ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

دیزنی فیلم‌های بیشتری را به صورت دیجیتالی منتشر می‌کند

شیوع ویروس کرونا موفقیت بسیاری از فیلم‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۰ را به آینده موکول کرد. حالا استودیوهای سینمایی تاریخی را برای اکران فیلم‌هایشان اعلام کرده‌اند که امیدوار هستند در آن روزها خبری از ویروس ...

امیرمحمد سلیمانی
نوشته شده توسط امیرمحمد سلیمانی | ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۰

شیوع ویروس کرونا موفقیت بسیاری از فیلم‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۰ را به آینده موکول کرد. حالا استودیوهای سینمایی تاریخی را برای اکران فیلم‌هایشان اعلام کرده‌اند که امیدوار هستند در آن روزها خبری از ویروس کرونا در سالن‌های سینما نباشد. اگرچه دیزنی هم از این الگوی رفتاری پیروی کرده اما آن‌ها نگران هستند این دوران تاریک طولانی‌‍تر از تصوراتشان باشد. بنابراین عناوین بیشتری را برای انتشار در سرویس استریم دیزنی پلاس آماده می‌کنند.

به نقل از GameSpot دیزنی ممکن است برای انتشار تعدادی از عناوین مورد انتظارش در سرویس استریم دیزنی پلاس وارد عمل شود. باب ایگر، مدیر اجرایی دیزنی، در مصاحبه‌ای اجرای این سیاست احتمالی را تایید کرده است. او با اشاره به فیلم Artemis Fowl که آماده اکران بود اما حالا برای انتشار در دیزنی پلاس در نظر گرفته شده، گفت:

ما تصمیم داریم بعضی از فیلم‌ها را وارد سرویس استریم دیزنی پلاس کنیم. این اتفاق برای عناوینی که قرار بود دیرتر وارد این سرویس شوند هم افتاده است. برای مثال ما انیمیشن‌هایی مانند Frozen 2 و Onward را خیلی زودتر از تاریخی که انتظار داشتیم در دیزنی پلاس منتشر کردیم. باتوجه به شرایطی که فیلم Artemis Fowl دارد، ممکن است در آینده نزدیک این سیاست را برای فیلم‌های بیشتری اجرا کنیم. با این حال اولویت ما تغییر تاریخ اکران فیلم‌ها است و قطعا پروژه‌های بزرگ‌تر برای اکران آماده می‌شوند.

مشخص نیست تعریف باب ایگر از «پروژه‌های بزرگ‌تر» دقیقا چیست اما به نظر می‌رسد او از بلاک باسترهای مورد انتظار دیزنی سخن می‌گوید که هر سال فروش بسیاری در سینماها تجربه می‌کنند. برای مثال، فیلم The New Mutants که اسپین‌آفی از فیلم‌های X-Men است، فعلا تاریخ جدیدی برای اکران ندارد. انیمیشن Soul از پیکسار هم برای اکران در تاریخ نهم ژوئن آماده شده اما مشخص نیست در دو ماه آینده ویروس کرونا در چه شرایطی است.

دیزنی در گذشته با انتشار بیانیه‌ای، تاریخ جدید اکران فیلم‌های مورد انتظارش را اعلام کرده است. فیلم Mulan که شاید بازنده بزرگ دیزنی در بحران کرونا باشد، در تاریخ ۲۴ جولای ۲۰۲۰ (۳ مرداد ۱۳۹۹) اکران می‌شود؛ تاریخی که قرار بود فیلم Jungle Cruise اکران شود. بنابراین این فیلم با تاخیری یک ساله در تاریخ ۳۰ جولای ۲۰۲۱ (۸ مرداد ۱۴۰۰)  راهی سینماها می‌شود. فیلم بدون نام Indiana Jones هم تا تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) اکران نمی‌شود.


بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چرا پیدا کردن زیرنویس فارسی سخت شده؟

تماشا باکیفیت بالا در یوتیوب

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی