ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تریلر سریال Stargirl منتشر شد [تماشا کنید]

آیا دنیای Arrowverse با دنیای DC Universe ترکیب می‌شود؟

۰

سریال Stargirl قرار است جدیدترین سریال اقتباس‌شده از کامیک‌ بوک‌های دی‌سی باشد. وقتی شبکه The CW نخستین بار در سال ۲۰۱۲ از سریال Arrow رونمایی کرد احتمالا هیچکس تصور نمی‌کرد کمتر از ده سال بعد این شبکه صاحب یکی از بزرگترین مجموعه‌های تلویزیونی باشد. استقبال‌ از سریال Arrow و The Flash به حدی بود که آن‌ها بعدها از سریال‌های Supergirl و Legends of Tomorrow هم رونمایی کردند. تماشاگران سریال‌هایی که The CW براساس کامیک بوک‌های دی‌سی ساخته بود، به تدریج بیشتر شد و این شبکه از تولید دو سریال جدید یعنی Black Lightning و Batwoman هم خبر داد.

این استقبال به حدی بود که مسئولان دی‌سی را ترغیب کرد تا سریال‌های دیگری را ادامه دهند. آن‌ها DC Universe را تاسیس کردند که در حقیقت مجموعه‌ای از عناوین مبتنی بر سرویس‌های تلویزیونی بود. این دنیای تلویزیونی ابتدا با سریال‌هایی مانند Titans آغاز شد و به Doom Patrol و Swamp Thing رسید. دی‌سی در تلاش است این دنیا را گسترده‌تر از قبل کند. آن‌ها اخیرا از سریال Stargirl رونمایی کرده‌اند. سریالی که قرار است توسط شبکه The CW و از ماه می پخش شود.

سریال Stargirl احتمالا آغازگر انتقال دنیای Justice Society of America به تلویزیون است. البته هنوز برنامه‌ای برای اضافه‌شدن سایر شخصیت‌های دی‌سی به این سریال وجود ندارد. اما جف جانز، خالق شخصیت استارگرل که سریال آن را هم مدیریت می‌کند، احتمال می‌دهد در آینده نزدیک اتفاقات بسیاری رخ دهد.

او در گفتگو با IGN گفت:

شخصیت‌های فانوس سبز و فلش در این دنیا حضور دارند. در نخستین اپیزود از سریال Stargirl آن‌ها را تماشا می‌کنیم. آن‌ها اهمیت بسیار زیادی در دنیای JSA دارند. نمی‌خواهم بیشتر از این داستان را لو بدهم.

جونز حضور استارگرل در سریال‌های شبکه The CW را تایید کرد و درباره احتمال ترکیب شخصیت‌های DC Universe با Arrowverse افزود:

من فکر می‌کنم آینده به دنیای بسیار گسترده دی‌سی تعلق دارد. بنابراین هر اتفاقی می‌تواند داستان فیلم‌ها و سریال‌های این مجموعه را به یکدیگر پیوند دهد. چه کسی می‌داند؟ در حاضر تنها نگرانی ما این است که بتوانیم نمایش‌های فوق‌العاده‌ای را تولید کنیم. شخصیت‌های خوبی داریم که هر کدام داستان خودشان را دارند. امیدواریم نمایش بی‌نظیری ارائه کنیم اما پیش از هر چیزی نیاز است تا سریال Stargirl را در سطحی ارائه کنیم که همه ما را به آینده آن مطمئن کند.

در تریلر این سریال که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید، با استارگرل و رباتی که قرار است از او محافظت کند، آشنا شوید.

داستان سریال Stargirl درباره دختری دبیرستانی به نام کورتنی (با هنرنمایی برک بسینگر) است که پس از ازدواج دوباره مادرش و مهاجرت آن‌ها به نبراسکا، زندگی‌‌اش برای همیشه متحول می‌شود.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/3l4

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...