اگر نسخه Signature Edition‌ بازی Children of Morta را می‌خواهید همین حالا اقدام کنید

۳۲۵ هزار تومان برای پلی استیشن 4، ۳۹۰ هزار تومان برای نینتندو سوییچ

۰

بازی ایرانی و مورد انتظار Children of Morta نسخه‌ای ویژه با نام Signature Edition نیز خواهد داشت و حالا امیرحسین فصیحی مدیرعامل شرکت فن‌افزار و استودیو Dead Mage در توییترش گفته اگر این پکیج به اندازه کافی در ایران متقاضی داشته باشد، با قیمتی مناسب در اختیار گیمرهای ایرانی نیز قرار خواهد گرفت.

برای همین منظور فصیحی از علاقه‌مندان می‌خواهد فرم به خصوصی را از طریق این لینک پر کنند تا در صورت رسیدن به حد نصاب مورد نظر، تعدادی از این نسخه‌ها برای عرضه وارد ایران شود. همانطور که می‌دانید وظیفه انتشار بازی Children of Morta بر عهده استودیوی لهستانی 11Bit (سازنده عناوینی مثل This War of Mine و Frostpunk) است.

گفتنی است نسخه Signature Edition این بازی تنها به پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ اختصاص خواهد داشت، چرا که این بازی برای ایکس باکس و پی‌سی تنها به صورت دیجیتالی منتشر می‌شود. محتویات این بسته ویژه شامل موارد زیر است:

  • نسخه فیزیکی بازی PS4 یا Switch (دیسک همراه با بسته‌بندی)
  • ۶ پین باکیفیت نماد شخصیت‌های بازی
  • دفترچه هنری قطع جیبی
  • دو کارت تصویر هنری بازی (به همراه امضای تیم توسعه‌دهنده پشت یکی از آنها)
  • جعبه محکم بازی همراه با روکش

 

بازی Children of Morta: Signature Edition همزمان با تاریخ عرضه رسمی بازی با قیمت ۵۰ دلار در سراسر جهان در دسترس قرار خواهد گرفت؛ اما فصیحی وعده داده این نسخه با قیمت‌های ۳۲۵ هزار تومان برای نسخه پلی استیشن 4 و ۳۹۰ هزار تومان برای نسخه نینتندو سوییچ در ایران ارائه می‌شود.

این در حالی است که نسخه استاندارد بازی ۳۰ دلار قیمت داشته و همانطور که روز گذشته فصیحی تایید کرد، از طریق پلتفرم ایرانی هیولا نیز منتشر خواهد شد.

چیلدرن آو مورتا در تاریخ ۳ سپتامبر معادل با ۱۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ از طریق پلتفرم استیم برای کامپیوترهای خانگی منتشر خواهد شد و پس از آن پانزدهم اکتبر یا همان ۲۳ مهر ماه سال جاری برای کنسول‌های بازی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. نگاه نخست ویجیاتو به این بازی را می‌توانید اینجا مطالعه کنید.

.کپی شد https://vgto.ir/od

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...