ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

آیا کوجیما برای تمام کردن ساخت Death Stranding تحت فشار است؟

هیدئو کوجیما تایید کرده که تیم سازنده بازی Death Stranding در حال پشت سر گذاشتن کرانچ (اضافه کاری بیشتر از اندازه) برای رساندن بازی به تاریخ انتشار مورد نظر در پاییز سال جاری هستند. وقتی ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۰

هیدئو کوجیما تایید کرده که تیم سازنده بازی Death Stranding در حال پشت سر گذاشتن کرانچ (اضافه کاری بیشتر از اندازه) برای رساندن بازی به تاریخ انتشار مورد نظر در پاییز سال جاری هستند.

وقتی کوجیما از کونامی جدا شد این سوال برای بسیاری از طرفداران وجود داشت که پروژه بعدی این بازی‌ساز مشهور چه عنوانی خواهد بود. حال از روزی که Death Stranding رسماً معرفی شد مدت زیادی می‌گذرد و این بازی در مراحل پایانی خود قرار دارد.

اگر اخبار گیم را طی سال‌های اخیر دنبال کرده باشید قطعا می‌دانید که ساخته جدید کوجیما یکی از مورد انتظارترین بازی‌های نسل جاری محسوب می‌شود. نمایش Death Stranding طی ماه‌های اخیر به شکلی بوده که بسیاری منتظر هستند تا در نهایت با هسته اصلی گیم پلی بازی که هنوز نامشخص است، آشنا شوند.

تریلر

نحوه تبلیغات بازی قطعاً فشار زیادی را به کوجیما و سایر توسعه‌دهندگانی که روی این بازی کار می‌کنند وارد کرده است و به نظر می‌رسد اوضاع در ماه‌های پایانی باقی مانده تا عرضه، سخت‌تر از همیشه شده. اخیرا کوجیما پستی را در صفحه رسمی توییتر خود منتشر کرده که در آن به انجام کرانچ برای رساندن بازی به زمان انتشار اشاره می‌کند.

البته هنوز نمی‌دانیم که این کرانچ در چه سطحی است و آیا اصلا شرایط کاری در حال صدمه زدن به کارمندان در حال کار روی Death Stranding هست یا خیر. به هر روی با استناد به این موضوع که خود کوجیما هم به این موضوع اشاره کرده و بحث کرانچ موضوع غریبی بین استودیوهای بازی‌سازی نیست، می‌توان حدس زد که توسعه دهندگان Death Stranding در حال سپری کردن شرایط سختی هستند.

کرانچ در بین استودیوهای همکار با سونی موضوع جدیدی نیست. مدتی پیش مشخص شد کارمندان استودیو ناتی‌داگ حین ساخت بازی‌های موفقی مثل قسمت چهارم آنچارتد و The Last of Us Part 2 تحت فشار شدید قرار داشتند؛ اتفاقی که ظاهراً سونی هم از آن با خبر بوده است. بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که این عنوان تا چه تاریخی در انحصار زمانی کنسول نسل هشتمی سونی قرار دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی