معرفی بازی موبایلی  Darkrise؛ از نور تا تاریکی

معرفی بازی موبایلی Darkrise؛ از نور تا تاریکی

با یک بازی مستقل موبایلی چطورید؟

۴ روز پیش ۵ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن – نقش آفرینی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Darkrise همراه ویجیاتو باشید.

هیچ چیزی نمی‌تواند به اندازه یک بازی جذاب اکشن – نقش آفرینی؛ دوست داشتنی باشد. این بازی‌ها سال‌هاست که توانسته‌اند تا طرفداران خاص خودشان را پیدا کنند و عملکرد خوبی نیز تا به‌کنون داشته‌اند. خوشبختانه صحبت از بازی‌هایی است که به سبب پتانسیل‌های خوبشان؛ توانسته‌اند تا نمایشی فوق‌العاده را به تصویر بکشند و اگر شما نیز علاقه‌مند به تجربه این سبک از بازی‌ها باشید، عناوین بی‌شماری پیش‌رویتان خواهند بود که می‌توانید با خیالی آسوده به سراغشان بروید و انتظار رو به رو شدن با عناوینی جذاب را داشته باشید. همچنین از طرفی نیز این بازی‌ها پتانسیل‌های بالایی برای ارائه کردن دارند و می‌تواند انتظارات بسیار بالایی نیز از آن‌ها داشت.

منتهی درست در همین بین؛ یکی از جمله چیزهایی که می‌تواند تجربه‌ای ایده‌آل را از دنیای بازی‌های اکشن – نقش آفرینی به مخاطب انتقال دهد، پلتفرم موبایل است. این پلتفرم درست در طی چندین سال اخیر؛ به طرز باور نکردنی پیشرفت کرده است و امروزه دیگر به اندازه‌ای که باید، پتانسیل دارد که شما بخواهید به سراغ بازی‌های موبایلی بروید. منتهی این تمام ماجرا نیست و پلتفرم موبایل به سبب پتانسیل‌هایی که داشته، تبدیل به زمینه خوبی برای بازی‌سازهای مستقل شده تا بخواهند عناوین خودشان را روی این پلتفرم منتشر کنند. صحبت از استودیوهایی است که به سبب خلاقیتی که داشتند؛ خیلی زود محبوب شدند و بازی‌هایشان نیز؛ از کیفیت خوبی بهره‌مند بودند.

مطلب پیشنهادی:۹ بازی آفلاین برتر موبایلی که باید به سراغشان برویدبازی‌هایی که هیچ محدودیتی ندارند ۹ بازی آفلاین برتر موبایلی که باید به سراغشان بروید

بنابراین با تمام این توضیحات، اگر شما نیز طرفدار بازی‌های ویدیویی هستید، باید نیم‌نگاهی به دنیای بازی‌های موبایلی داشته باشید. همچنین پلتفرم موبایل و بازی‌های آن شاید در ابتدا آن‌طوری که باید و شاید، عملکرد مناسبی نداشته بودند، اما امروزه دیگر تبدیل به چیزی شده‌اند که می‌توانند هرکسی را عاشق خودشان کنند. بنابراین اگر به دنبال تجربه یک بازی اکشن – نقش آفرینی خوب هستید، پلتفرم موبایل درست همان‌چیزی است که شما باید به سراغش بروید.ما تاکنون در ویجیاتو به سراغ بازی‌های اکشن – نقش آفرینی بسیاری رفته‌ایم که هرکدامشان پتانسیل‌های لازم را برای جذاب بودن؛ داشتند. منتهی اگر کمی خوش‌شانس باشید، شما می‌توانید در دنیای این سبک از بازی‌ها؛ عناوینی را پیدا کنید و در کنار جذابیت، داستانی خلاقانه‌ای نیز دارند. در این بین نیز بازی موبایلی Darkrise دقیقا یکی از جمله همین عناوین است که توسط استودیوی مستقل Roika برای پلتفرم موبایل منتشر شده است و طرفداران زیادی نیز پیدا کرده. این بازی موبایلی تاکنون موفق شده تا بیش از ۱ میلیون‌بار دانلود شود و همچنین نیز امتیاز ۴.۲ از ۵ را از سوی کاربران اندرویدی دریافت کرده است.

همه‌چیز درباره این بازی موبایلی دوست داشتنی است. شما با یک عنوان فانتزی رو به رو هستید، که سعی می‌کند خودش را جذاب نشان دهد. Darkrise یک بازی مستقل است، اما این موضوع ابدا به معنای بد بودن این بازی نیست و اگر طرفدار بازی‌های مستقل باشید، Darkrise می‌تواند شما را شگفت‌زده کند. صحبت از یک بازی موبایلی مستقل اکشن – نقش آفرینی با المان‌های روگ‌لایک و فانتزی است که روایت داستانی جذابی نیز دارد که می‌تواند هرکسی را عاشق خودش کند.

