ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

جوایز انیمیشن Annie 2023
اخبار و مقالات

برندگان جوایز انیمیشن Annie 2023 مشخص شدند

شب گذشته بالاخره برندگان پنجاهمین دوره‌ی جوایز انی (Annie Awards) مشخص شد. این مراسم دیشب در تالار رویس دانشگاه کالیفرنیا در شهر لس آنجلس برگزار شد و انیمیشن استاپ موشن پینوکیو به کارگردانی گیرمو دل ...

هدایت واحدی
نوشته شده توسط هدایت واحدی | ۷ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۰

شب گذشته بالاخره برندگان پنجاهمین دوره‌ی جوایز انی (Annie Awards) مشخص شد. این مراسم دیشب در تالار رویس دانشگاه کالیفرنیا در شهر لس آنجلس برگزار شد و انیمیشن استاپ موشن پینوکیو به کارگردانی گیرمو دل تورو که در ۹ بخش مختلف نامزد شده بود با گرفتن ۵ جایزه حسابی در این مراسم خوش درخشید.

مطلب پیشنهادی
یک پری از زیر آب‌ها که به دنیای بیرون از دریاها دل می‌بندد
داستان اصلی پری دریایی چه بود؟

شما می‌توانید لیست کامل برندگان جوایز انیمیشن Annie 2023 را در ادامه مشاهده نمایید:

بهترین انیمیشن:

  • Turning Red
  • Guillermo del Toro’s Pinocchio
  • Puss in Boots: The Last Wish
  • The Sea Beast
  • Wendell & Wild

بهترین انیمیشن مستقل:

  • Charlotte
  • Inu-Oh
  • Little Nicholas, Happy As Can Be
  • Marcel the Shell with Shoes On
  • My Father’s Dragon

بهترین تهیه‌کنندگی ویژه انیمیشن:

  • Prehistoric Planet
  • Superworm
  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse
  • The House
  • The Sandman

بهترین انیمیشن کوتاه:

  • Amok
  • Black Slide
  • Ice Merchants
  • Love, Dad
  • The Flying Sailor

بهترین انیمیشن تبلیغاتی:

  • Can’t Negotiate the Melting Point of Ice
  • Minions: The Rise of Gru / The Office
  • Save Ralph
  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache
  • Today’s Holiday Moments are Tomorrow’s Memories

بهترین انیمیشن تلویزیون/رسانه برای خردسالان:

  • Elinor Wonders Why
  • Gabby’s Dollhouse
  • Rise Up, Sing Out
  • Spirit Rangers
  • The Tiny Chef Show

بهترین انیمیشن تلویزیون/رسانه برای کودکان:

  • Abominable and the Invisible City
  • Big Nate
  • Moominvalley
  • The Owl House
  • We Baby Bears

بهترین انیمیشن تلویزیون/رسانه برای بزرگسالان:

  • Bob’s Burgers
  • Harley Quinn
  • Rick and Morty
  • The Simpsons – Treehouse of Horror XXXIII
  • Tuca & Bertie

بهترین انیمیشن تلویزیون/رسانه:

  • BAYMAX!
  • El Deafo
  • HouseBroken
  • Oni: Thunder God’s Tale
  • Undone

بهترین انیمیشن دانشجویی:

  • Au revoir Jérôme!
  • Birdsong
  • Synchronie Passagère
  • The Most Boring Granny in the Whole World
  • The Soloists

بهترین جلوه ویژه انیمیشن تلویزیون/رسانه:

  • Cars on the Road
  • Love Death + Robots
  • Prehistoric Planet
  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse
  • The House

بهترین جلوه ویژه انیمیشن سینمایی:

  • Avatar: The Way of Water
  • Lightyear
  • Guillermo del Toro’s Pinocchio
  • Minions: The Rise of Gru
  • The Sea Beast

بهترین انیمیشن شخصیت‌ها در انیمیشن تلویزیون/رسانه:

  • Oni: Thunder God’s Tale
  • StoryBots: Answer Time
  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse
  • The House

بهترین انیمیشن شخصیت‌ها در انیمیشن سینمایی:

  • Turning Red; Teresa Falcone
  • Turning Red; Eric Anderson
  • Guillermo del Toro’s Pinocchio
  • The Bad Guys; Jorge Capote
  • The Bad Guys; Min Hong

بهترین انیمیشن شخصیت‌ها در فیلم لایو اکشن:

  • Avatar: The Way of Water
  • Beast
  • Finch
  • Jurassic World Dominion
  • Peacemaker

بهترین انیمیشن شخصیت‌ها در بازی ویدئویی:

  • Cuphead – The Delicious Last Course
  • God of War Ragnarök
  • Horizon Forbidden West
  • Moss: Book II
  • Potionomics

بهترین طراحی شخصیت‌ در انیمیشن تلویزیون/رسانه:

  • Amphibia
  • Entergalactic
  • Love Death + Robots
  • Oni: Thunder God’s Tale
  • Spirit Rangers

بهترین طراحی شخصیت‌ در انیمیشن سینمایی:

  • Luck
  • Puss in Boots: The Last Wish
  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie
  • The Bad Guys
  • Wendell & Wild

بهترین کارگردانی در انیمیشن تلویزیون/رسانه:

  • BAYMAX!
  • exception
  • More Than I Want To Remember
  • Oni: Thunder God’s Tale
  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

بهترین کارگردانی در انیمیشن سینمایی:

  • Turning Red
  • Guillermo del Toro’s Pinocchio
  • Marcel the Shell with Shoes On
  • My Father’s Dragon
  • Wendell & Wild

بهترین موسیقی در انیمیشن تلویزیون/رسانه:

  • Love Death + Robots
  • Oni: Thunder God’s Tale
  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse
  • The Cuphead Show!
  • The House

بهترین موسیقی در انیمیشن سینمایی:

  • Turning Red
  • Guillermo del Toro’s Pinocchio
  • Mad God
  • The Bad Guys
  • The Sea Beast

بهترین طراحی صحنه انیمیشن‌های تلویزیون/رسانه:

  • Genndy Tartakovsky’s Primal
  • Mall Stories – Atilla the Grilla
  • Oni: Thunder God’s Tale
  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse
  • The House

بهترین طراحی صحنه انیمیشن‌های سینمایی:

  • Guillermo del Toro’s Pinocchio
  • Mad God
  • Puss in Boots: The Last Wish
  • The Bad Guys
  • The Sea Beast

بهترین استوری‌بورد انیمیشن‌های تلویزیون/رسانه:

  • Cyberpunk: Edgerunners
  • Kung Fu Panda: The Dragon Knight
  • Looney Tunes Cartoons
  • Love Death + Robots
  • The Cuphead Show!

بهترین استوری‌بورد انیمیشن‌های سینمایی:

  • Minions: The Rise of Gru; Nima Azarba
  • Minions: The Rise of Gru; Dave Feiss
  • Puss in Boots: The Last Wish
  • Strange World; Jeff Snow
  • Strange World; Javier Ledesma Barboll

بهترین صداپیشگی در انیمیشن تلویزیون/رسانه:

  • Looney Tunes Cartoons; Candi Milo
  • StoryBots: Answer Time; Fred Tatsciore
  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls Mayhem in the Multiverse; Tara Strong
  • The Proud Family: Louder and Prouder; Karen Malina White
  • Zootopia+; Maurice LaMarche

بهترین صداپیشگی در انیمیشن سینمایی:

  • Guillermo del Toro’s Pinocchio; David Bradley
  • Guillermo del Toro’s Pinocchio; Gregory Mann
  • Marcel the Shell with Shoes On; Jenny Slate
  • Puss in Boots: The Last Wish; Wagner Moura
  • The Sea Beast; Zaris-Angel Hator

بهترین نویسندگی در انیمیشن تلویزیون/رسانه:

  • BAYMAX!
  • Big Nate
  • Love Death + Robots
  • The House
  • Tuca & Bertie

بهترین نویسندگی در انیمیشن سینمایی:

  • Turning Red
  • Inu-Oh
  • Marcel the Shell with Shoes On

بهترین تدوین انیمیشن تلویزیون/رسانه:

  • Amphibia
  • Green Eggs and Ham
  • Karma’s World
  • Star Trek: Lower Decks
  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

بهترین تدوین انیمیشن سینمایی:

  • Lightyear
  • Turning Red
  • Guillermo del Toro’s Pinocchio
  • Puss in Boots: The Last Wish
  • The Sea Beast

چرا بازی‌های بزرگ از ایندی‌ها شکست خوردند؟ 

تریلر جدیدی از بازی Resident Evil 4 منتشر شد - ویجیاتو
برای تماشای ویدیو از طریق یوتیوب ویجیاتو، روی تصویر بالا کلیک کنید!
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی