ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

فصل دوم سریال Watchmen ساخته می‌شود؟

شاید حتی توسط گروه دیگری

۰
انارگیفت

دیمون لیندلوف، شورانر سریال Watchmen، هم‌چنان امیدوار است فصل دوم این سریال ساخته شود. حتی اگر این اتفاق رخ دهد، لیندلوف قرار نیست بخشی از تیم سازنده سریال باشد. اگرچه او ایده‌ای هم برای فصل دوم ندارد.

به نقل از Screen Rant این سریال یکی از بهترین عناوین شبکه HBO در سال ۲۰۱۹ بود و براساس کمیک‌ بوک‌هایی از آلن مور و دیوید گیبانز ساخته شد. محبوبیت سریال به ویژه با اپیزود پایانی اوج گرفت و حالا نمره آن در سایت منتقدان سینما یعنی راتن تومیتوز روی عدد ۹۵ ایستاده است. بنابراین طبیعی به نظر می‌رسد که هواداران سریال Watchmen برای تماشای فصل دوم سریال هیجان داشته باشند. اتفاقی که ممکن است هرگز رخ ندهد.

اگرچه مشخص نیست شبکه HBO برای ساخت فصل دوم این سریال چراغ سبز نشان می‌دهد یا سریال Watchmen را فراموش کرده اما دیمون لیندلوف درباره ساخت فصل دوم این سریال گفت:

من می‌توانم به تیمی که تصمیم دارند فصل دوم سریال Watchmen را تولید کنند، کمک کنم. می‌توانم هر کاری انجام بدهم تا شرایط تغییر کند و آن‌ها سریالی که می‌خواهند را بسازند. من یک عاشق واقعی دنیای کمیک بوک هستم.

پایان فصل اول سریال واچمن داستان پیچیده‌ای ارائه داد و در حالی که لیندلوف اخیرا اعلام کرده برای کمک به ساخت فصل دوم آماده است ظاهرا هیچ ایده‌ای برای ادامه آن ندارد. رجینا کینگ، ستاره سریال Watchmen هم مدتی پیش اعلام کرد تنها در صورتی که متوجه شود فصل دوم چه پایانی دارد برای آن بازمی‌گردد.

شورانر سریال Watchmen امیدوار است فصل دوم این سریال ساخته شود

بیشتر بخوانید:

از سوی دیگر ایده یک عنوان آنتولوژی هم برای سریال مطرح شد. به این صورت که هر فصل سریال، داستان متفاوت و جداگانه‌ای داشته باشد. شبکه HBO سریال را به عنوان یک «سریال محدود» معرفی کرده است. بنابراین بعید به نظر می‌رسد سریال واچمن برای فصل دوم ساخته شود.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – آیا چرنوبیل بهترین سریال تاریخ است؟

تماشا با کیفیت بالا در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/4hc

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...