ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

جی. کی. رولینگ از «هری پاتر در خانه» رونمایی کرد

هری پاتر دنیای جادویی و بزرگی دارد که همه ما از جذابیت‌های آشکار و پنهان آن اطلاع داریم. مجموعه رمان‌های فانتزی جی. کی. رولینگ یکی از پرفروش‌ترین مجموعه رمان‌های جهان است که هواداران بسیاری دارد. ...

امیرمحمد سلیمانی
نوشته شده توسط امیرمحمد سلیمانی | ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ | ۲۱:۳۰

هری پاتر دنیای جادویی و بزرگی دارد که همه ما از جذابیت‌های آشکار و پنهان آن اطلاع داریم. مجموعه رمان‌های فانتزی جی. کی. رولینگ یکی از پرفروش‌ترین مجموعه رمان‌های جهان است که هواداران بسیاری دارد. اگرچه سال‌ها از انتشار آخرین جلد این مجموعه می‌گذرد اما هنوز هم هواداران این شخصیت دوست‌داشتنی در سراسر دنیا از بحث‌کردن درباره داستان زندگی هری و دوستانش لذت می‌برند.

این روزها ویروس کرونا بسیاری از فعالیت‌های معمولی را متوقف کرده است. کشورهایی مانند ایتالیا کاملا قرنطینه شده‌اند و سینماها در چین و بسیاری از کشورها تعطیل هستند. بنابراین هواداران هری پاتر مثل بسیاری از اطرافیانشان، بی‌حوصله و خسته هستند. البته که جی. کی. رولینگ از این حقیقت آشکار باخبر است. او که همیشه خیرخواهی و نیکوکاری‌اش را نشان داده، اخیرا از شبکه‌ای ارتباطی با نام «هری پاتر در خانه» رونمایی کرده که می‌تواند هواداران هاگوراتز را در قرنطینه‌های خانگی به یکدیگر نزدیک کند.

این سرویس برای خوانندگان کتاب‌های شاگرد ارشد دامبلدور بسیار مفید است. جی. کی. رولینگ و همکارانش با ناشرهای مختلف، این پایگاه اینترنتی را راه‌اندازی کرده‌اند تا کمک کوچکی به هواداران دنیای جادویی هاگوارتز کنند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت Wizarding Wolrd وارد بخش «هری پاتر در خانه» شوید. اگر معلم هستید، می‌توانید کتاب‌های «پسری که زنده ماند» را برای شاگردانتان بخوانید. آن‌ها هم از شنیدن صدای آموزگاری که صرفا درس‌های خسته‌کننده ارائه نمی‌دهد، لذت ببرند.

اگر هم هوادار سرسخت هاگوارتز هستید، نگران نباشید. این شبکه ارتباطی نخستین کتاب صوتی این مجموعه (هری پاتر و سنگ جادو) را به شکل رایگان منتشر کرده است. می‌توانید آن را به شش زبان مختلف یعنی انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی بشنوید. هم‌چنین سایر محصولات سایت Wizarding حداقل تا پایان ماه آوریل به صورت رایگان در دسترس است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • m.m.z82
    m.m.z82 | ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

    دمش گرم

مطالب پیشنهادی