ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Dwarf Fortress
اخبار و مقالات

حالت جدید بازی Dwarf Fortress سال آینده از راه می‌رسد

زمانی که بازی Dwarf Fortress در دسامبر ۲۰۲۲ در استیم عرضه شد، به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و توانست تا مارس ۶۳۰ هزار نسخه بفروشد. پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام سازنده تایید کرد که ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۹ آذر ۱۴۰۲ | ۲۳:۲۷

زمانی که بازی Dwarf Fortress در دسامبر ۲۰۲۲ در استیم عرضه شد، به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و توانست تا مارس ۶۳۰ هزار نسخه بفروشد. پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام سازنده تایید کرد که حالت ماجراجویی در آوریل ۲۰۲۴ عرضه می‌شود.

در حالی که Dwarf Fortress اصلی در مورد ساخت و نگهداری قلعه‌ای از کوتوله‌ها است، حالت ماجراجویی بیشتر یک کمپین بازی نقش آفرینی است.

مطلب پیشنهادی
با برنامه بازی بخرید!
تاریخ تخفیف بعدی استیم چه زمانی است؟

شما یک شخصیت می‌سازید و در دنیایی که به صورت رویه‌ای تولید می‌شود با قلعه‌ها، شهرها، جناح‌ها و موارد دیگر، پرسه می‌زنید. حتی می‌توانید یکی از جهان‌های خود را از حالت Fortress Mode تجربه کنید.

Dwarf Fortress

برخی از تغییرات جالب‌تر شامل چهره‌هایی است که به لطف سیستم پرتره رویه‌ای صورت می‌گیرد. شما همچنین می‌توانید با شخصیت‌ها صحبت کنید و یک گروه برای کشف جهان تشکیل دهید.

حتی نقشه جهان نیز تغییر کرده و شهرها، خانه‌ها و جاده‌ها به راحتی قابل مشاهده هستند. مبارزات نیز شاهد تغییراتی بودند. منتظر جزئیات بیشتر در مورد حالت ماجراجویی در ماه‌های آینده باشید.


بررسی پلی استیشن پورتال

ایکس باکس یک‌بار دیگر به ارائه Game Pass روی پلی استیشن اشاره کرد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی