ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

راهنمای پیدا کردن الماس‌ها در Resident Evil 3

حل معمای ساعت

۱

با گشت و گذار در همان مناطق اولیه بازی Resident Evil 3 احتمالا حداقل یک الماس پیدا خواهید کرد. در واقع سه نوع از این الماس در بازی وجود دارد: یک قرمز، آبی و الماسی سبز رنگ که ممکن است ندانید به چه کاری می‌آیند. این الماس‌ها در اصل در ساعتی که در ایستگاه راه آهن اول بازی قرار دارند، قرار می‌گیرند و آیتم‌ها و آپگریدهای ارزشمندی چون قنداق شاتگان را برایتان آزاد می‌کند. اگر می‌خواهید بدانید که الماس ها در Resident Evil 3 دقیقا کجا پنهان شده‌اند، در ادامه همراه ویجیاتو باشید تا به به تفکیک راهنمای یافتن هر کدام را توضیح دهیم.

بیشتر بخوانید: 

کاربرد این الماس‌ها چیست؟

جواهر های Resident Evil 3

در همان ابتدای بازی وارد یک ایستگاه قطار می‌شوید. در سمت چپ کادر آیتم‌ها، ساعتی عجیب قرار دارد که می‌توانید با آن تعامل داشته باشید اما به نظر می‌رسد که هیچ چیزی در اختیار ندارید تا بتوان با آن از ساعت استفاده کرد. با گشت و گذار در بازی با جعبه‌هایی مخصوص به نام Fancy Boxes رو به رو خواهید شد که وقتی آن‌ها را بررسی کنید، در داخل آن‌ها الماس‌های قرمز، سبز و آبی رنگ پیدا خواهید کرد. این الماس‌ها داخل ساعت قرار می‌گیرند و هر بار پاداشی را به شما هدیه می‌دهند.

محل الماس قرمز رنگ Resident Evil 3

الماس قرمز رنگ بازی را در یک اتاق امن در مغازه دونات فروشی حومه شهر (Downtown Donut Shop)‌ پیدا خواهید کرد. درست در همان سمت راست و در جعبه‌ای بنفش رنگ است که با وارد شدن به اتاق آن را خواهید دید. آن را بررسی و Examine کنید تا بالاخره بتوانید آن را باز کرده و الماس داخلش را بردارید. با قرار دادن این الماس در ساعت، قنداقی مخصوص برای شاتگان بازی آزاد می‌کنید.

محل الماس آبی رنگ Resident Evil 3

جواهر های Resident Evil 3

جم آبی رنگ بازی در داخل سوپرمارکتی در منطقه Downtown قرار دارد که ورودی‌اش قرمز رنگ است. برای وارد شدن به این سوپر مارکت به آهنبر نیاز دارید تا زنجیرهای در را ببُرید. این آهنبر را نیز بعد از خاموش کردن آتش و رسیدن به تعمیرگاه پیدا خواهید کرد. باز هم این الماس در داخل یک جعبه بنفش است و برای پیدا کردنش باید جعبه را بررسی کنید. این جعبه درست در جلوی در قرار دارد. با قرار دادن این الماس در ساعت، آپگرید Inventory Pouch را دریافت می‌کنید که فضای نگه‌داری کاراکتر شما را افزایش می‌دهد.

محل الماس سبز رنگ Resident Evil 3

جواهر های Resident Evil 3

الماس سبز رنگ بازی را درست در اسباب‌بازی فروشی رو به روی سوپرمارکت پیدا خواهید کرد، همان سوپرمارکتی که الماس آبی رنگ را از آنجا برداشتید. اما برای وارد شدن نیاز به ابزار مخصوص باز کردن قفل‌ها دارید که آن را موقع وصل کردن دوباره برق در بیرون از ایستگاه و روی یک جنازه پیدا می‌کنید. به محض وارد شدن به اسباب‌بازی فروشی، روی کانتری که سمت چپ شماست، این الماس قرار دارد. با گذاشتن این الماس در ساعت، یک نارنجک به دست خواهید آورد.

خب این هم از راهنمای پیدا کردن الماس ها Resident Evil 3. اما این آخرین مقاله آموزشی ما از بازی نیست و اگر در راکون سیتی به مشکلی برخوردید، حتما آن را با ما در میان بگذارید. شاید توانستیم کمکی بکنیم.

منبع: Gamesradar

.کپی شد https://vgto.ir/3oz

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
ehsansh8964 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
ehsansh8964
کاربر
ehsansh8964

عالی

Green.ir
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...