ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

سازنده Crusader Kings بازی‌های استراتژی بیشتری عرضه خواهد کرد

در بارسلونا

۰
انارگیفت

به نظر می‌رسد استودیوی Paradox Interactive این روزها شرایط مطلوبی دارد. آن‌ها در سال ۲۰۱۹ نه تنها درآمد بلکه سود خود را هم دو برابر کردند. بنابراین زمان آن رسیده تا این استودیوی بازی‌سازی کسب و کار خودش را توسعه دهد. ظاهرا این مجموعه در تلاش است تا یک استودیوی بازی‌سازی جدید را تاسیس کند که تمرکز آن روی بازی‌های استراتژی است.

به نقل از Gaming Bolt این استودیو با انتشار یک بیانیه رسمی این خبر را تایید و اعلام کرد که استودیوی بازی‌سازی جدید آن‌ها در بارسلونا است. این استودیو با نام Paradox Tinto شروع به فعالیت می‌کند و توسط یوهان اندرسون ۲۵ ساله مدیریت می‌شود. ضمن این که بخش عظیمی از کارکنان این استودیو تمرکز از خالقان بازی محبوب Europa Universalis 4 هستند. بنابراین تمرکز اصلی این شعبه جدید روی توسعه همه‌جانبه این بازی خواهد بود. در ادامه این بیانیه رسمی، استودیوی Paradox Interactive تایید کرده که همچنان تمرکز خودش را روی بازی‌های استراتژی حفظ می‌کند.

استودیوی Paradox Interactive مجموعه جدیدی برای ساخت بازی‌های استراتژیک تاسیس کرد

اگرچه استودیوی Paradox Interactive بیشتر با بازی‌های Europa Universalis شناخته می‌شود اما هواداران گیم دومین نسخه بازی Crusader Kings از این استودیو را هم می‌شناسند. به‌زودی سومین قسمت این بازی نیز منتشر می‌شود. استودیوی جدید آن‌ها که اخیرا در اسپانیا راه‌اندازی شد، هفتمین استودیویی است که زیر نظر هلدینگ Paradox umbrella مدیریت می‌شود.

بیشتر بخوانید:

با این حال برای طرفداران بازی‌های استراتژی عنوانی مانند Crusader Kings نام ناآشنایی نیست. این مجموعه که اولین حضورش در صنعت بازی‌های ویدیویی به سال ۲۰۰۴ بازمی‌گردد، به‌خاطر تزریق المان‌های نقش آفرینی به استراتژی توانست به موفقیت نسبی خوبی دست پیدا کند. شاید جالب باشد بدانید که بازی Crusader Kings 2 با تمام بسته‌های الحاقی‌اش تاکنون ۷ میلیون نسخه فروخته است.

.کپی شد https://vgto.ir/4l4

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...