ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

هیو جکمن به نقش ولورین بازمی‌گردد؟ کارگردان فیلم لوگان پاسخ می‌دهد

تا وقتی داستانی وجود دارد، هیو جکمن می‌تواند ولورین مارول هم باشد

۰
انارگیفت

جیمز مانگولد، کارگردان فیلم لوگان، با حمایت از هیو جکمن اعلام کرد تا زمانی که فیلم‌های مارول داستان جذابی برای روایت‌کردن داشته باشند، هیو جکمن می‌تواند ولورین سینما باشد.

به نقل از Screen Rant جیمز مانگولد سه سال پیش فیلم لوگان را با درخشش هیو جکمن کارگردانی کرد و موفق شد یکی از بهترین فیلم‌های فرانچایز مردان ایکس را به نام خود ثبت کند. فیلم لوگان نامزد جایزه بهترین فیلم‌نامه اقتباسی جوایز اسکار هم شد. اما پس از اکران این فیلم که تقریبا پایان حضور هیو جکمن در نقش ولورین بود، دیزنی تصمیم گرفت استودیوی فاکس قرن بیستم را تصاحب کند. این تصمیم هواداران مارول را امیدوار کرد تا شخصیت‌های مردان ایکس را در کنار انتقام‌جویان تماشا کنند.

از آن‌جایی که مالکیت حق پخش فیلم‌های سینمایی مردان ایکس در اختیار استودیوی فاکس قرن بیستم بود، دیزنی این فرصت را پیدا کرده تا پس از خرید این استودیو دنیای سینمایی مارول را گسترش دهد. بنابراین هواداران مارول هم امیدوار هستند هیو جکمن به نقش ولورین بازگردد. جیمز مانگولد هم امیدوار است این اتفاق رخ دهد. او درباره هنرنمایی دوباره جکمن در نقش ولورین گفت:

من واقعا شگفت‌زده می‌شوم اگر هیو جکمن دوباره در نقش ولورین حضور پیدا کند. ما در فضای مجازی شایعات بسیاری می‌شنویم. این اخبار که قرار است رابرت داونی جونیور یا هیو جکمن به فیلم‌های مارول بازگردند، واقعا هواداران بسیاری دارد. من کنجکاو هستم که بدانم اگر مدیران مارول واقعا چنین ایده‌ای دارند، چگونه می‌خواهند آن را اجرایی کنند. تا وقتی داستانی برای روایت‌کردن وجود دارد، هیو جکمن می‌تواند ولورین مارول هم باشد.

بیشتر بخوانید:

هیو جکمن حدود دو دهه وظیفه ایفای نقش شخصیت ولورین در فیلم‌های مردان ایکس را برعهده داشت و در ۹ فیلم حاضر شد. او در گذشته گفته بود اگر قرار است ولورین با همین شکل و شمایل در دنیای سینمایی مارول حضور داشته باشد او مشکلی برای هم‌بازی‌شدن با کریس ایوانس و رابرت داونی جونیور ندارد. اما به نظر می‌رسد هیو جکمن پذیرفته که برای همیشه با ولورین خداحافظی کند.


 

.کپی شد https://vgto.ir/4eg

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...