ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

آیا می‌توان نمسیس را در Resident Evil 3 کشت؟

حرام کردن گلوله روی نمسیس اصلا ارزش‌اش را دارد؟

۱

نسخه ریمیک رزیدنت اویل 3 بالاخره عرضه شده و بازیکنان سراسر جهان دوباره در حال پرسه‌زنی در خیابان‌های زامبی‌زده راکون سیتی هستند. چه بازیکنی قدیمی باشید و چه تازه‌کار، گرافیک و گیم‌پلی تازه بازی قرار است همه را درگیر و نشسته بر لبه صندلی نگه دارد. اما وقتی در حال نابود کردن زامبی‌ها و کمک به جیل ولنتاین در فرار از راکون سیتی هستید، باید حواس‌تان به خطراتی بزرگ‌تر مانند نمسیس باشد.

نمسیس یک سلاح بیوزیستی است که توسط سازمان آمبرلا ساخته شده و نقش یک ماشین کشتار تمام‌عیار را ایفا می‌کند. نمسیس مثل دیگر هیولاهای رزیدنت اویل شدیدا وحشتناک است و قادر به استفاده از سلاح‌های گوناگون برای کشتن اعضای تیم S.T.A.R.S. اگرچه بازی معمولا گیمر را به فرار و عدم درگیری با نمسیس تشویق می‌کند، این سوال همیشه مطرح است که: آیا جیل می‌تواند نمسیس را بکشد؟

 

بیشتر بخوانید: 

کتک زدن نمسیس

متاسفانه با تجربه رزیدنت اویل 3 متوجه خواهید داشت که نمسیس زره به تن کرده و در اکثر مواجهه‌ها نمی‌توان او را از پای در آورد. اما گیمر می‌تواند به نمسیس آسیب بزند و اگر این آسیب به مقدار کافی برسد، در عقاید خود نسبت به نمسیس تجدید نظر خواهید کرد. جالب است بدانید در برخی لحظات می‌توانید با نمسیس برای مدتی کوتاه مقابله کنید و جالب‌تر اینکه در آن لحظات یک آیتم به عنوان پاداش دریافت می‌کنید که زندگی را آسان‌تر خواهند کرد.

ایستگاه مترو

نخستین باری که می‌توانید نمسیس را به انداختن یک آیتم ارزشمند وادار کنید درست بعد از بازگرداندن برق به سیستم مترو خواهد بود. درحالی که جیل از ایستگاه خارج می‌شود، نمسیس او را غافلگیر و شروع به تعقیب‌اش می‌کند. انداختن یک نارنجک در کنار بشکه‌های قرمز رنگ یا تیراندازی به قلب روی سینه نمسیس باعث می‌شود یک خشاب با ظرفیت بیشتر برای کلت کمری جیل گیرتان بیاید.

بیرون از دونات‌فروشی

مدت کوتاهی بعد از تعیین مسیر به سمت ایستگاه مترو، گیمرها در جریان یک کات‌سین کوتاه و زمانی که از دونات‌فروشی بیرون می‌آیند با نمسیس روبه‌رو می‌شوند. بعد از اینکه نمسیس یک زامبی را تبدیل می‌کند، از طریق تیراندازی یا استفاده از عناصر محیطی می‌توانید به آیتم دیگری دست پیدا کنید که تعدیل‌کننده سلاح است. حواس‌تان باشد که این آیتم فقط پیش از ورود جیل به مترو قابل دستیابی است.

درون راه‌آهن

دفعه دیگری که نمسیس یک آیتم می‌اندازی زمانیست که مشغول به تعقیب جیل در زیر زمین و به دور از کارلوس است. چند بشکه را بترکانید یا انبوهی از گلوله را روی بدن نمسیس خالی کنید. نتیجه کارتان مقداری تیر شاتگان خواهد بود تا دردسرهایی که تحمل کردید جبران شود.

بعد از محل تخریب

آخرین باری که بازیکنان می‌توانند نمسیس را غارت کنند درست بعد از مقابله با او و راکت‌لانچر نمادینش در محل تخریب است. در اینجا باید نمسیس را به سمت پایین‌شهر راکون سیتی برسانید، به صورت دقیق‌تر نزدیک به مغازه اسباب‌بازی فروشی و یک راه‌پله. بعد از اینکه نمسیس رسید، او را زیر آتش گلوله بگیرید و مهمات نارنجک‌انداز دریافت کنید.

در نهایت باید گفت که مثل مستر ایکس در رزیدنت اویل 2 امکان کشتن نمسیس تا زمانی که داستان اجازه‌اش را بدهد مهیا نیست. اما با از پای در آوردن او در این لحظات مهم به آیتم‌هایی مهم دست یافته و ضمنا اچیومنت Let It Go را هم دریافت می‌کنید.

.کپی شد https://vgto.ir/3mw

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Ali آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Ali
مهمان
Ali

لااقل اولش بنویسین خطر اسپویل که بدونیم با چی طرفیم !! نصف گیم پلی بازی رو اسپویل کردین که … 😑

Green.ir
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...