فیلم غیر رسمی آنچارتد را تماشا کنید + زیرنویس فارسی

۱۵ دقیقه اکشن و هیجان

۱

دن تراختنبرگ و تیمش این روزها سخت مشغول کار روی اقتباس سینمایی آنچارتد هستند، فیلمی که قرار است تام هالند (Tom Holland)، بازیگر نقش اسپایدرمن، در آن به جای نیتن دریک ایفای نقش کند. تراختنبرگ در مصاحبه‌ها و صحبت‌هایش اشاره کرده که نمی‌خواهد اقتباسی مستقیم و منطق با داستان‌های سری آنچارتد بسازد و در عوض قصد دارد داستان خاص خودش را روایت کند.

اما اقتباس‌های سینمایی آنچارتد تنها به این فیلم رسمی که سونی روی آن نظارت دارد و قرار است ۲۸ آذر سال دیگر به نمایش در آید، محدود نمی‌شود. سال پیش نیز لایو اکشن کوتاه و ۱۵ دقیقه‌ای از دنیای آنچارتد در فضای مجازی منتشر شد که به دست خود طرفداران ساخته شده و نسخه‌ای غیر رسمی و فن‌مید (Fan Made) به حساب می‌آید.

البته این بدان معنا نیست که با اثری سطحی و ساده رو به رو باشیم؛ نیتن فیلیون (Nathan Fillion)، بازیگر معروف کانادایی در این لایو اکشن نقش نیتن دریک را دارد و استیون لنگ (Stephen Lang) به جای سالی بازی می‌کند، هنرپیشه‌ محبوبی که آثاری چون آواتار، Mortal Engines و سریال نظم و قانون را در کارنامه‌اش دید.

به بهانه اخبار داغ این روزهای فیلم سینمایی اقتباسی آنچارتد، تصمیم گرفتیم یادی از لایو اکشن سال گذشته آن کنیم. بنابراین اگر فرصت دیدن آن را از دست دادید، حالا می‌توانید این فیلم کوتاه را با بهترین کیفیت و زیرنویس فارسی تماشا کنید. راستی نظر شما در مورد این لایو اکشن چیست؟ چه بخش‌ها و المان‌هایی را دوست دارید در فیلم اصلی هم ببینید؟ دیدگاه‌هایتان را حتما با ما به اشتراک بگذارید.

.کپی شد https://vgto.ir/b6

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
AHMAD آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
AHMAD
مهمان
AHMAD

طرف با این هیکلش چطوری اخه خدا سازندش باید ار … اویزونش کنی

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...