با کمک این بازی موبایلی نینجاها را تبدیل به اساسین کنید

با کمک این بازی موبایلی نینجاها را تبدیل به اساسین کنید

Ninja’s Creed یکی از بهترین بازی‌های شوتر موبایلی است

۳ هفته پیش ۳.۷ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن – شوتر موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی موبایلی iOS و اندروید Ninja’s Creed همراه ویجیاتو باشید.

هرچقدر که هم طرفدار دنیای بازی‌های ویدیویی باشید، عناوین شوتر جزو آن دسته از بازی‌هایی خواهند بود که هرکسی فارغ از سلیقه‌ای که دارد، علاقه‌مند به آن‌هاست. تاریخچه بازی‌های شوتر به سال‌ها قبل باز می‌گردد. درست در دروانی که استودیوهای بزرگ، به دنبال چیزی فراتز یک عنوان ساده ویدیویی بودند و بازی‌های شوتر؛ نجات دهنده آن‌ها بود. عناوینی مانند Doom Classic؛ نسخه‌های اولیه کال آف دیوتی و حتی بازی‌های فراموش‌شده‌ای مانند مدال افتخار یا همان Medal of Honor تنها بخشی از عناوین بزرگی هستند که باعث شکل‌گیری ژانر اکشن – شوتر شدند. همچنین استقبال از دنیای بازی‌های شوتر بقدری خوب بود که حتی بازی‌سازهای کوچک‌تر و مستقل نیز به سراغ این ژانر رفتند تا خودشان را به طرفداران بازی‌های ویدیویی ثابت کنند.

همچنین امروزه بازی‌های شوتر را به لطف عملکرد فوق‌العاده‌شان را می‌توان روی هر پلتفرمی پیدا کرد. منتهی این موضوع تنها به سبب گیم‌پلی این سبک از بازی‌ها ممکن نشده بود. درواقع این خلاقیت بازی‌سازها بود که باعث شد تا سبکی یکنواخت تبدیل به تاثیرگذارترین و نمادین‌ترین ژانر ویدیوگیم شود و عناوین بسیاری نیز درست با استفاده از همین سبک ساخته شده‌اند. درست در همین بین پلتفرم موبایل جزو آن دسته از پلتفرم‌های دوست داشتنی بود که توانست با استفاده از پتانسیل‌های حداکثری عناوین شوتر؛ میزبان عناوین بسیار دوست داشتنی باشد که پیش‌تر هیچکسی انتظارشان را نداشت.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی 80 Days؛ تجربه سفری ۸۰ روزه به دور دنیاشروعی بر یک ماجراجویی جذاب معرفی بازی موبایلی 80 Days؛ تجربه سفری ۸۰ روزه به دور دنیا

بنابراین اگر شما نیز طرفدار بازی‌های موبایلی هستید، قطعا تاکنون با عناوین بسیار جذابی رو به رو شده‌اید که داستان‌هایی فوق‌العاده را روایت کرده‌اند. صحبت از بازی‌های شوتر موبایلی است که غیرممکن‌ها را تبدیل به ماموریتی امکان‌پذیر کرده‌اند و دنیایی را به تصویر کشیده‌اند که کمترکسی انتظارش را داشت. پس اگر شما نیز علاقه‌مند به دنیای بازی‌های اکشن – شوتر موبایلی هستید، در این مطلب همراه ویجیاتو باشید تا نگاهی به یکی از خلاقانه‌ترین بازی‌های اکشن – شوتر موبایلی بیندازیم که حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و تجربه‌اش ابدا خالی از لطف نیست.پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم که دلیل جذابیت دنیای بازی‌های اکشن؛ خلاقیت سازندگان این سبک از بازی‌ها بوده. ما در طول چندین سال اخیر بازی‌های اکشن – شوتر مختلف بسیاری را روی پلتفرم موبایل داشتیم که بی‌نهایت دوست داشتنی بوده‌اند. همچنین از طرفی نیز خوشبختانه استودیوی بازی‌سازی مستقل 707 Interactive جزو آن دسته از بازی‌سازهای مستقلی است که تجربه فوق‌العاده‌ای در ساخت بازی‌های موبایلی دارد و عموما اکثر موبایل گیمرها این استودیو را به دلیل ساخت سری فرنچایز جذاب Endless Nightmare می‌شناسند.

منتهی یکی از دیگر موفق‌ترین بازی‌های موبایلی این استودیو مربوط به بازی دوست داشتنی Ninja’s Creed می‌شود. این بازی یک عنوان خلاقانه در سبک اکشن – شوتر است که در سال ۲۰۲۱ برای موبایل منتشر شده و عملکرد خوبی نیز از خودش به جا گذاشته است. بازی موبایلی Ninja’s Creed تاکنون موفق شده است تا بیش از ۱۰ میلیون‌بار دانلود شود و امتیاز ۴.۵ از ۵ را نیز از سوی کاربران اندرویدی دریافت کرده است که در نوبه خودش بسیار حائز اهمیت است.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Ninja Turtles: Legends؛ لاکپشت‌های نینجا روی موبایلاین بازی موبایلی را نباید از دست بدهید معرفی بازی Ninja Turtles: Legends؛ لاکپشت‌های نینجا روی موبایل

داستان بازی موبایلی Ninja’s Creed چندان داستانی مستقل نیست که بخواهید روی آن حساب باز کنید. بازی صرفا به صورت چندین رویداد مختلف در کشورهای متفاوت شروع می‌شود و مبدا اصلی شما به ژاپن بر می‌گردد. جایی که شما باید به عنوان یک نینجای ماهر؛ اهداف مشخص شده را از بین ببرید و زمین را از حضور انسان‌هایی بدجنس پاک کنید. البته این تمام ماجرا نیست و شما در این مسیر؛ با مشکلات بسیاری نیز رو به رو خواهید شد که می‌توانند تاثیر مستقیمی بر روند بازیتان داشته باشند.

