حالت بتل رویال به بازی استراتژی Civilization VI اضافه خواهد شد

چرا که نه!

0

محبوبیت بالای سبک بتل رویال طی سال‌های اخیر باعث شده تا این حالت بازی را در عناوین مختلفی مشاهده کنیم؛ بازی‌هایی که هیچ وقت فکر نمی‌کردیم Civilization VI به عنوان یک استراتژی نوبتی یکی از آن‌ها باشد!

بله، درست خواندید! طبق اعلام رسمی توکی گیمز، به‌زودی بخش جدیدی به بازی Civilization VI اضافه می‌شود که Red Death نام دارد. در این بخش شما همراه با افراد دیگر در یک نقشه‌ای بزرگ پراکنده خواهید شد و سرانجام گروهی که آخر از همه روی نقشه باقی بماند، برنده بازی است.

گروه‌های مختلفی در بخش بتل رویال Civilization VI حضور دارند که هر کدام از آن‌ها توانایی‌های مختص به خودشان را دارند. برای مثال، یکی از گروه‌ها تجهیزات بهتری در مقابله با دشمنان دارد و یکی دیگر از آن‌ها هم به سلاح هسته‌ای برای نابود کردن دشمنان خود مجهز است.

 

اضافه شدن بخش بتل رویال به عنوانی مثل Civilization VI غیر ضروری و عجیب به نظر می‌رسد اما شخصا به عنوان طرفدار این مجموعه منتظر هستم تا ببینم سازندگان تمدن 6 چگونه می‌خواهند کانسپت مبارزات بتل رویال را در یک بازی استراتژی نوبتی پیاده کنند.

البته برخلاف گذشته‌ای نزدیک، سازندگان بازی‌ها کمتر از گذشته به اضافه کردن بخش بتل رویال به پروژه خود علاقه‌مند هستند. برای مثال، در Gears 5 خبری از بتل رویال نیست و سازندگان کال آو دیوتی: مدرن وارفر به طور مشخصی تایید کرده‌اند که در زمان عرضه این بازی بر خلاف بلک‌آپس 4 نباید منتظر بخش بتل رویال باشیم.

به عنوان کاربر Civilization VI نظر شما در مورد اضافه شدن حالت Red Death به این بازی چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

.کپی شد https://vgto.ir/y0

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...