ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار سایت

Diablo 4 در آزادسازی کمپ ها از فارکرای الهام می گیرد

چندی پیش بلیزارد رویدادی را برگزار کرد که در آن به توضیح درباره مکانیزم های بازی پرداخت و این که چگونه تصمیمات گیمر می تواند پایان بازی را تحت تاثیر قرار دهد. بخش عمده ای ...

اشکان خدامروتی
نوشته شده توسط اشکان خدامروتی | ۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۸:۳۰

چندی پیش بلیزارد رویدادی را برگزار کرد که در آن به توضیح درباره مکانیزم های بازی پرداخت و این که چگونه تصمیمات گیمر می تواند پایان بازی را تحت تاثیر قرار دهد. بخش عمده ای از توضیحات Blizzard راجع به آزادی عمل و نوع تعامل با جهان بازیست به طوری که بتوانید از ذره به ذره کاوش در دنیای دیابلو لذت ببرید.

به گزارش Vg247 اخیرا بلیزارد آزمایش هایی را با همکاری تعدادی از گیمرها انجام داد تا متوجه شود آنان در دنیای آزاد بازی چه کارهایی را انجام می‌دهند و چه فعالیت هایی می تواند برای آنها جذاب باشد. آنها دریافتند مخاطبان علاقه دارند فعالیت های جهان بازی با داستان اصلی درآمیخته باشد و در کنار داستان بتوانند به گشت و گذار در محیط بازی بپردازند و سازندگان نیز تصمیم گرفتند جهانی خلق کنند ارزش کاوش داسته باشد.

 

هرچند در این رویداد عمومی توضیحاتی درمورد حالت مبارزات چند نفره (PvP ) و سیستم ساخت و ساز (crafting ) ارائه شد اما تمرکز آنها بر روی معرفی کمپ های بازی بود. این کمپ ها مانند آنچه پیش از این در فارکرای و Assassin's Creed شاهد آن بودیم در سراسر نقشه بازی وجود دارند و برای آزادسازی و استفاده از امکانات آنها باید تمام دشمنانی که در کمپ حضور دارند را از بین ببرید و آن را تصرف کنید.

این پایگاه ها هر کدام داستان مربوط به خود را دارند و با اکتشاف آنها بخشی از داستان بازی برای شما روایت می شود. همچنین بعد از پاکسازی کمپ ها فروشندگان نیز وارد آن می شودند و می‌توانید با آنها داد و ستد کنید و به سادگی بین کمپ های تصرف شده حرکت (fast travel ) کنید.

بلیزارد نمی خواست دیابلو 4 شبیه بازی های MMO باشد و تمامی بازی کنان در سراسر بازی حضور داشته باشند. در ماموریت های اصلی و داستانی حضور دیگر بازیکنان برای شما و هم تیمی تان قفل است اما زمانی که ماموریت را به اتمام برسانید و وارد شهر های بازی شوید می توانید با دیگر بازیکنان تعامل داشته باشید و حتی با شرکت در رویداد های جهانی با تعداد بسیار زیادی از دیگر گیمرها هم بازی شوید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • villamalis
    villamalis | ۷ تیر ۱۳۹۹

    چه زمانی ارائه میشه؟ روی چه پلتفرمهایی میاد؟ اینترنت دائمی نیاز داره یا میشه مثل نسخه سوم بازی کردش؟

مطالب پیشنهادی