چرا بازی موبایلی Frozen City جایگزینی عالی برای بازی Frostpunk است؟

چرا بازی موبایلی Frozen City جایگزینی عالی برای بازی Frostpunk است؟

اجازه ندهید که سرما بلای جانتان شود

۲ بهمن ۱۴۰۱ ۳.۹ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های بقا – استراتژیک موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Frozen City همراه ویجیاتو باشید.

فرقی نمی‌کند که تا چه اندازه طرفدار بازی‌های ویدیویی هستید. گاهی در بین بازی‌های ویدیویی ما عناوینی و یا سبک‌هایی را می‌توانیم پیدا کنیم که بسیار جذاب‌اند و طرفداران زیادی نیز دارند. منتهی بازی‌های سبک بقا بدون شک جزو دسته بازی‌هایی هستند که پتانسیل‌های بالایی دارند و خوشبختانه آن‌ها را نیز می‌توان روی هر پلتفرمی پیدا کرد. خوشبختانه امروزه دیگر به سبب افزایش محبوبیت بازی‌های سبک بقا؛ دیگر می‌توان آن‌ها را روی هر پلتفرمی تجربه کرد که خوشبختانه پلتفرم موبایل جزو یکی از آن‌هاست. بازی‌های سبک بقا روی موبایل طرفداران بسیاری دارند و همین موضوع نیز؛ تبدیل به بهانه‌ای عالی برای بازی‌سازها شده تا بخواهند دنیاهای جذاب خودشان را به تصویر بکشند.

خوشبختانه خلاقیتی که بازی‌سازهای موبایلی از آن‌ در روند ساخت بازی‌هایشان استفاده کردند، تبدیل به فرصتی عالی برای بازی‌های سبک بقا روی این پلتفرم شد. وقتی صنعت موبایل گیمینگ در روزهای اولیه خودش کارش را شروع کرد، کمترکسی انتظار داشت که این بازی‌ها به موفقیت برسند. اما خب، همانطور که احتمالا حدس زده‌اید، ابدا نمی‌شد که این بازی‌ها را دست کم گرفت و بازی‌های سبک بقا روی موبایل بقدری جذاب شدند که دیگر می‌توانستند که هرکسی با هر سلیقه‌ای را مجذوب خودشان کنند و این موضوع نیز دقیقا همان‌چیزی بود که موبایل گیمرها به دنبالش بودند.

مطلب پیشنهادی:به دنبال جایگزینی برای کلش آف کلنز هستید؟ سراغ Rise of Cultures برویدیک بازی جذاب برای علاقه‌مندان عناوین استراتژیک به دنبال جایگزینی برای کلش آف کلنز هستید؟ سراغ Rise of Cultures بروید

بنابراین نوبت آن رسیده است که فرصتی دوباره به دنیای بازی‌های موبایلی دهیم. امروزه اگر شما طرفدار بازی‌های ویدیویی باشید، پلتفرم موبایل جزو آن دسته از پلتفرم‌هایی است که نباید به آن به دید یک پلتفرم ساده نگاه کنید. به خصوص با پیشرفت‌هایی که این پلتفرم در طی یک دهه اخیر داشته است، دیگر انتظار رو به رو شدن با یک بازی باکیفیت موبایلی آن‌چنان هم دور از ذهن نیست و اگر شما نیز طرفدار بازی‌های سبک بقا هستید، پلتفرم موبایل و بازی‌های آن قطعا می‌توانند تجربه‌ای فوق‌العاده و جذاب برایتان باشند.هیچ چیزی بهتر از یک بازی سبک بقا از استودیویی مستقل نیست؛ مگر نه؟ اگر شما نیز با این ایده موافق هستید، باید نیم‌نگاهی به بازی‌های سبک بقایی که در طی چندین سال اخیر برای پلتفرم موبایل منتشر شده‌اند، داشته باشید. درست در بین تمامی بازی‌سازهای موبایلی؛ استودیوی محبوب Century Games درست جزو آن دسته از بازی‌سازهایی است که عناوینش را باکیفیت خوبی می‌سازد. هرچند که این استودیو مانند توسعه دهندگانی همچون NetEase و یا تنسنت، بازی‌سازی بزرگ نیست، اما عناوین این استودیو بقدری که باید پتانسیل دارند که بخواهند جذاب باشند.

خوشبختانه یکی از جدیدترین بازی‌های استودیوی Century Games مربوط به بازی جذاب Frozen City می‌شود. این بازی یک عنوان سبک بقاست که در اواخر سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است و تاکنون نیز موفق شده تا بیش از ۱ میلیون‌بار دانلود شود و همچنین نیز امتیاز ۴.۴ از ۵ را از سوی کاربران اندرویدی دریافت کرده است. Frozen City درست از آن‌جایی جذاب است که شما را ناخودآگاه به یاد بازی فوق‌العاده Frostpunk خواهد انداخت که همین موضوع بهانه‌ای خوب برای تجربه بازی موبایلی Frozen City است.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی 80 Days؛ تجربه سفری ۸۰ روزه به دور دنیاشروعی بر یک ماجراجویی جذاب معرفی بازی موبایلی 80 Days؛ تجربه سفری ۸۰ روزه به دور دنیا

یکی از چیزهایی که سبب شباهت این ۲ بازی به یکدیگر شده، خط داستانی آن‌هاست. بازی جذاب موبایلی Frozen City داستان بازماندگانی را روایت می‌کند که در دنیایی پساآخرالزمانی گیر افتاده‌اند. صحبت از دنیایی یخ‌زده است که منابع در آن به تدریج کمترشده است و دیگر جایی برای زنده ماندن نیست. منابع محدود باعث هرج و مرج شده و مردم در گروه‌هایی زندگی می‌کنند که ایدئولوژی خاص خودشان را دارند. اکنون نوبت شماست که در دنیای این بازی؛ تا دیر نشده به دنبال راهی برای نجات خودتان باشید.

گیم‌پلی بازی درست همانند دیگر بازی‌های سبک بقا روی موبایل؛ آرام و با روایتی دوست داشتنی شروع می‌شود. بخش آموزشی بازی درست در همان ابتدای کار به شما تمام آن‌چیزی را که نیاز دارید را توضیح می‌دهد و برای همین؛ شما می‌توانید از Frozen City انتظارات بالایی داشته باشید. مرحله بعدی ساخت ساختمان‌های مورد نیاز برای بقاست. بازی درست در همان ابتدای کار از شما می‌خواهد که یکسری از ساختمان‌های مورد نیاز را بسازید تا بتوانید نیازهای اولیه خودتان را برطرف کنید.

برای اجرای بازی موبایلی Frozen City شما نیاز به دسترسی به اینترنت داریدهرچقدر که شما در بازی پیش‌روی می‌کنید، گیم‌پلی بازی نیز به همان اندازه سخت‌تر می‌شود. منابع بسیاری در بازی وجود دارند که می‌توانند تاثیر مستقیمی بر بازی داشته باشند. منتهی چوب اصلی‌ترین منبع مورد نیاز شما برای ارتقای ساختمان‌ها و ساخت سازه‌های جدید است. همچنین شما باید حواستان به گرم کردن مردمتان نیز باشد و برای حل این موضوع نیز؛ بازی آتش بزرگی را درست در وسط پناهگاهتان قرار داده که نباید اجازه خاموش شدن آن را بدهید. همچنین شما می‌توانید بازماندگانی که دارید را مسئول کارهای خاصی کنید. برخی از بازماندگان قابلیت‌های خاصی دارند که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی CarX Street؛ نسلی جدید از عناوین ریسینگ روی موبایلکدام بازی موبایلی باعث می‌شود سری آسفالت و نید فور اسپید را فراموش کنید؟ معرفی بازی CarX Street؛ نسلی جدید از عناوین ریسینگ روی موبایل

همان‌گونه که در بازی پیشرفت می‌کنید، بازی بازماندگان بیشتری را نیز به شما می‌دهد. این موضوع اگرچه به نفع شماست، اما به تدریج شما به چوب و غذای بیشتری نیاز پیدا خواهید کرد. بنابراین باید خیلی خوب از منابعی که دارید استفاده کنید. بازی المان‌های نقش آفرینی بسیاری را پیش‌رویتان قرار خواهد گذاشت که می‌توانند تاثیر مستقیمی بر بازی داشته باشند. بنابراین باید گفت که اگر شما نیز به دنبال یک بازی جذاب برای تجربه هستید، Frozen City گزینه‌ای عالی برای شماست.

راستش را بخواهید نباید اجازه دهید که گرافیک و جلوه‌های بصری این بازی شما را ناامید کنند. Frozen City پتانسیل‌های بالایی برای ارائه کردن دارد و اگر به دنبال یک بازی متفاوت هستید، باید سری به این بازی موبایلی بزنید. همچنین منتهی شرایط درباره موسیقی‌متن بازی کاملا متضاد است. Frozen City موسیقی‌متن فوق‌العاده‌ای دارد و بقدری که باید جذاب است که شما را وادار به تجربه این بازی جذاب موبایلی از استودیویی محبوب کند.

Frozen City

پیشنهاد می‌شه!

بازی‌های سبک بقا چندسالی است که روی پلتفرم موبایل طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. خوشبختانه در همین بین نیز بازی محبوب Frozen City یکی از برترین عناوین مستقل سبک بقاست که برای پلتفرم موبایل در دسترس است. همچنین این بازی موبایلی به سبب گیم‌پلی جذابی که دارد، پتانسیل‌های بالایی را از خودش نشان داده و بقدری که باید جذاب است که شما بخواهید فرصتی به این بازی محبوب دهید.

Frozen City
Frozen City
  • سازنده Century Games
  • سیستم‌عامل iOS اندروید
  • ژانراستراتژیکبقا
  • حجم448 مگابایت

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/k96
نظرات
3.9 8 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x