معرفی و دانلود بازی Drive and Park – مهارت در پارک

معرفی و دانلود بازی Drive and Park – مهارت در پارک

پارک دوبل واقعا سخت است

۷ تیر ۱۳۹۸ ذخیره

خواندن اسم بازی و یادآوری عناوینی چون Dr. Driving کافیست تا فکر کنید Drive and Park هم یکی از آن بازی‌های شبیه‌سازی است که کنترل سختی دارد و مکانیزم‌های آن هم آن طور که باید مناسب تلفن‌های هوشمند نیست.

اما درست بر خلاف تمامی انتظارات و پیش‌بینی‌هایتان، Drive and Park شبیه یکی از آن ساخته‌های خوش رنگ و لعاب کچ‌اپ است که حالا می‌خواهد پارک کردن خودرو را به تجربه‌ای هیجان‌انگیز و آرکید تبدیل کند البته در حالی که همچنان مثل واقعیت سخت هم است. در ادامه با ویجیاتو همراه شوید که می‌خواهیم به معرفی و بررسی کوتاه یکی از ساده‌ترین بازی‌های سبک رانندگی موبایل بپردازیم، همراه باشید.

معرفی و دانلود بازی Drive and Park - مهارت در پارک - ویجیاتو

فرمولی تکراری در بستری جدید

با وجود اینکه Drive and Park را استودیوی بلاروسی SayGames ساخته اما تقریبا تمامی المان‌های عناوین موفق کچ‌اپ در نقطه به نقطه بازی حضور دارند. داریو اند پارک مکانیزم گیم‌پلی بسیار ساده و راحتی دارد؛ خود اتومبیل‌ها در یک خط راست و با سرعتی مشخص حرکت می‌کنند و تنها وظیفه شما این است که با دیدن جا پارک مناسب، انگشت خود رو به سمت آن حرکت دهید. به این شکل خودرو با حرکتی نمایشی و دریفت مانند دور می‌زند و هر چقدر انگشت خود رو بیشتر نگه دارید، بیشتر می‌چرخد.

بنابراین چالش اصلی این است که نه آنقدر انگشت خود را زود ول کنید که نیمی از خودرو در وسط خیابان بماند یا آنقدر نگه دارید که اتومبیل‌تان چپ کند یا از جدول خارج شود. البته برخی از جا پارک‌ها هم چندان راحت نیستند و موانع کنار آن می‌تواند دردسر زیادی برایتان ایجاد کند. در هر صورت با وجود اینکه پارک کردن در Drive and Park به کشیدن انگشت و رها کردن آن محدود می‌شود اما همچنان زمان‌بندی درست اجازه نمی‌دهد همه چیز ساده باشد.

هر چقدر که بهتر و صاف‌تر نیز پارک کنید، پول بیشتری دریافت کرده و در نتیجه زودتر مرحله را به پایان می‌رسانید. درست خواندید، مرحله، چون Drive and Park در تصمیمی نه چندان رایج تصمیم گرفته تا این فرمول تکراری و البته موفق کچ‌اپ را این بار در قالب مراحل پیاده کند و خبری از رکوردزنی نیست.

معرفی و دانلود بازی Drive and Park - مهارت در پارک - ویجیاتو

اما خبر بد این است که بازی متاسفانه در طراحی مراحل و ساختار کلی آن هیچ خلاقیت و هوشمندی به خرج نداده. تنها تفاوت هر مرحله با مرحله قبلی تنها تفاوت‌های بسیار کوچک در محیط و جاهای پارک است و پول بیشتری که برای تمام کردن مرحله باید کسب کنید. در واقع هیچ خبری از المان‌های جدید، غافل‌گیری و امثال آن نیست و همین موضوع به تجربه بازی در طولانی مدت آسیب شدیدی وارد می‌کند.

تفاوت بین سرعت و هندلینگ ماشین‌ها و البته پول متفاوتی که از پارک کردن هر کدام کسب می‌کنید، کمی این حس پوچی مراحل را کمرنگ می‌کند اما برای نجات دادن بازی از ورطه تکرار به هیچ وجه کافی نیست. تبلیغات فراوان بین مراحل بازی هم یکی دیگر از مشکلات Drive and Park هستند که البته به نظر می‌رسد این روزها به استاندارد تمامی بازی‌های موبایل رایگان تبدیل شده.

به هر حال باید اعتراف کرد که سازندگان Drive and Park ایده عجیبشان را به اندازه‌ای موفق پیاده‌سازی کردند که در چند ساعت اولیه بازی بتواند هر مخاطبی را سرگرم خود بکند. Drive and Park را با کمک لینک‌های زیر می‌توانید برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS دانلود کنید.

پیشنهاد میشه

درایو اند پارک در امری بسیار موفق است که بیشتر بازی‌های موبایل را با آن می‌شناسیم: سادگی. تمام گیم‌پلی و کنترل ماشین‌ها تنها با کمک یک انگشت انجام می‌شود اما لزوما پارک دوبل در دنیای درایو اند پارک هم کار راحتی نیست. اگر به دنبال بازی ساده و غیر جدی می‌گردید که تنها ساعاتی از روز شما را سرگرم خود کند، سراغ بازی درستی آمدید.

معرفی و دانلود بازی Drive and Park - مهارت در پارک - ویجیاتو
Drive and Park
Drive and Park
  • سازنده SayGames
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانرکژوال
  • حجم43 مگابایت
برچسب‌هابازی تک نفره
کپی شد https://vgto.ir/5oi
نظرات
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x