ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کپکام برای ۲۵ سالگی Resident Evil یک برنامه ویژه دارد

معرفی نسخه هشتم نزدیک است؟

۰
انارگیفت

اگر در جریان اخبار بازی‌های ترسناک و مخصوصا سری Resident Evil بوده باشید، می‌دانید که در چند ماه اخیر شایعات زیادی درباره نسخه هشتم منتشر شده بودند و همگی هم به این اشاره داشتند که این بازی احتمالا خیلی زود معرفی می‌شود. سال ۲۰۲۱ حکم سالگرد ۲۵ سالگی این فرنچایز را دارد و کپکام هم برنامه‌ای ویژه برای آن در نظر گرفته است.

صفحه‌ای جدید در سایت لایسنس کپکام ایجاد شده که درباره همین صحبت می‌کند. کپکام در این صفحه نوشته که آن‌ها به دنبال همکاران لایسنس هستند تا برای جشن گرفتن این مناسبت همکاری کرده و در طول سال برای این سری کار کنند.

ما به دنبال صاحبان لایسنس برای سالگرد ۲۵ سالگی سری Resident Evil (در مارس ۲۰۲۱) و توسعه محصول آخرین بازی سری، یعنی Resident Evil 3 هستیم. ما به دنبال برنامه‌ریزی کمپین‌ها و محصولاتی هستیم که از دیدگاه دنیا به Resident Evil استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

طبق شایعات منتشر شده از منابع معتبر، Resident Evil 8 قرار است در تاریخی نزدیک معرفی و در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های نسل فعلی و نسل بعدی عرضه شود. این بازی همچون نسخه هفتم از زاویه دید اول شخص دنبال خواهد شد و حوادثش در یک روستای اروپایی جریان خواهند داشت. طبق گفته‌های این منابع، هشتمین بازی سری ابتدا قرار بود یک نسخه فرعی باشد که به دلیل تغییر برنامه‌های کپکام، به یک نسخه اصلی تغییر شکل داده است. از همین رو، بازی حال و هوایی متفاوت با دیگر نسخه‌های اصلی خواهد داشت.

اما این تنها برنامه کپکام برای آینده این فرنچایز محبوب نیست. طبق گزارشات متعدد و لیکی که از سوی خود نتفلیکس منتشر شده بود، یک سریال هم بر اساس این سری در دست ساخت است و احتمالا سال آینده پخش می‌شود. همچنین گزارشاتی منتشر شده‌اند که بازسازی عنوان بسیار محبوب Resident Evil 4 هم در دست ساخت بوده و برای عرضه در سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/4ig

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...