ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سوویچ
اخبار و مقالات

چرا نینتندو در مورد سوییچ بعدی حرف نمی‌زند؟

«شونتارو فوروکاوا»، مدیر نینتندو در مصاحبه اخیر خود نسبت به سؤالی حول در حال ساخت بودن کنسول سوییچ دیگر، واکنشی نشان نداد و از پاسخ دادن آن امتناء کرد. او دلیل این کار خود را ...

مهرشاد مرادزاده
نوشته شده توسط مهرشاد مرادزاده | ۱۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۴

«شونتارو فوروکاوا»، مدیر نینتندو در مصاحبه اخیر خود نسبت به سؤالی حول در حال ساخت بودن کنسول سوییچ دیگر، واکنشی نشان نداد و از پاسخ دادن آن امتناء کرد. او دلیل این کار خود را لو ندادن سوپرایزهای آینده شرکت اعلام کرد.

اوایل امسال شایعاتی مبتنی بر کار سخت نینتندو روی نسخه‌های جدیدی از نینتندو سوییچ منتشر شدند. شایعه‌ و موارد لو رفته‌ای به این موضوع اشاره داشتند که نسخه کوچکتری از کنسول سوییچ با نام «مینی سوییچ» تا پایان سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود.

به گزارش دوال‌شاکرز، در جلسه پرسش و پاسخی میان سهام‌داران شرکت نینتندو، از فوروکاوا در مورد شایعات ساخت نسخه‌های جدید نینتندو سوییچ و این موضوع که آیا شرکت اظهاراتی در این باره دارد یا خیر، پرسیده شد. او تصمیم گرفت تا پاسخ بیشتر بخش‌های این سؤال را ندهد:

در حالی که ما می‌دانیم درباره این موضوع پوشش‌هایی صورت گرفته، ما نمی‌توانیم در مورد گمانه‌زنی‌ها و شایعات درباره سخت‌افزار یا نرم‌افزار جدید چیزی بگوییم. این عمل، غافلگیری‌‌ و سوپرایزهای شرکت را برای مشتریان از بین می‌برد و بر خلاف علاقه سهام‌داران ماست. بنابراین ما از این بحث‌ها دوری می‌کنیم.

به هر حال، فوروکاوا به این موضوع اشاره داشت که نینتندو همیشه در حال کار روی محصولات مختلف و متنوع است. او ادامه داد:

ما مدام در حال توسعه سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای جدید هستیم. ما در زمانی که همه چیز آماده ارائه باشد، آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

با اینکه خانواده نینتندو هیچ چیزی را با این سخنان تأیید نکردند، جمله‌بندی فوروکاوا به گونه‌ای بود که به نظر می‌رسد این شرکت در حال کار روی نسخه‌های متمایزی از نینتندو سوییچ است. با توجه به بازنگری‌هایی که نینتندو در مدل‌های قبلی خود داشته (برای مثال در کنسول 3DS)، این موضوع به نظر غافلگیرکننده نمی‌رسد. از همان ابتدا مشخص بود که کنسول نینتندو سوییچ در زمان مناسب، مدل‌های جدیدی خواهد داشت و با اینکه فوروکاوا هیچ چیزی را تأیید نکرد، این موضوع ضمانت‌شده و مطمئن به نظر می‌آید.

نکته جالب توجه اینجاست که مدیران شرکت نینتندو در جلسه‌ای دیگر با سهام‌داران دقیقا همین جملات را تکرار کردند. همچنین اینطور به نظر می‌رسد که ساخت نینتندو سوییچ بعدی در خارج از چین دنبال می‌شود و به دنبال کشمکش‌های تجاری اخیر آمریکا و چین، این کنسول جدید با قیمت بیشتری عرضه شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی