ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سرانجام برگزاری GDC هم در پی شیوع کرونا به تعویق افتاد

طی هفته‌های اخیر خبردار شدیم شرکت‌های متعددی از حضور در کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی (GDC) امسال در پی شیوع ویروس کرونا انصراف دادند؛ اول از همه سونی این مسیر را شروع کرد و بعد از ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۰

طی هفته‌های اخیر خبردار شدیم شرکت‌های متعددی از حضور در کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی (GDC) امسال در پی شیوع ویروس کرونا انصراف دادند؛ اول از همه سونی این مسیر را شروع کرد و بعد از آن نیز کمپانی‌های متعددی از جمله الکترونیک آرتز، کوجیما پروداکشنز، کپکام، اپیک و این اواخر هم آمازون و گیرباکس اعلام کردند به این رویداد نخواهند آمد.

به همین ترتیب تصور می‌شد GDC امسال به طور کامل کنسل شود، اما حالا برگزارکنندگان رسما اعلام کردند پیرو شیوع ویروس کرونا، این رویداد به تعویق افتاده و احتمالا تابستان سال آینده برگزار خواهد شد. تاریخ جدیدی برای این مراسم اعلام نشده.

بعد از گفت‌و‌گوی مفصل و جلسات متعدد با همکارانمان در صنعت گیم و همچنین جامعه گیمرها در سراسر دنیا، تصمیم دشواری گرفته شد مبنی بر این که کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی -که قرار بود مارس امسال برگزار شود- را به تعویق بیاندازیم.

با اینکه یک سال اخیر را مشغول آماده‌سازی این رویداد بودیم و با تمام همکاران، سخنگویان، غرفه‌داران و سایر، هماهنگی‌های لازم به عمل آمده بود، ضمن عرض پوزش از آنها، ناچار هستیم برای حفظ ارتباط مستقیم بین توسعه‌دهندگان سراسر دنیا و همچنین سلامتی جان جوامع حاضر در این رویداد، GDC را به تاریخی نامعلوم از تابستان سال آینده موکول کنیم. برنامه‌های نهایی و سایر جزئیات طی هفته‌های آتی اعلام خواهد شد.

GDC ابتدا قرار بود در بازه زمانی شانزدهم تا بیستم مارس (۲۶ اسفند تا ۱ فروردین) برگزار شود؛ حال مدیران این رویداد در صدد هستند تا خسارات مربوطه، از جمله هزینه بلیت هواپیماهای تهیه شده، هتل‌های رزرو شده و سایر را به حاضرین پرداخت کنند. علاوه بر این GDC در صورت لزوم فرصت استریم محتوا و برگزاری رویدادهای آنلاین را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار خواهد داد. برندگان GDC Awards نیز بزودی از طریق استریمی در توییچ اعلام خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو - شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی