ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Starfield
اخبار و مقالات

۲۵۰ توسعه‌دهنده در بتسدا همچنان روی بازی Starfield کار می‌کنند

استودیوی بتسدا گیمز (Bethesda Game Studios) به طور شفافی اعلام کرده که در سال‌های آینده برای پشتیبانی از بازی Starfield برنامه دارد. این بازی نقش‌آفرینیِ علمی‌تخیلی تا امروز به‌روزرسانی‌های متعددی را پس از انتشارش دریافت ...

پوریا رمزک
نوشته شده توسط پوریا رمزک | ۳۰ آبان ۱۴۰۲ | ۱۷:۴۹

استودیوی بتسدا گیمز (Bethesda Game Studios) به طور شفافی اعلام کرده که در سال‌های آینده برای پشتیبانی از بازی Starfield برنامه دارد. این بازی نقش‌آفرینیِ علمی‌تخیلی تا امروز به‌روزرسانی‌های متعددی را پس از انتشارش دریافت کرده است و برای مثال به تازگی پشتیبانی رسمی از DLSS به آن اضافه شده است. در واقع به‌نظر می‌آید که بیشتر تمرکز توسعه‌دهنده آن به‌جای آنکه روی پروژه‌های بعدی باشد، همچنان روی استارفیلد است.

در یک مصاحبه با مجله Wired، تاد هاوارد (کارگردان)، اعلام کرده که ۲۵۰ نفر از کارکنان استودیوی بتسدا گیمز - یعنی بالغ بر نیمی از کارکنان ۴۵۰ نفره این شرکت بازی‌سازی - همچنان در حال کار روی استارفیلد هستند.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

او در این باره می‌گوید:

در حال حاضر که شما در حال صحبت با من هستید ۴۵۰ نفر در استودیوی ما شاغل هستند و هنوز خیلی‌ها هم روی بازی Fallout 76 کار می‌کنند. همچنین ۲۵۰ نفر از کارکنان شرکت در حال کار روی Starfield هستند.

Starfield

هاوارد پیش از این اظهار داشته بود که در سال‌های جاری محتوای مختلفی در حجم‌های گوناگون برای Starfield منتشر خواهد شد. با اینکه جزئیات این نقشه‌ها مشخص نیست اما در حال حاضر می‌دانیم که دی‌ال‌سی بازی Shattered Space نام خواهد داشت. هنوز تاریخی برای انتشار آن مشخص نیست و در این حین قرار است که قابلیت پشتیبانی از مادها در جایی از سال ۲۰۲۴ به بازی اضافه شود.

درست است که تمرکز اکثریت کارکنان بتسدا همچنان روی Starfield است، اما کار بر روی بازی The Elder Scrolls 6 نیز در حال قوت گرفتن است، زیرا که این بازی نقش‌آفرینی فانتزی اوایل امسال وارد توسعه کامل شد.

Starfield برای ایکس‌باکس سری اس/ایکس و پی‌سی در دسترس است.

مطلب پیشنهادی
پول‌های خود را در استارفیلد هوشمندانه خرج کنید!
آموزش دریافت سفینه‌های فضایی رایگان در استارفیلد

محبوب ترین بازی موبایلی بین ایرانی‌ها کدومه؟

پچ جدید Starfield پشتیبانی رسمی از DLSS را به بازی اضافه می‌کند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی