ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

استیم
اخبار و مقالات

توسعه دهنده‌ای از انجمن استیم بازی خودش اخراج شد

بازی‌های زیادی در انجمن استیم صفحه اختصاصی دارند و اکنون یک توسعه دهنده از صفحه بازی خودش به خاطر توهین به دیگران اخراج شده است. توسعه دهنده‌ای به نام Dolphin Barn Incorporated از انجمن استیم ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰

بازی‌های زیادی در انجمن استیم صفحه اختصاصی دارند و اکنون یک توسعه دهنده از صفحه بازی خودش به خاطر توهین به دیگران اخراج شده است.

توسعه دهنده‌ای به نام Dolphin Barn Incorporated از انجمن استیم اخراج شده است. به نظر می‌رسد که او با بازیکنان بازی خودش مشکل دارد و به آن‌ها بی احترامی کرده است. سپس تیم پشت استیم به این موضوع واکنش نشان داده و اکانت او را مسدود کرد. این توسعه دهنده در توییتر خود تصویری از پیام و اخطار ولو را قرار داده است. 

مطلب پیشنهادی
فرصتی عالی برای خرید تابستانه
ارزشمند‌ترین تخفیفات تابستانه استیم که نباید از دست بدهید

این دومین باری است که یکی از پست‌های شما با توهین یا حمله به دیگر کاربران، قوانین و دستورالعمل‌های گفت و گوی ما را نقض می‌کند. ما همچنین متوجه روند پیام‌های توهین آمیز در هنگام مسدود کردن اکانت بازیکنان از hub بازی شما هستیم. 

هنگام ارسال هر محتوایی در انجمن یا برقراری ارتباط با بازیکنان خود، لطفا مطمئن شوید که از دستورالعمل‌ها پیروی می‌کنید. بی توجهی به قوانین و دستورالعمل‌های ما در آینده می‌تواند روابط تجاری ما را به خطر بیندازد.

استیم

Domina اسم بازی این سازنده است که با قیمت ۲۰ دلار در استیم در دسترس قرار دارد. استودیو Dolphin Barn همچنان قابلیت انتشار محتوای بیشتر در استیم را دارد اما به نظر نمی‌رسد که پشتیبانی از Domina ادامه داشته باشد. Domina چندان اوضاع خوبی ندارد و به خاطر جبهه‌گیری سازنده خود صدها نقد منفی دریافت کرده است. 


ویجیاتو سینما: ۱۰ کارگردان برتر دنیا که فیلم‌های بدی ساختند!

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتیوب ویجیاتو سینما

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • 3D Club
    3D Club | ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

    چقدر بیشعور بوده سازنده اش ?

مطالب پیشنهادی