ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Area F2
آموزش

معرفی ایجنت‌های مدافع Area F2 [تماشا کنید]

[vc_row][vc_column][vc_btn title="مشاهده ویدیو با بالاترین کیفیت از یوتیوب ویجیاتو" style="3d" shape="round" color="juicy-pink" size="lg" align="center" button_block="true" link="url:https%3A%2F%2Fyoutu.be%2F-vDBSgAOxi4||target:%20_blank|"][vc_column_text]Area F2 در یک سکوت کامل خبری ساخته شد و تنها زمانی که نسخه بتای آن دردسترس کاربران قرار گرفت، ...

محمدامین بهتوئی
نوشته شده توسط محمدامین بهتوئی | ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۱

[vc_row][vc_column][vc_btn title="مشاهده ویدیو با بالاترین کیفیت از یوتیوب ویجیاتو" style="3d" shape="round" color="juicy-pink" size="lg" align="center" button_block="true" link="url:https%3A%2F%2Fyoutu.be%2F-vDBSgAOxi4||target:%20_blank|"][vc_column_text]Area F2 در یک سکوت کامل خبری ساخته شد و تنها زمانی که نسخه بتای آن دردسترس کاربران قرار گرفت، برای اولین بار با محتوای بازی روبه‌رو شدیم. درواقع با عنوان جدیدی روبه‌رو نیستیم. اگر Rainbow Six را تجربه کرده باشید، همه چیز در Area F2 برایتان آشنا است. درواقع همین آشنا بودن است که موجب می‌شود Area F2 حتی بیش از پیش جلب توجه کند. در پروسه ساخت این بازی به هیچکدام از مکانیزم‌ها و سازوکارهای نام آشنای Rainbow Six آسیبی وارد نشده و تا جای ممکن تلاش شده محصولی که میبینیم پورتی مستقیم از Rainbow Six باشد.

در بازی دو تیم پنج نفره رو‌به‌رو یکدیگر قرار می‌گیرند. یکی وظیفه دارد در دو نقطه مشخص که نزدیک یکدیگر هستند بمب بگذارد و تیم دیگر می‌بایست جلوی این عملیات را با دفاع کردن از نقاط مشخص شده بگیرد. تقریبا مشابه آنچه در کانتر استرایک دیده‌ایم، اما تاکتیکال‌تر و با آزادی عمل بالاتر. در حال حاضر برای هر تیم نه اپراتور طراحی شده که تقریبا مشابه اپراتورهای Rainbow Six هستند. اگر تفاوت میان طراحی ظاهری کارکترها را نادیده بگیریم، استودیو Qookka Games قوانین کپی رایت را هم رعایت کرده و اسامی هر اپراتور را تغییر داده.

اگر رینبو سیکس را بازی کرده باشید ایجنت‌ های Area F2 برایتان آشنا هستند. درغیر اینصورت شروع بازی و آشنا شدن با مهارت‌ها و گجت‌های هرکدام ممکن است کمی زمان‌بر باشد. به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا با انتشار دو ویدیو تمام مشخصات و مهارت‌های ایجنت های دفاعی و تهاجمی Area F2 را آموزش دهیم. در این ویدیو با ما همراه باشید تا سراغ تیم مدافع برویم و خصوصیاتشان را مرور کنیم.[/vc_column_text][vc_empty_space height="10px"][vc_message message_box_style="3d" style="square" message_box_color="alert-warning"]تماشا کنید:

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی