ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فیلم‌برداری فصل دوم سریال Star Trek: Picard بازهم تاخیر خورد

فصل اول سریال Star Trek: Picard توانست به خوبی طرفداران این سری را راضی نگه دارد ولی ویروس کرونا مانع فیلم‌برداری فصل دوم سریال شده است. اینکه امروزه فیلم‌برداری یک پروژه آغاز شود به شرایط ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۸ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۰

فصل اول سریال Star Trek: Picard توانست به خوبی طرفداران این سری را راضی نگه دارد ولی ویروس کرونا مانع فیلم‌برداری فصل دوم سریال شده است.

اینکه امروزه فیلم‌برداری یک پروژه آغاز شود به شرایط مختلف ربط دارد که از همه مهم‌تر مکان و قوانین آن منطقه است. با این وجود سازندگان سریال Star Trek: Picard تنها کسانی که نیستند که با این مشکل مواجه‌اند، اما بازهم مجبور به تاخیر زمان آغاز فیلم‌برداری شده‌اند.

در ابتدا قرار بود که فیلم‌برداری فصل دوم در تابستان آغاز شود. با این وجود به خاطر پاندمی ویروس کرونا فیلم‌برداری در تابستان غیرممکن بود. سپس برنامه فیلم‌برداری به آغاز سال جدید و ماه ژانویه موکول شد. حالا ما اطلاعات دقیق‌تری در این زمینه در اختیار داریم.

سریال Star Trek: Picard

جری رایان (Jeri Ryan) بازیگران سریال در توییتر خود از این خبر داد که دوباره تاریخ آغاز فیلم‌برداری تاخیر خورده است. البته این تاخیر چندان زیاد نیست و انتظار می‌رود که از ۱ فوریه (۱۲ بهمن) فیلم‌برادری به صورت رسمی آغاز شود.

هنوز هیچ اطلاعات از زمان پخش فصل دوم سریال نیز در دسترس قرار ندارد. با توجه به اینکه فیلم‌برداری فصل اول ۴ ماه طول کشید و ۴ ماه بعد این سریال در تلویزیون پخش شد، می‌توان انتظار داشت که فصل دوم در ماه نوامبر ۲۰۲۱ (پاییز سال بعد) پخش شود. البته این موضوع به شرطی می‌تواند درست باشد که کرونا دوباره فیلم‌برداری را عقب نیندازد.

بیشتر بخوانید:


ویجی‌لاگ: تنت به زبان ساده – داستان آخرین فیلم نولان دقیقا چیه؟

تماشای نسخه باکیفیت از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی