ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کلش آف کلنز
برترین‌ها

رتبه‌بندی تمامی تاون‌هال‌ها در بازی کلش آف کلنز؛ از بدترین تا بهترین

بازی‌های موبایلی چندین و چندسال است که طرفداران و علاقه‌مندان زیادی دارند. منتهی درست در همین بین نیز؛ گاهی ممکن است که یک بازی ساده، انقلابی بزرگ در صنعت بازی‌های موبایلی ایجاد کند و خوشبختانه ...

احسان حسین خواه
نوشته شده توسط احسان حسین خواه | ۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۰

بازی‌های موبایلی چندین و چندسال است که طرفداران و علاقه‌مندان زیادی دارند. منتهی درست در همین بین نیز؛ گاهی ممکن است که یک بازی ساده، انقلابی بزرگ در صنعت بازی‌های موبایلی ایجاد کند و خوشبختانه این اتفاق یک‌بار برای همیشه در سال ۲۰۱۲ رخ داد. درست در همین سال بود که استودیوی فنلاندی سوپرسل بازی محبوب کلش آف کلنز را منتشر کرد. این بازی به سبب پتانسیل‌هایی که در آن دوران داشت، خیلی زودتر از آن‌چیزی که انتظار می‌رفت، موفق شد و همه عاشقش شده بودند. بطوری که هرطرف را که نگاه می‌کردید، افرادی را می‌دیدید که تا ساعت‌ها مشغول تجربه این بازی بودند و منتقدان نیز از عملکرد کلی این بازی رضایت داشتند. همچنین نکته جالب توجه دیگر این است که حتی پس از گذشت ۱۰ سال از انتشار این بازی؛ کلش آف کلنز هنوز هم طرفداران خودش را دارد و ابدا بازی دست و پا بسته‌ای نیست و می‌توان انتظارات بالایی از آن نیز داشت.

ما تاکنون در ویجیاتو بارها سعی کرده‌ایم که نگاهی به دنیای این بازی جذاب داشته باشیم. منتهی در این مطلب قرار است که بازی موبایلی کلش آف کلنز را از دیدی کاملا متفاوت نگاه کنیم و تاون‌هال‌های بازی را از بدترین تا بهترین؛ رتبه‌بندی کنیم. بنابراین اگر شما نیز طرفدار بازی جذاب کلش آف کلنز هستید، در این مطلب همراه ویجیاتو باشید تا با هم سفری اسرارآمیز به دنیای یکی از برترین عناوین موبایلی تاریخ داشته باشیم و آن را از دیدی دیگر بررسی کنیم. منتهی فراموش‌ نکنید که هدف از نگارش این مطلب و رتبه بندی تاون‌هال‌ها صرفا براساس لذت‌بخش بودن بازی در حین آن تاون‌هال است و مکانیزم‌هایی مانند طراحی بصری و یا نیروها اولویت ما نیست.

تاون‌هال ۱


تاون‌هال‌های زیادی در دنیای بازی کلش آف کلنز حضور دارند. اما هیچکدام به اندازه تاون‌هال ۱ جذاب نیستند. تاون‌هال ۱ درست همان زمانی است که شما بازی را برای اولین‌بار نصب کرده‌اید و می‌خواهید اولین قدم‌هایتان را در دنیای این بازی بردارید. حس نوستالژیک و کلاسیکی که این لحظه دارد، هیچ چیز دیگری در بازی نمی‌تواند برایتان رقم بزند. تاون‌هال ۱ شاید آن‌طوری که باید و شاید در گیم‌پلی بازی تاثیری نداشته باشد، اما با این‌حال لایق بودن در این لیست است.

مطلب پیشنهادی
غرب، آنلاین و وحشی!
۵ نکته ضروری که باید پیش از شروع Red Dead Online بدانید

همچنین شاید بدترین قسمت این تاون‌هال مربوط به ارتقای سریع آن باشد. وقتی شما برای اولین‌بار به سراغ کلش آف کلنز می‌روید، بازی شما را وادار به ارتقای تاون‌هال‌تان در همان بخش آموزشی بازی می‌کند و متاسفانه تاون‌هال ۱ نمی‌تواند آن‌طوری که باید شما را سرگرم کند. بنابراین اگرچه ما کلش گیمرها احترام زیادی به این تاون‌هال قائل هستیم؛ اما باور کنید یا نه؛ جای تاون‌هال ۱ باید در ابتدای لیست ما باشد و برخلاف میل‌مان لقب بدترین تاون‌هال بازی را می‌گیرد.

تاون‌هال ۲


کلش آف کلنز

درست بعد از تاون‌هال ۱ و ارتقای آن؛ تاون‌هال ۲ است که انتظار شما را می‌کشد. تاون‌هال ۲ نیز اگرچه چندان تاثیری بر گیم‌پلی بازی ندارد، اما به لطف اضافه شدن نیروهای جدید و ساختمان‌های دفاعی متفاوت‌تری مانند دیوارها و یا حتی آرچر تاور؛ بازی سعی می‌کند که به نوعی کمی جدی‌تر باشد. همچنین باید اعتراف کرد که اگرچه درست در همین تاون‌هال است که شما به تدریج با شخصیت جدی بازی آشنا می‌شوید، اما خب بازی هنوز هم این حس را به شما منتقل می‌کند که انگار درحال یادگیری آن هستند.

متاسفانه و یا خوشبختانه، شما در تاون‌هال ۲ نیز عمده لوت‌هایتان را از طریق بخش تک‌نفره بازی به دست می‌آورید و بخش چندنفره آن؛ آنطوری که باید کالبدی جدی در بازی ندارد. منتهی همچنین باید اعتراف کرد که تاون‌هال ۲ اگرچه نسب به تاون‌هال‌های بالاتر چیز چندانی برای ارائه کردن ندارد، اما با این‌حال از جایگاه بهتری نسبت به تاون‌هال ۱ برخوردار است و باید بالاتر از آن نیز قرار بگیرید.

تاون‌هال ۴


کلش آف کلنز

بعد از تاون‌هال ۳ نوبت به تاون‌هال ۴ می‌رسد، مگر نه؟ تاون‌هال ۴ نیز یکی دیگر از برترین تاون‌هال‌های بازی محسوب می‌شود که قابلیت‌های بسیاری را به بازی اضافه می‌کرد. درواقع یکی از بهترین قسمت‌های بازی که با نام بخش بیلدر بیس شناخته می‌شود، درست در همین تاون‌هال قابل بازی است و شما شاهد تغییرات بسیار زیادی در بازی خواهید بود. همچنین با اضافه شدن بالن‌ها به لیست نیروهایتان؛ شما در تاون‌هال ۴ این قابلیت را خواهید داشت که از استراتژی‌های هوایی نیز استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی
یک استراتژی تمام عیار
دوست دارید پادشاه یک جهان افسانه‌ای شوید؟

منتهی خب، اگر راستش را بخواهید، تاون‌هال ۴ به غیر از بخش بیلدر بیس؛ چیز چندانی برای ارائه ندارد و در این تاون‌هال طولی نمی‌کشد که بازی فرسایشی می‌شود. تنها کافیست که تاون‌هال ۴ را با تاون‌هال ۳ مقایسه کنید، تاون‌هال ۳ با برخودار از قابلیت‌هایی مانند کلن کستل؛ اضافه شدن نیروهای متنوع‌تر و همچنین بخش ویرایش دهکده، محتوای بسیاری نسبت به تاون‌هال ۴ دارد و برای همین؛ این تاون‌هال جایگاهی پایین‌تر از تاون‌هال ۳ دارد.

تاون‌هال ۵


کلش آف کلنز

نوبت به تاون‌هال ۵ می‌رسد. اگر کلش آف کلنز بازی کرده باشید، خیلی خوب می‌دانید که تاون‌هال ۵ چندان فرقی با تاون‌هال ۴ ندارد. ما در این تاون‌هال اگرچه شاهد اضافه شدن نیروهای جدیدی مانند ویزارد هستیم؛ اما خب اگر یکسری از ساختمان‌های دفاعی و نیروی اضافه شده جدید را فاکتور بگیریم؛ بازهم این تاون‌هال نمی‌تواند برگ برنده‌ای از خودش داشته باشد.

اما بازهم یکی از جمله دلایلی که سبب برتری این تاون‌هال نسبت به تاون‌هال ۴ شده، اضافه شدن ساختمان جدیدی به نام Spell Factory است که به شما اجازه استفاده کردن از طلسم‌ها و اسپل‌ها را می‌دهد و اولین اسپل شما در بازی با نام Lighting Spell درست در تاون‌هال ۵ دردسترس قرار می‌گیرد. برای همین این تاون‌هال با برتری بسیار ناچیزی؛ بالاتر از تاون‌هال ۴ و درست پایین‌تر از تاون‌هال ۳ قرار می‌گیرد.

تاون‌هال ۳


تاون‌هال ۳ به زبان ساده، اولین قدم‌های شما برای داشتن تجربه‌ای جدی از بازی است. درست در همین تاون‌هال است که شما می‌توانید تغییر را احساس کنید. تاون‌هال ۳ به لطف اضافه کردن نیروهای جدید، آزمایشگاه برای ارتقای نیروهایتان؛ و همچنین بخش ادیتور – جایی که می‌توانید چیدمان دهکده‌تان را تغییر دهید – سعی کرده است که کالبدی جدی داشته باشد. اما بهترین و جذاب‌ترین بخش این تاون‌هال؛ کلن کستل بازی است. شما با درست کردن این ساختمان می‌توانید به ویژگی‌های تعاملی بازی دسترسی داشته باشید و با دیگر بازیکنان نیز ارتباط بگیرید.

مطلب پیشنهادی
ای کاش یک ریمیک بود!
بررسی بازی Stronghold: Definitive Edition

همچنین با ساخت این ساختمان؛ بازی به شما این اجازه را می‌دهد که در دیگر کلن‌ها عضو شوید و از تجربه دیگر بازیکنان در ساخت دهکده‌تان نیز استفاده کنید. بنابراین اگرچه تاون‌هال ۳ ساده، دوست داشتنی و جذاب است؛ اما به سبب همین قابلیت شما می‌توانستید آن حس جذاب را از بازی کلش آف کلنز بگیرید و این تاون‌هال قطعا باید جایگاه بالاتری نیز نسبت به برادران بزرگ‌تر خودش داشته باشد.

تاون‌هال ۶


کلش آف کلنز

بنظر می‌رسد که هرچقدر که در بازی کلش آف کلنز پیشرفت می‌کنید، این بازی موبایلی دوست داشتنی؛ درست به همان اندازه جذاب‌تر می‌شود. درست تا به این لحظه از مطلب‌مان؛ تاون‌هال ۶ بهترین تاون‌هالی است که شما می‌توانید در بازی پیدا کنید. تاون‌هال ۶ مملو شده است از محتواهای جدید! بخش‌های بسیاری مانند Clan Games و Clan Capital؛ نیروهای جدیدی مانند هیلر؛ ساختمان‌های دفاعی فوق‌العاده و نهایتا اسپل‌های جدید، درست در همین تاون‌هال ۶ به بازی اضافه می‌شوند که بعد جدیدی از کلش آف کلنز را برایتان به تصویر خواهند کشید.

تاون‌هال ۶ نه‌تنها صرفا به دلیل محتوا و گیم‌پلی جذابی که دارد، بلکه به دلیل طراحی بصری ساختمان‌ها و دیوارهای صورتی رنگش نیز شناخته می‌شود. بنابراین اگر شما نیز به دنبال بهترین تاون‌هال بازی تا به این‌جای کار هستید، تاون‌هال ۶ گزینه‌ای فوق‌العاده برای شماست!

تاون‌هال ۱۲


کلش آف کلنز

شاید عجیب باشد، اما باور کنید که تاون‌هال ۱۲ هیچ چیز خاصی برای ارائه کردن ندارد و احتمالا شما از دیدن این جایگاه برای تاون‌هال ۱۲ تعجب زده شده‌اید. راستش را بخواهید، تاون‌هال ۱۲ واقعا می‌توانست بهتر باشد و سوپرسل باید فکری به حال این تاون‌هال کند. شما در تاون‌هال ‍۱۲ تنها یکسری از نیروهای جدید را خواهید داشت و دیگر محتوای چندانی نیست که بخواهید روی آن حساب کنید.

مطلب پیشنهادی
به کمک نیاز دارید؟ این مقاله چاره‌کارتان است
جواب بازی سماور | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۹۹۹ + آپدیت ۱۴۰۳

همچنین از طرفی نیروهایی که در این تاون‌هال به بازی اضافه می‌شوند، قابلیت‌های چندانی ندارند که بخواهید روی آن‌ها حساب کنید. منتهی با تمام این توضیحات، مدت زمان بسیار زیاد برای آپدیت کردن ساختمان‌هایتان نیز؛ درست یکی دیگر از دلایلی است که تاون‌هال ۱۲ را کسل‌کننده کرده است.

تاون‌هال ۸


کلش آف کلنز

تاون‌هال ۸ درست همان تاون‌هالی است که استراتژی‌ها در آن شروع به جدی‌تر شدن می‌کنند. با اضافه شدن گولم و پکا به لیست نیروهایتان؛ دست شما در استفاده از استراتژی‌های مختلف در این تاون‌هال بازتر می‌شود. همچنین درست در همین تاون‌هال است که یکی از اصلی‌ترین ساختمان‌های بازی با نام Dark Spell Factory به دهکده‌تان نیز اضافه می‌شود که اسپل‌های به مراتب قوی‌تری را در اختیارتان قرار می‌دهد. درواقع همه‌چیز در تاون‌هال ۸ دست به دست هم داده‌اند تا نمایشی فوق‌العاده را به تصویر بکشند.

همچنین یکی از بهترین قسمت‌های بازی در این تاون‌هال؛ این بود که شما می‌توانستید آن حس دوست داشتنی را از بازی بگیرید. اتک‌ها در تاون‌هال ۸ لذت‌بخش بودند و ارتقای ساختمان‌ها نیز؛ سریع و دوست داشتنی پیش‌ می‌رفت. اما با این‌حال؛ تاون‌هال ۸ در مقایسه با تاون‌هال ۷؛ چندان جذابیت خاصی ندارد و بنظر می‌رسد که باید آن را پیش‌ از تاون‌هال ۷ قرار دهیم.

تاون‌هال ۱۴


کلش آف کلنز

متاسفانه هرچقدر که در دنیای بازی کلش آف کلنز بالاتر می‌روید، درست به همان اندازه نیز بازی شما را دلسرد می‌کند. خبر بد این است که تاون‌هال ‍۱۴ نیز؛ عملکردی مشابه تاون‌هال ۱۲ دارد و در آن ابدا خبری از اتفاقات هیجان‌انگیز نیست. انگار که در تاون‌هال‌های بالاتر؛ خلاقیت استودیوی فنلاندی سوپرسل رفته رفته کمتر می‌شود. اما خب با این‌حال؛ تاون‌هال ۱۴ ابدا تاون‌هال بدی نیست و اگر کمی حوصله به خرج بدهید، می‌توانید تجربه‌ای جذاب از تاون‌هال ۱۴ داشته باشید.

همچنین اضافه شدن ساختمان‌های دفاعی جدید مانند Poison Bomb در کنار اضافه شدن دیوارهای جدید، باعث شده‌اند تا تاون‌هال ۱۴ آن جذابیت خودش را حفظ کند. همچنین پت‌ها نیز – حیواناتی که در کنار هیروهایتان هستند – سهم عمده‌ای در جذاب نگه داشتند گیم‌پلی تاون‌هال ۱۴ دارند و این تاون‌هال؛ امتیازی متوسط می‌گیرد.

تاون‌هال ۱۰


کلش آف کلنز

راستش را بخواهید، پیدا کردن جایی برای تاون‌هال ۱۰ کاری واقعا سخت بود. تاون‌هال ۱۰ مکانیزمی مشابه تاون‌هال ۸ دارد. اگرچه در این تاون‌هال ما چندان شاهد اضافه شدن بخش جدیدی نیستیم؛ اما این تاون‌هال سعی می‌کند که با اضافه کردن شخصیت‌هایی مانند ماینر و بولر؛ همچنان گیم‌پلی بازی را جذاب نگه دارد. درست در تاون‌هال ۱۰ است که اتک‌ها به تدریج شروع به سخت‌تر شدن می‌کنند و دیگر ۳ ستاره کردن مپ حریف؛ کار ساده‌ای نیست.

همچنین با اضافه شدن اینفرنو تاور در این تاون‌هال؛ وارها به تدریج چالش برانگیزتر می‌شوند. اما خب با تمام این توضیحات، تاون‌هال ۱۰ آنطوری که باید و شاید؛ گزینه جذابی نیست. البته منظورمان این نیست که تاون‌هال ۱۰؛ تاون‌هالی بد است! بلکه در این لیست گزینه‌های بسیاری هستند که می‌توانند جایگاه بالاتری نسبت به تاون‌هال ۱۰ داشته باشند.

تاون‌هال ۷


کلش آف کلنز

عملکرد دوست داشتنی استودیوی سوپرسل و بازی کلش آف کلنز؛ درست از تاون‌هال ۷ شروع می‌شود. درست در همین تاون‌هال است که ما شاهد اضافه شدن قابلیت‌ها و استراتژیک‌های بسیاری هستیم. اما یکی از برترین این ویژگی‌ها اضافه شدن دارک الکسیر بود. تاون‌هال ۷ درست مانند یک جهش بزرگ نسبت به دیگر تاون‌هال‌های پیش‌‌رو است و در این بین؛ اضافه شدن دارک الکسیر نیز؛ تاثیر بسزایی در جذابیت این بازی داشته است و شما اجازه استفاده از استراتژی‌های بسیاری را نیز می‌دهد.

مطلب پیشنهادی
تجربه این سرقت مسلحانه جذاب است، اما کماکان جای کار دارد!
بررسی بازی Payday 3

نیروهای اضافه شده جدید نیز مانند هوگ رایدر؛ دراگون و مینیون‌ها؛ و از همه مهم‌تر و جذاب‌تر، هیروها؛ باعث شده‌اند تا تاون‌هال ۷ پتانسیل‌های لازم را برای سرگرم کردن شما را داشته باشد. بنابراین شما باید انتظاراتان را از تاون‌هال ۷ بسیر بالا ببرید و خودتان را آماده رو به رو شدن با هرچیزی کنید.

تاون‌هال ۱۵


کلش آف کلنز

درست در زمان نگارش این مقاله، تاون‌هال ۱۵ آخرین و جدیدترین تاون‌هالی است که برای بازی منتشر شده. راستش را بخواهید، از آن‌جایی که این تاون‌هال به تازگی منتشر شده است، نمی‌توان نظر قطعی درباره آن داد. اما با این‌حال؛ چیزی که مشخص است، این است که تاون‌هال ۱۵ مسیری پرفراز و نشیب دارد و بنظر می‌رسد که مدت زمان زیاد آپدیت‌ها و ارتقای ساختمان‌ها؛ جزو یکی از بدترین قسمت‌های این تاون‌هال تازه وارد به کلش آف کلنز باشد.

تاون‌هال ۱۳


کلش آف کلنز

متاسفانه هرچند که تاون‌هال ۱۲ عملکرد چندان جذابی نداشت، اما تاون‌هال ۱۳ به مراتب بهتر از برادر بزرگ‌تر خودش عملکرد کرده و شما درست در همین تاون‌هال شاهد اضافه شدن هیروی جدیدی به نام Royal Champion به بازی خواهید بود. ساختمان‌های دفاعی جدید نیز با نام Log Launcher و Scatter Shot نیز در تاون‌هال ۱۳ به لیست ساختمان‌های دفاعی‌تان اضافه خواهند شد. درواقع باید گفت که تاون‌هال ۱۳؛ نیمه دوم مسیر تاون‌هال ۱۲ را تکیمل می‌کند و چندان فرقی با آن ندارد.

مطلب پیشنهادی
باقلوا؛ اما این‌بار شیرین‌تر از همیشه
جواب بازی باقلوا | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۱۱۳۱

بنابراین اگر قرار باشد که تاون‌هال ۱۲ را با تاون‌هال ۱۳ مقایسه کنیم؛ تاون‌هال ۱۳ به لطف آپدیت‌ها و محتوای بیشتری که دارد، برنده دوئل ما خواهد شد و طبیعتا نیز جایگاه بهتری نسبت به تاون‌هال ۱۲ در این لیست خواهند داشت.

تاون‌هال ۹


کلش آف کلنز

تاون‌هال ۹ یکی از بهترین تاون‌هال‌های بازی کلش آف کلنز است که طرفداران خاص خودش را دارد. وقتی تاون‌هال ۹ به بازی اضافه شد، همه‌چیز خوب و جذاب بنظر می‌رسید. اما این تاون‌هال ایراد بزرگی داشت که باعث می‌شد تا تجربه تاون‌هال ۹ آنطوری که باید دوست داشتنی نباشد. شما در این تاون‌هال هیروهای مختلفی داشتید که باید آن‌ها ارتقا می‌دادید. اما لول بسیار زیادی این هیروها باعث می‌شد تا بازی به مرور خسته‌کننده شود. منتهی خوشبختانه با آپدیت‌هایی که سوپرسل برای کلش آف کلنز منتشر کرد، این موضوع نیز اکنون برطرف شده است.

