ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تخفیف ۳۰ درصدی رویداد آنلاین GDC 2020 برای بازی‌سازان ایرانی

توافق بنیاد بازی‌ها با برگزارکنندگان آمریکایی

۰
انارگیفت

همانطور که می‌دانید کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی (GDC) سال جاری میلادی که همه ساله در ماه مارس (اواخر اسفند ماه) و به صورت حضوری در سان فرانسیسکوی آمریکا برگزار می‌شد، در پی شیوع ویروس کرونا لغو شد و رویدادی آنلاین در تابستان امسال جای آن را گرفت.

حال اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، از ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به بازی‌سازان ایرانی جهت دسترسی به سخنرانی‌ها و برنامه تنظیم جلسات تجاری این رویداد خبر می‌دهد. این تخفیف بر اساس توافق و تعامل صورت گرفته میان بنیاد ملی بازی‌ها و بخش تجاری رویداد آنلاین GDC 2020 ارائه شده است.

طبق برآوردها، هزینه شرکت در این رویداد با احتساب تخفیف ۳۰ درصدی در نظر گرفته شده برای بازی‌سازان ایرانی، ۴۴ یورو خواهد بود. اعضای ساختار حمایتی «همگرا» نیز می‌توانند پس از ثبت نام از اعتبار خود برای دریافت هزینه شرکت در کنفرانس استفاده کنند.

اعضای همگرا و فراهمگرا برای دریافت لینک تخفیف خود می‌بایست ایمیل خود را به آدرس hamgara@ircg.ir ارسال کنند. ضمنا بنیاد ملی بازی‌ها تاکید دارد کسانی که عضو این دو طرح نیستند نیز می‌توانند با ثبت نام در فراهمگرا از تخفیف مورد بحث استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

گفتنی است رویداد GDC 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا به صورت کاملا دیجیتالی، و در تاریخ ۴ تا ۶ آگوست معادل با ۱۳ الی ۱۸ مرداد ماه برگزار می‌شود. ناگفته نماند که دسترسی و تماشای آنلاین کنفرانس‌های این رویداد در ایام برگزاری کاملا رایگان است.


تماشا کنید: ویجیاتو – ضربه سنگین قطع اینترنت به گیم ایران

تماشای نسخه باکیفیت در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/4ik

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...