ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اپراتور بعدی Rainbow Six Siege احتمالا به Splinter Cell ارتباط دارد

امیدواریم که همینطور باشد

۰
انارگیفت

یوبیسافت برای فصل سوم و چهارم از سال پنجم بازی Rainbow Six Siege در نظر دارد تا به ازای هر فصل تنها یک اپراتور جدید ارائه کند. چند روز پیش هم در ویجیاتو خواندید که یکی از طراحان این بازی به صورت غیرمستقیم به احتمال استفاده از شخصیت‌های مشهور کمپانی به عنوان اپراتور جدید یا اسکین الیت اپراتورهای جدید اشاره کرده است.

حال تصاویری در انجمن‌های مربوط به Rainbow Six Siege منتشر شده که احتمال این موضوع را تا حد زیادی بالا برده است. این عکس اپراتوری را نشان می‌دهد که احتمالا به فصل سوم از سال پنجم ارتباط داشته و البته از نظر ظاهری و تجهیزات شباهت‌هایی با «سم فیشر» کاراکتر اصلی سری بازی‌های Splinter Cell دارد.

چهره اپراتور حاضر در این تصویر، به طور تقریبی یادآور سم فیشر در نسخه Blacklist و میان‌سالی او است. از طرفی نمادی از لباس مخصوص او روی سینه اپراتور دیده می‌شود، و عینک سه‌چشمی و سبز رنگ مشهور او -که نماد سری Splinter Cell به حساب می‌آید- نیز به کمرش آویزان است.

بیشتر بخوانید:

تمام این موارد دقیقا با آنچه طراح بازی اشاره کرده بود و آنچه کاربران پیش‌بینی می‌کردند تطابق کامل دارد. علاوه بر این یکی از اینسایدرهای یوبیسافت در ResetEra نوشته «شنیده‌ام اپراتور فصل سوم کراس‌اووری با یکی از فرنچایزهای شناخته شده یوبیسافت خواهد بود». در توضیحات این پست همچنین نوشته شده گجت اصلی این اپراتور امکان نگاه کردن آن سوی هر دیواری را فراهم می‌کند (مثل یک دوربین اشعه ایکس).

Rainbow Six Siege پیش از این هم تجربه در زمینه کراس‌اوور داشته؛ فصل پیش اسکین الیت جدیدی برای Ash در دسترس قرار گرفت که دقیقا کراس‌اووری مستقیم برای شخصیت لارا کرافت در سری بازی‌های Tomb Raider بود که اتفاقا ارتباطی با شرکت یوبیسافت هم ندارد. بنابراین استفاده از شخصیت سم فیشر برای فصل سوم خیلی هم دور از انتظار نیست. نظر شما در این رابطه چیست؟ دیدگاه‌های خود را با ویجیاتو در میان بگذارید.


تماشا کنید: معرفی بهترین بازی‌های شوتر آفلاین برای موبایل

تماشا با کیفیت بالا در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/4hn

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...