ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سایبرپانک ۲۰۷۷
اخبار و مقالات

تعداد بازیکنان همزمان Cyberpunk 2077 در استیم افزایش یافت

تعداد بازیکنان همزمان سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) به لطف آخرین پچ بازی و همچنین انیمه Cyberpunk: Edgerunners نتفلیکس افزایش پیدا کرده است. بر اساس داده‌های SteamDB، روز گذشته، تعداد بازیکنان همزمان Cyberpunk 2077 به ۳۷ ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ | ۲۲:۳۰

تعداد بازیکنان همزمان سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) به لطف آخرین پچ بازی و همچنین انیمه Cyberpunk: Edgerunners نتفلیکس افزایش پیدا کرده است.

بر اساس داده‌های SteamDB، روز گذشته، تعداد بازیکنان همزمان Cyberpunk 2077 به ۳۷ هزار نفر رسید که از بازی‌های محبوب دیگری مانند Elden Ring (با ۳۱ هزار بازیکن آنلاین) همراه با Grand Theft Auto 5 و Destiny 2 بیشتر بوده است. همچنین در مقایسه با ماه آگوست که تعداد بازیکنان همزمان بازی در زمان اوج خود به ۱۶ هزار نفر رسیده بود، اکنون این میزان بیشتر از دو برابر افزایش یافته است.

مطلب پیشنهادی
بسته الحاقی؟ با سی‌دی پراجکت تماس بگیرید
بررسی بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
سایبرپانک ۲۰۷۷

جدیدترین به‌روزرسانی بازی که شامل اصلاحات مختلف و بهبودهای گیم‌پلی و همچنین ویژگی‌های بیشتری می‌شود، احتمالا نقش زیادی در افزایش محبوبیت آن داشته است. علاوه بر این، انیمه‌ای که به تازگی از نتفلیکس منتشر شده، یعنی Cyberpunk: Edgerunners نیز مورد استقبال بسیار خوب بینندگان قرار گرفته است که این امر نیز احتمالا نقش زیادی در محبوبیت بازی داشته است.

استودیو سی دی پراجکت رد اخیرا از اولین بسته الحاقی داستانی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ رونمایی کرد که Phantom Liberty نام دارد. همچنین اعلام شد که این بسته الحاقی، تنها محتوای داستانی اضافی خواهد بود که در حال حاضر برای این عنوان برنامه‌ریزی شده است.

مطلب پیشنهادی
الهام‌بخش، دنباله یا پیش‌درآمد؟
آیا بازی‌ها و رمان‌های ویچر به هم مرتبط هستند؟

چرا ماینکرفت موبایل بهتر از ورژن پی‌سی این بازی است؟

تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • mamomran
    mamomran | ۲۵ شهریور ۱۴۰۱

    داشتم یوتیوب میگشتم.همه جا درباره ایستراگ های بین انیمه و خود گیم بود.
    خیلی ها دارن خودشونو جای کاراکتر های این انیمه(مثل دیوید و لوسی) میزارن و کل نایت سیتی رو می گردن.فکر کنم این چند روزی , روز سایبرپانکه!

مطالب پیشنهادی