درست در این تاون‌هال شما یکی از برترین هیروهای بازی را که نام آرچر کوئین شناخته می‌شود را خواهید داشت. همچنین اضافه شدن ساختمان دفاعی جدیدی به نام X-Bow باعث شده تا شما بتوانید دیوار دفاعی‌تان را محکم‌تر از همیشه درست کنید. پکیج تاون‌هال ۹ با اضافه شدن لاوا؛ ویچ و نهایتا Jump Spell کامل می‌شود و این اولین تاون‌هالی است که به شما اجازه استفاده از استراتژی لاولون – ترکیب لاوا و بالن – را نیز می‌دهد. همچنین گیم‌پلی لذت‌بخش این تاون‌هال نیز؛ دلیلی دیگر بر جذابیت تاون‌هال ۹ است.

تاون‌هال ۱۱


کلش آف کلنز

درست در سال ۲۰۱۵ بود که تاون‌هال ۱۱ به دنیای بازی کلش آف کلنز اضافه شد. در این تاون‌هال یکی از تاثیرگذارترین هیروهای بازی به نام گرند واردن به دنیای بازی اضافه شد و ما ساختمان دفاعی جدیدی به نام Eagle Artillery را نیز داشتیم! تاون‌هال ۱۱ نقطه عطفی برای بازی کلش آف کلنز بود و سوپرسل در طی سال‌های اخیر نیز؛ محتوای بیشتری را به صورت تدریجی راهی این تاون‌هال کرد. برای مثال نیروهای جدیدی مانند Super Troop‌ها، Ice Golem و یا حتی الکترو دراگون؛ حتی در طی چندین سال اخیر به دنیای تاون‌هال ۱۱ اضافه شده‌اند.

مطلب پیشنهادی
پول ندارم، دل که دارم!
معرفی بازی های بتل رویال برای گوشی های ضعیف

همچنین ما پیش‌تر اشاره کردیم که تاون‌هال ۱۰ شروعی بر سخت‌تر شدن بازی بود! اما در تاون‌هال ۱۱ شما به تدریج یاد می‌گیرید که چگونه از استراتژی‌ها و نیروهای مختلف استفاده کنید و بازی یک‌بار دیگر برایتان کالبدی آموزشی خواهد گرفت. بنابراین باید اعتراف کرد که تاون‌هال ۱۱ تجربه‌ای جذاب از بازی کلش آف کلنز است و تعادل خوبی را نیز در روند گیم‌پلی بازی ایجاد کرده است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (7 مورد)
 • hahbaz$
  hahbaz$ | ۷ بهمن ۱۴۰۱

  برای میدان نبرد( انگلیسی شو نمیدونم) کلش رویال هم بزارید

 • ironwolf
  ironwolf | ۶ بهمن ۱۴۰۱

  از نظر من تاون هال ۷ بهتر از بقیه تاون هالاست
  (هرچی لول تاون هال از ۱۰ میره بالاتر بازی از اون حالت کلاسیک دوست داشتنی دور تر میشه)

 • TLOU_FAN
  TLOU_FAN | ۵ بهمن ۱۴۰۱

  خیلی کسل کننده شد دیگه بعد از تاونهال ۱۲ به نظر من چون دیگه تکراری شده بود. تاونهال ۸ خاطرات رو برام زنده میکنه و خیلی دوستش داشتم و یه بار بخاطر وار با دوستم دعوا کردم :)

 • ATREUS
  ATREUS | ۵ بهمن ۱۴۰۱

  خاطرات زنده شد
  زمانی که کلش او کلنز بازی میکردم تو لول 70 تاون حال لول مکس داشتم?البته اون موقع تاون هال 11،لول مکس بود
  تاون هال مورد علاقم هم تاون هال 10 بود

 • london is red
  london is red | ۵ بهمن ۱۴۰۱

  سلامتی اونایی که انتظار داشتن به ترتیب لول قرار بود قرار بگیرن:/

  • HESAM88
   HESAM88 | ۶ بهمن ۱۴۰۱

   چون کلش آف کلنز بازی نکردم فکر می کردم قرار مدل های مختلف تاون هال با کاربرد های مختلف معرفی بشه

 • Eigi.1385.kabir
  Eigi.1385.kabir | ۵ بهمن ۱۴۰۱

  تا ابد ادامه داره اخه تاون هال 15:/

مطالب پیشنهادی