ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

رعایت کردن این ده نکته در پابجی باعث پیروزی شما می‌شود

در راه رسیدن به Chicken Dinner دوست داشتنی

۱۱
انارگیفت

اگر بخواهیم با آمار و ارقام به شرایط نگاه کنیم، شما یک درصد شانس پیروزی در پابجی دارید. اما نکاتی وجود دارد که می‌تواند این احتمال کوچک را افزایش دهد و به شما کمک کند به پیروزی در پابجی نزدیک‌تر شوید. البته بهتر است اعلام کنیم که همیشه رسیدن به پیروزی در بتل رویال‌ها مستلزم حرفه‌ای بودن نیست و بعضی اوقات اگر شانس با شما یار نباشد، کار به جایی نمی‌برید.

نکاتی که می‌خواهیم در این مطلب به شما گوشزد کنیم باعث می‌شوند فرصت بیشتری برای زنده ماندن در پابجی داشته باشید. یادآوری کردن این نکات حین بازی کردن و علی‌الخصوص زمانی که در شرایطی دشوار قرار دارید ممکن است سخت باشد. اما تمرین کردن شرایط را تغییر می‌دهد و به مرور زمان شما را آماده زنده ماندن در سخت‌ترین شرایط می‌کند. در ادامه با ویجیاتو و ده نکته مهمی که پیش‌تر از آن صحبت کردیم همراه باشید.

در نقشه Erangle کار را از قسمت غربی شروع کنید

پابجی

همیشه شروع در بتل رویال‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین خاطر قبلا در مطالب مجزا بهترین نقاط برای فرود آمدن در نقشه‌های مختلف پابجی را به شما معرفی کرده بودیم. اما این بار می‌خواهیم از نقشه اصلی و محبوب پابجی برایتان بگوییم. فرود آمدن در نقاطی که لوت متوسطی دارد و طبیعتا کاربران کمتری را به سمت خود جلب می‌کند می‌تواند به شما فرصت بیشتری برای آماده شدن دهد. قسمت غربی Erangel دقیقا این مشخصات را دارد. از طرفی تعداد نسبتا زیاد ساختمان‌های این منطقه موجب می‌شود تا شما بتوانید بازی را با لوتی مناسب آغاز کنید.

از قرار گرفتن در اولین Zone بازی نترسید

پابجی

اگر هدف پیروزی و طبیعتا آسیب ندیدن باشد، شاید ماندن در Zone کار عاقلانه‌ای محسوب نشود. اولین Zone بازی آسیب زیادی به شما وارد نمی‌کند. شما می‌توانید برای جلوگیری از درگیری با سایر کاربران یا سورپرایز کردنشان در Zone‌ ابتدایی بازی استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که برای زنده ماندن تحت این شرایط، همراه داشتن آیتم‌های بازیابی سلامتی از اهمیت بالایی برخوردار است. ممکن است بتوانید از این طریق چند کیل ساده هم بگیرید و بازی را دست پر شروع کنید.

محیط طبیعی بازی می‌تواند بهترین کاور برای شما باشد

پابجی

گرچه ساختمان‌ها می‌توانند برای شما نجات‌دهنده تلقی شوند و در بسیاری از درگیری‌ها جانتان را نجات دهند، اما همیشه دسترسی به ساختمان‌ها برای کاربران وجود ندارد. البته ماندن در ساختمان همیشه به معنی زنده ماندن نیست. برخی مواقع یک نارنجک می‌تواند تمام معادلات را به هم بزند. اگر می‌خواهید در فضای باز کاور بگیرید تا هم سایر کاربران متوجه حضورتان نشوند و هم آزادی عمل بالایی برای تکان خوردن داشته باشید، از محیط بازی استفاده کنید. معمولا پستی‌ها و بلندی‌ها می‌توانند بهترین نقاط برای کاور گرفتن محسوب شوند.

هیچوقت هلمت لول ۳ را فراموش نکنید

پابجی

نیازی نیست که از اهمیت بارز آرمور در پابجی با شما صحبت کنیم. المان شانسی که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم در این قسمت تاحدودی ثابت می‌شود. اما ممکن است شما پس از یک درگیری با یک هلمت لول ۳ مواجه شوید که آسیب دیده و بیشتر از نصف سلامتی‌اش را از دست داده. در چنین شرایطی حتما هلمت لول ۳ را بردارید، بی‌توجه به اینکه چه مدت زمان می‌تواند روی سر شما دوام بیاورد. تنها هلمت لول ۳ است که می‌تواند از هدشات شدن شما با یک گلوله توسط اسنایپ‌هایی مانند M24 جلوگیری کند.

اما همیشه جلیقه لول ۳ را برندارید

پابجی

داستان جلیقه‌ها با هلمت‌ها کمی متفاوت است و هر دو مانند یکدیگر نیستند. در شرایط عادی طبیعی است که یک جلیقه لول ۳ همیشه بهتر از یک جلیقه لول ۲ عمل کند. اما درخصوص جلیقه‌های آسیب دیده انتخاب کمی دشوار می‌شود. اگر می‌خواهید انتهای بازی را با درگیری بگذرانید و دائما در نبرد باشید، یک جلیقه سالم لول ۲ بهتر از جلیقه آسیب دیده لول ۳ است. اما اگر تنها یکی – دو نفر باقی مانده‌اند و درگیری زیادی پیش رو ندارید، پس جلیقه لول ۳ را انتخاب کنید و کار را به پایان برسانید.

همیشه در لبه دایره بازی کنید

پابجی

همیشه با نزدیک شدن به انتهای بازی است که استراتژی‌های مختلف موثر واقع می‌شوند. یکی از مهم‌ترین استراتژی‌هایی که همیشه باید در ذهنتان داشته باشید ماندن کنار لبه دایره است. همیشه بازی کردن با لبه دایره را به حضور در میانه آن ترجیح دهید، چرا که با این شرایط مطمئنید پشت سرتان کسی حضور ندارد و در امنیت کامل به سر می‌برید.

همیشه انتهای بازی انرژیتان را بوست کنید

پابجی

حتی زمانی که سلامتیتان کامل است و نیازی به بوست کردن یا استفاده از نوشینی‌های بازی ندارید، از آن‌ها استفاده کنید تا نوار انرژیتان پر شود. Energy Drink و Pain Killer یا Adrenaline Shot به شما این اجازه را می‌دهند تا سریع‌تر بدویید و زمانی که زخمی شدید بتوانید بدون معطلی سلامتیتان را بازیابی کنید.

قایم شدن در بوته‌ها می‌تواند جانتان را نجات دهد

پابجی

شاید احمقانه به نظر برسد، اما تجربه ثابت کرده ماندن در بوته‌های می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های مخفی‌کاری بازی تلقی شود. اگر در فضای یک بوته بنشینید احتمال اینکه سایر کاربران متوجه حضورتان شوند بسیار کم است. درنتیجه ممکن است بدون اینکه متوجه حضورتان شوند از کنارتان بگذرند و مسیرشان را ادامه دهند. البته این استراتژی تا زمانی کاربردی است که کسی متوجهتان نشود. با توجه به اینکه هیچ کاوری ندارید و نمی‌توانید از خودتان دفاع کنید، رگبار گلوله‌های سایر کاربران می‌تواند به معنی رسیدن به انتهای خط تلقی شود.

هیچوقت به پنهان شدن در چمن‌ها اعتماد نکنید

پابجی

با استفاده از اسکوپ‌ها شما می‌توانید صدها متر آن طرف‌تر را در پابجی مشاهده کنید. از طرفی چمن‌های بازی از فاصله‌ ۲۰۰ متری تقریبا ناپدید می‌شوند. درنتیجه اگر تصمیم گرفته‌اید بازی را با سینه‌خیز رفتن در چمن‌ّها ادامه دهید، بهتر است بدانید سایر کاربران می‌توانند از فاصله‌ای نسبتا دور به سادگی متوجه حضور شما شوند. به همین خاطر بهتر است همیشه دنبال یک کاور مطمئن مانند درخت یا دیوار باشید و هیچوقت به چمن‌ یا علفزارهای بازی اعتماد نکنید.

