ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آموزش

اسالت رایفل های وارزون ۲: از بدترین تا بهترین

در این مقاله از ویجیاتو به معرفی و بررسی لیست اسالت رایفل های وارزون ۲ به ترتیب از بدترین به بهترین پرداخته‌ایم.

صابر بادکوبه
نوشته شده توسط صابر بادکوبه | ۲۲ دی ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۰

آیا به دنبال بهترین اسالت رایفل های وارزون ۲ می‌گردید؟ سلاح‌های موسوم به اسالت رایفل با کارآیی مناسب در نبردهای دور و نزدیک، جزء الزامات جنگ‌های نفس‌گیر وارزون ۲ به شمار می‌روند و تطبیق‌پذیری آن‌ها با عموم شرایط جنگی، ناشی از سرعت و قدرت آن‌هاست. در این مقاله از ویجیاتو به معرفی و بررسی لیست ده‌تایی اسالت رایفل‌ های وارزون ۲، به ترتیب از بدترین تا بهترین پرداخته‌ایم؛ با ما همراه باشید.

M16


M16 سلاحی مشهور و خوش‌نام است اما در لیست اسالت رایفل های وارزون ۲، در بدترین جایگاه جای می‌گیرد. سرعت شلیک آن بسیار پایین است و متاسفانه دقت و نرخ آسیب ناامیدکننده‌ای دارد. برای یک اسالت رایفل، هر نقطه ضعف بایستی لزوما با یک یا چند نقطه قوت جبران شود اما به M16 از هر زاویه که بنگرید، فقط نقطه ضعف می‌بینید.

Kastov 545


دقت شلیک Kastov 545 پایین است و لگد نسبتا شدید آن، کار را در نبردهای دوربرد تا حد زیادی دشوار می‌سازد اما خوش‌بختانه سرعت شلیک آن بالا و قابل رقابت با بالانشین‌های این لیست است. البته نرخ شلیک آن به پسرعمویش، Kastov-74U نمی‌رسد اما باز هم رضایت‌بخش است؛ شاید قرارگیری آن در رتبه نهم تا حدی بی‌انصافی بنظر برسد!

Chimera


شاید خیلی‌‌ها Chimera را یک M4 بد بدانند اما واقعیت این است که Chimera علی‌رغم برخورداری از نرخ آسیب کمتر از M4، سرعت آتش بالاتر و وزن بسیار کمتری دارد. بله، سلاح ایده‌آلی نیست و قطعا محبوبیت فصل اول را ندارد اما فقط یکبار آن را در دست بگیرید تا بدانید حقیقتا از دو سلاح قبلی بهتر عمل می‌کند!

TAQ-56


از اینجای لیست به بعد، سلاح‌های فوق‌العاده‌ای خواهیم دید؛ TAQ-56 دقیق و سبک است. جالب است بدانید نرخ آتش آن از M4 هم پایین‌تر است اما هم دقت بیشتری دارد و هم به طرز کاملا محسوسی، نرخ آسیب آن بسیار بالاست و اگر آن را در دست داشته باشید، در نبردهای دور و نزدیک تا حد زیادی خیالتان آسوده خواهد بود.

M13B


M13B هم دارای نرخ آتش بالایی است و هم لگد خفیفی دارد. این‌ها در کنار نرخ آسیب مناسب، سلاح قابل اعتمادی ساخته‌اند که البته با وجود برخورداری از آیتم‌های مثبت، در هیچ جنبه‌ای "عالی" نیستند. بهتر است بگوییم M13B فوق‌العاده نیست؛ صرفا عاری از نقاط ضعف اسالت رایفل‌های رایج است.

Lachmann-556


یکی از بهترین اسالت رایفل‌های وارزون ۲ از حیث سرعت شلیک، Lachmann-556 است که این تک امتیاز، به تنهایی برای بالا کشیدن Lachmann-556 تا میانه رتبه‌بندی اسالت رایفل های وارزون ۲ کفایت می‌کند. در واقع، لگد، دقت و نرخ آسیب آن از STB 556 کمتر است اما چنان سرعت شلیکی دارد که اگر تاکنون آن را امتحان کرده باشید، تصدیق می‌کنید که این میزان سرعت به یک دنیا می‌ارزد!

Kastov 762


وقتی از قدرت یک اسالت رایفل صحبت می‌کنیم، بهترین نمونه Kastov 762 است؛ چنان قدرتی در شلیک دارد که هرکسی را از فاصله نزدیک تا متوسط، با تعداد گلوله کمتری نسبت به آن‌چه با اسالت رایفل‌های دیگر نیاز است، نفله می‌کند. البته با این قدرت ترسناک، بایستی صابون لگدهای شدید آن را نیز به تن خود بمالید، که غمی نیست! البته اتچمنت‌های مناسبی می‌توان بکار گرفت که مشکل لگد را تا حدی برطرف می‌کنند.

M4


هر سلاحی را که در دست دارید، اگر M4 سر راهتان سبز شد زمین بگذارید! سرعت شلیک آن بالاست، دقت آن عالیست، لگد خفیفی دارد، دیگر چه می‌خواهید؟ به یاد داشته باشید که بهترین عملکرد M4 را در فواصل نزدیک تا متوسط خواهید دید.

Kastov-74U


اگر خیلی اهل جنگ از راه دور نیستید، Kastov-74U پیشنهاد ما به شماست. سریع و قوی و در فواصل نزدیک تا متوسط، دقیق است. لگد آن البته شدید است که این موجب می‌شود در فواصل دور مجبور شوید شلیک‌های بیشتری به سمت هدف کنید تا سرنگون شود، البته طبق معمول اتچمنت‌ها به یاری‌تان می‌رسند.

STB 556


این شما و این بهترین اسالت رایفل وارزون ۲! چنان دقتی دارد که گویی لیزر روی آن نصب کرده‌اید و به خوبی می‌دانید که هر نقطه قوتی، بهایی دارد؛ سرعت شلیک STB 556 نسبت به بسیاری از اسالت رایفل‌ های وارزون ۲ پایین‌تر است اما نه به اندازه‌ای که STB 556 را از جایگاه اول تکان دهد!

اسالت رایفل مورد علاقه شما در وارزون ۲ کدام است؟ لطفا نظرات خود را با ما و کاربران ویجیاتو به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • parsa.A22
    parsa.A22 | ۲۲ دی ۱۴۰۱

    من که همیشه m4دارم

  • Reza Sani
    Reza Sani | ۲۲ دی ۱۴۰۱

    M4?

مطالب پیشنهادی