مطلب پیشنهادی:با بازی موبایلی Hitman: Sniper تبدیل به قاتلی حرفه‌ای شویدبه اتحادیه سایه‌ها بپیوندید با بازی موبایلی Hitman: Sniper تبدیل به قاتلی حرفه‌ای شوید

داستان این بازی درباره سرزمینی به نام Broken Isles است که سال‌ها بود که در آرامش و صلح به سر می‌برد. منتهی درست در یکی از همین روزها؛ شورشیان دست به شورش زدند و برعلیه پادشاه این سرزمین؛ قیام کردند. اما آن‌ها برای رسیدن به آن‌چیزی که می‌خواستند، با شیاطین و نیروهای اهریمنی عهد بستند و همین باعث شد تا Broken Isles درگیر جنگ داخلی شود. اکنون سال‌هاست که این سرزمین دیگر جنگ است و مردم بی‌گناه از ترس جانشان توان مقابله با شیاطین جهنمی را ندارند. حال شما باید مانند یک شوالیه شجاع؛ شمشیر به دست بگیرید و دل به دریای این شیاطین ترسناک بزنید. اما آیا به اندازه‌ای که باید، شجاع هستید؟ این سوالی‌ست که باید پیش از شروع این بازی به آن پاسخ دهید.

بازی موبایلی Darkrise یک عنوان کاملا آفلاین موبایلی است

در بخش گیم‌پلی این بازی موبایلی شما با بخش‌های بسیار جذابی رو به رو خواهید شد که می‌توانند واقعا جذاب باشند. Darkrise اگرچه یک بازی مستقل موبایلی است، اما ابدا دست و پا شکسته عمل نکرده و همه‌چیز را بسیج کرده تا نمایشی فوق‌العاده را به تصویر بکشد. اگر المان‌های اکشن بازی را فاکتور بگیریم؛ Darkrise همچنان بخش‌های بسیاری خواهد داشت که بخواهد به لطف آن‌ها شما را شگفت‌زده کند و پتانسیل‌های بسیار بالایی نیز دارد که بد نیست به سراغشان بروید.

بازی از همان ابتدای کار از شما می‌خواهد که از میان کلاس‌های مختلف Darkrise؛ یکی را انتخاب کنید. کماندارها، جادوگران و نهایتا شوالیه‌ها جزو انتخاب‌های شما هستند. هرکدام از کلاس‌های بازی نیز قابلیت‌های خاص خودشان را دارند که شما به مرور با آن‌ها مواجه خواهید شد. وظیفه شما پیش‌روی در مراحل بازی و تکمیل کردن خط داستانی آن است. همچنین از طرفی نیز المان‌های پلتفرمر در Darkrise بیش از هرچیز دیگری نشان می‌دهند و برای همین؛ این بازی عملکرد بسیار خوبی روی پلتفرم موبایل دارد.

مطلب پیشنهادی:با بازی موبایلی Civilization VI در تاریخ سفر کنیدتاریخ را این‌بار به دست خودتان رقم بزنید با بازی موبایلی Civilization VI در تاریخ سفر کنید

گیم‌پلی بازی هیجان‌انگیز و درگیرکننده است. شما باید مدام به این‌طرف و آن‌طرف بپرید و دشمنانی را که مانند مور ملخ به شما حمله می‌کنند را از بین ببرید. شما می‌توانید پس از از بین بردن دشمنان بازی؛ سلاح‌ها و قابلیت‌های آن را نیز بگیرید. همچنین دربازی می‌توانید سکه جمع کنید و از آن‌ها برای ارتقای سلاح و زره‌تان کمک بگیرید. همچنین همانطور که از یک بازی نقش آفرینی انتظار می‌رود، شما انتخاب‌های بسیاری پیش‌رو خواهید داشت که می‌توانند تاثیر مستقیمی بر داستان بازی داشته باشند.گرافیک و جلوه‌های بصری این بازی موبایلی نیز یکی دیگر از قسمت‌هایی است که می‌تواند شما را سرگرم کند. گرافیک ۲ بعدی و فانتزی این بازی باعث شده تا شما حسی خوب از تجربه آن داشته باشید و باید به سازندگان این بازی تبریک گفت. همچنین این موضوع درباره موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی نیز یکسان است و همه‌چیز دست به دست هم داده تا این بازی پتانسیل‌های لازم را برای جذاب بودن داشته باشد.

Darkrise

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار بازی‌های اکشن – نقش آفرینی موبایلی هستید، بازی‌های بسیاری هستند که می‌توانید به سراغشان بروید و بازی Darkrise نیز درست یکی از آن‌هاست. این بازی توسط استودیوی مستقل Roika برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است و به سبب طراحی بصری و داستان‌سرایی که دارد، به عنوان یکی از جذابیت‌ بازی‌های موبایلی این سبک روی این پلتفرم شناخته می‌شود و تجربه آن نیز ابدا خالی از لطف نیست.

Darkrise – Pixel Action RPG
Darkrise – Pixel Action RPG
  • سازنده Roika
  • سیستم عامل iOS اندروید
  • ژانراکشن-نقش‌آفرینیپلتفرمرشبه-روگ
  • حجم128 مگابایت

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/k9r
نظرات (۱)
5 1 امتیاز
امتیاز مطلب
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
jiqjwhs8enqjo

سال پیش این بازی رو دانلود کردم ولی هیچ وقت بازیش نکردم
وسوسه شدم دوباره بازیش کنم 😂
ممنون و خسته نباشید🌹
یه گیم پیشنهادی دارم به اسم townsmen یه گیم استراتژی فوق العاده اعتیاد آور حتما سراغش برید
و خب بازی nihilumbra که قبل معرفی کرده بودم رو بازم پیشنهاد میدم🙂

1
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x