برای ورود به درگیری، عاقلانه تصمیم بگیرید

پابجی

همه دوست‌ دارند مدام وارد درگیری شوند و کاربران را سلاخی کنند. این طرز تفکر مخصوصا پس از دیدن استریم‌های افرادی مانند Shroud یا Dr. Disrespect بیشتر در ذهن شما پررنگ می‌شود. اما بهتر است بدانید همیشه درگیری‌های پابجی مانند آنچه انتظار دارید پیش نمی‌رود و در بسیاری از مواقع بهتر است پیش از ورود به یک درگیری، یک بار تجهیزات و سلاح‌هایتان را بررسی کنید. وقتی تنها یک شاتگان و SMG دارید، وارد شدن به درگیری با افرادی که از AR برای کشتن یکدیگر استفاده می‌کنند عاقلانه نیست. صبر داشته باشید و به لوت کردن ادامه دهید تا درنهایت بتوانید با قدرت تمام وارد درگیری‌ها شوید.

سوالات و پیشنهاداتتان درخصوص پابجی و تجربیاتتان در استفاده از  استراتژی‌های مختلف را حتما در قسمت نظرات با ما درمیان بگذارید.

چه کارهایی باعث میشن از پابجی موبایل بن شویم؟

.کپی شد https://vgto.ir/4ks

11
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
6 نظرات
5 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
11 نویسندگان دیدگاه
آترینkasraAliHashemi0312HAMIDHamed آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
kasra
مهمان
kasra

اکانت من در پابجی
sniperkasra

HAMID
مهمان
HAMID

یه استراتژی کاربردی
وقتی‌ مسیر هواپیما از جاهایی ک لوت خفن داره نمیگذره به اولین جایی ک فکر میکنید ماشین هست بپرید و ا ماشین به اون محل برید

Hamed
مهمان
Hamed

من نزدیک دوسال شب و روز پابجی بازی میکردم اما به عنوان مهمان بعد اشتباهی بازی رو پاکش کردم حالا فقط نام کاربری رو یادمه ای دی رو ندارم چیکار کنم
البته قبلش چندین بار پاک کرده بودم و نصب کرده بودم بازم بازم همون لول میومد اما دفعه آخری دیگه نیومد لول ۵۸ بودم یکی کمک کنه

AliHashemi0312
مهمان
AliHashemi0312

با اکانت گوگل یا فیسبوکت یا تویتر تست کن

اسنوبال
مهمان
اسنوبال

این هم اضافه کنید که اگر گوشی با پردازنده پرچمدار ۲ سال اخیر ندارید اصلا بازی نکنید.
چون کافیه وارد یک درگیری بشین و کلا بازی اسلوموشن بشه.
یا وقتی میخواید با اسکوپ هدف بگیرید ۱ ساعت طول میکشه.
گوشی من نوت ۸ سامسونگ هست.

رضا
مهمان
رضا

یه موردی که از همه اینا مهم تره هستش به اسم “پینگ”

و واقعا از همه چیز مهم تره

آترین
مهمان
آترین

با این پینگ ایران من که بیخیال بازی های آنلاین شدم. طرف رو من هدشات میکنم بعد یه دفعه غیبش میزنه و از پشت سرم منو میزنه. تویه درگیری نزدیک که نگم بهتره.

Ali20k
مهمان
Ali20k

با وجود کال اف موبایل و وارزون کی پابجی بازی میکنه

GAME_YAAR2
مهمان
GAME_YAAR2

من پابجی بازی میکنم

Navid
مهمان
Navid

هر کی یه نظری داره … با این حال که کالاف وارزون هست و میشه پلی داد ولی من ترجیهم پابچیه و علاقه خاصی به پابجی بین بتل رویال ها دارم .

DarkAmiR
مهمان
DarkAmiR

وارزونو بازی نکردم نمیدونم ولی کالاف موبایل واقعا از پابجی موبایل ضعیفتره و پابجی خیلی بهتره

Green.ir
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...