ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کارگردان فیلم Midsommar یک کمدی چهار ساعته می‌سازد

آری آستر می‌خواهد توانایی‌های خود را به چالش بکشد

۰
انارگیفت

آری آستر، کارگردان آینده‌داری که با فیلم‌هایی مانند Midsommar و Hereditary شناخته می‌شود، تصمیم گرفته ساخت فیلم جدید خود را آغاز کند. او این بار از ژانر ترسناک فاصله گرفته و می‌خواهد یک کمدی سیاه چهار ساعته را کارگردانی کند. با این حال کمدی او قطعا ریشه‌هایی از ترس دارد و این یعنی آستر می‌خواهد عنوانی مشابه با ژانر فیلم Midsommar را بسازد.

به نقل از Slash Film اگرچه ساخته قبلی آری آستری یعنی Midsommar یک عنوان ترسناک بود اما کمدی‌های ریز و پنهانی داشت که در میان صحنه‌های خشن فیلم، تماشاگر را به خنده می‌انداخت. او در جدیدترین مصاحبه‌اش اعلام کرد که فیلم جدیدش یک کمدی ترسناک است که تماشای آن به چهار ساعت زمان نیاز دارد. با این حال آستر با ساخت فیلم‌های طولانی چندان هم بیگانه نیست چون تدوین ابتدایی فیلم قبلی او ۱۷۱ دقیقه بود.

به نظر می‌رسد استودیوی A24 هم‌چنان به همکاری با آری آستر ادامه می‌دهد اما اطلاعات بیشتری از فیلم جدید او وجود ندارد. حتی مشخص نیست که ساخت این فیلم پس از کنترل ویروس کرونا آغاز می‌شود یا کارگردان فیلم Hereditary به زمان بیشتری برای ساخت آن نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:

آری آستر یک کمدی چهار ساعته می‌سازد

دومین تجربه کارگردانی و نویسندگی آری آستر دقیقا به اندازه Hereditary وهم‌ناک بود. ایده رفتن به سفری که از ابتدا تا انتهایش جز تحمل‌کردن هیچ جذابیتی ندارد، به تنهایی می‌تواند ترسناک باشد. و حالا تصور کنید یک «وحشت سراسری» این سفر خسته‌کننده را دربرمی‌گیرد. پنج رفیق صمیمی تصمیم می‌گیرند برای یک جشنواره نه چندان مفهوم راهی ناشناخته‌ترین نقاط جنگل‌های اسکاندیناوی شوند. اما فقط گم‌راه بودن جنگل‌های سوئد آن‌ها را به چالش نمی‌کشد! اگر Hereditary را دوست نداشتید، این فیلم تقریبا می‌تواند شما را راضی کند. نقد این فیلم را در اینجا بخوانید.

.کپی شد https://vgto.ir/4lb

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...