرخصی ترک می‌کند. در این حالت، او کاری انجام نمی‌دهد اما هنوز عضو شرکت محسوب می‌شود. او اظهار داشت شیوه شش سال همکاری با این شرکت تأثیرات منفی زیادی روی او داشته.

کلون در توییتر اشاره کرد که از این همکاری با کوالیشن لذت هم برده،؛ اما به‌خاطر «مشکلات شخصی» و تأثیراتی که استودیو روی او گذاشته تصمیم به کناره‌گیری گرفته. او ادامه داد:

شش سال اخیر شگفت‎انگیز بوده‌اند. نسخه چهارم و پنجم Gears مهم‌ترین قسمت و اوج دوران کاری من محسوب می‌شوند، اما این شش سال تأثیرات منفی و بدی هم روی من گذاشته‌اند. به علت مشکلات شخصی، من نمی‌توانم به کارم به شیوهای که قبلا آن را انجام می‌دادم ادامه دهم. باید به خودم زمان اختصاص دهم.

Gears 5

او همچنین اشاره کرد وقتی «راد فرگوسن»، رئیس سابق کوالیشن این شرکت را برای کار با بلیزارد روی Diablo 4 ترک کرد، او نیز به این فکر افتاد که آیا نیاز به جابه‌جایی و چنین حرکتی دارد یا نه. او گفت:

با خروج راد فرگوسن، مربی و راهنمای من، من فرصتی دارم تا مجددا به اولویت‌هایم فکر کنم. با اینکه می‌دانم همیشه دلم برای Gears تنگ خواهد شد، زمان آن رسیده تا مشعل را به فرد بعدی بدهم.

کلون اظهار داشت بعد از این مرخصی بازمی‌گردد، اما نه برای کار روی فرنچایز Gears. در حقیقت، او اصلا اشاره‌ای نکرد که مجددا به دنیای بازیسازی برمی‌گردد یا خیر. او این شرکت را پس از عرضه آپدیت Gridiron ترک می‌کند که به گفته او، تا به اینجا محتوای موردعلاقه او برای Gears 5 است.

عنوان استراتژیک گیرز نیز با عنوان Gears Tactics نیز در تاریخ ۹ اردیبهشت برای کامپیوتر از طریق Xbox Game Pass و استیم منتشر خواهد شد. گفتنی است این بازی فقط تک نفره و فاقد هر نوع پرداخت درون‌برنامه‌ای خواهد بود.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – با ایکس باکس سری ایکس از خیلی نزدیک آشنا شوید

.کپی شد https://vgto.ir/3kq

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...