برای اجرای بازی موبایلی Ninja’s Creed شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

اگر قرار باشد که به سراغ گیم‌پلی این بازی موبایلی برویم؛ باید اعتراف کرد که این بازی موبایلی یکی از خلاقانه‌ترین عناوینی است که شما می‌توانید روی موبایل به سراغش بروید. این بازی موبایلی به شما کمک می‌کند که نینجاهای ژاپنی را تبدیل به اساسین کنید. Ninja’s Creed به وضوح از فرنچایز اساسینز کرید اقتباس کرده است و این بازی شباهت‌های زیادی به نسخه‌های موبایلی این فرنچایز مانند Assassin’s Creed Rebellion دارد که به نوبه خودش می‌تواند جایگزین مناسبی برای طرفداران این فرنچایز روی موبایل باشد.

بازی موبایلی Ninja’s Creed یک بازی شوتر اول شخص است. مخفی‌کاری در دنیای این بازی موبایلی اولویت اول را دارد و شما در مراحل مختلفی که در Ninja’s Creed با آن‌ها رو به رو خواهید شد، باید دشمنان و اهداف مختلف را از بین ببرید. متاسفانه بازی روندی خطی دارد. این موضوع درست به آن معناست که شما صرفا باید اهدافی که بازی برایتان مشخص کرده است را از بین ببرید و آزادی عمل چندانی ندارید. منتهی اگر این ایراد دلسرد کننده را نادیده بگیریم؛ این کات‌سین‌های بازی هستند که طراحی خوبی دارند. تیرهایی که شما شلیک می‌کنید، وابسته به جایی که برخورد می‌کند، امتیاز متفاوتی دارد. برای مثال هدشات‌ها در Ninja’s Creed بسیار ارزشمندتر از زمانی هستند که تیرتان به پا و یا بدن اهداف برخورد کند. اگر Sniper Elite بازی کرده باشید، این مکانیزم و کات‌سین‌های برخورد تیرها در بازی Ninja’s Creed برایتان بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Call of Duty Modern Warfare 2بادام تلخ در ظرف آجیل بررسی بازی Call of Duty Modern Warfare 2

منتهی این تمام ماجرا نیست و Ninja’s Creed خودش را یک بازی استراتژیک نیز معرفی می‌کند. شما پس از اتمام هر مرحله، جوایز بسیاری دریافت خواهید کرد که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقای شخصیتتان و توانایی‌هایش استفاده کنید. Ninja’s Creed یک بازی موبایلی تماما اکشن است و استودیوی بازی‌سازی 707 Interactive نیز به زیبایی هرچه تمام‌تر و با استفاده از پتانسیل‌هایی که پلتفرم موبایل در اختیارش قرار داده، یک بازی دوست داشتنی را ساخته که تجربه‌اش ابدا خالی از لطف نیست.همچنین راستش را بخواهید، گرافیک این بازی شاید آنطوری که باید و شاید فوق‌العاده نباشد، اما با این‌حال شما با یکی از زیباترین بازی‌های موبایلی رو به رو هستید که پتانسیل‌های بالایی نیز دارد. خوشبختانه این موضوع درباره موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی Ninja’s Creed نیز صدق می‌کند و اگر شما طرفدار بازی‌های موبایلی باشید، این بازی یکی از برترین عناوینی است که می‌توانید روی موبایل به سراغش بروید و تجربه‌اش ابدا خالی از لطف نیست.

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی Ninja’s Creed در سال ۲۰۲۱ توسط استودیوی بازی‌سازی 707 Interactive برای موبایل توسعه پیدا کرد. صحبت از بازی موبایلی است که به شما کمک می‌کند تا نینجاها را تبدیل به اساسین کنید و همچنین یکی از دوست داشتنی‌ترین بازی‌های موبایلی اکشن – شوتری است که شما می‌توانید روی موبایل به سراغش بروید.

با کمک این بازی موبایلی نینجاها را تبدیل به اساسین کنید - ویجیاتو
Ninja's Creed: OriginsNinja's Creed: Origins
سازنده:707 Interactive سبک:اکشن ، شوتر حجم:۶۲۹ مگابایت سیستم‌عامل:اندروید ، iOS

بیشتر بخوانید:

کپی شد https://vgto.ir/l2v
نظرات (۱)
3.7 7 امتیازها
امتیاز مطلب
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات

هم توضیحی که درباره ارتقا دادن کارکتر دادید بازی رو RPG می کنه نه استراتژیک و هم نینجا ها اساسین های ژاپن هستن و نیازی به تبدیلشون نیست. فکر کنم متن کمی اصلاح بخواهد.

1
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x