بازی Total War Saga: Troy معرفی شد

اگر هومر بازی می‌ساخت

0

بالاخره زمانش رسید و SEGA و Creative Assembly به طور رسمی از جدیدترین نسخه سری بازی‌های Total War رونمایی کردند. همانطور که می‌توانید از اسم بازی حدس بزنید، این نسخه در دوران جنگ تروآ جریان خواهد داشت. نکته دیگر این است که این بار شاهد حضور عناصر اساطیری و خیالی نیز در بازی خواهیم بود.

البته این بدین معنی نیست که بازی قرار است به طور کامل به فانتزی رو آورد. Troy همچنان تا حدی ماهیت تاریخی خود را حفظ کرده است. اما سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا از پتانسیل جنگ تروآ برای اضافه کردن برخی المان‌های اساطیری استفاده کنند؛ به طور مثال در بازی شاهد سربازان قدرتمندی خواهید بود که همانند مینوتورها زره پوش شده‌اند. همچنین در تریلر بازی نیز نبرد افسانه‌ای دو اسطوره مشهور، یعنی آشیل و هکتور نیز به تصویر کشیده شده است. فعلا حضور این دو به عنوان قهرمانان بازی تایید شده است.

خدایان یونانی نیز نقش بزرگی در بازی خواهند داشت. به هر حال، آن دوران مردم به وجود آن‌ها باور داشتند. البته انتظار نداشته باشید که پوسایدون ناگهان ظاهر شود و میدان نبرد را با سیلی از آب بشورد. حضور خدایان بیشتر به شکل مزایا و به اصطلاح buffها برای شما و رقبایتان شکل می‌گیرد. برای مثال پوسایدون می‌تواند کشتی‌هایتان را قدرتمندتر کند.

پس Total War Saga: Troy عملا نزدیک‌ترین چیز به یک بازی از شاهکار هومر یعنی ایلیاد است. شخصا در بازی‌های استراتژی و مخصوصا توتال وار در یک کلام افتضاح هستم اما همین اطلاعات هم مرا هیجان‌زده کرده است. تاریخ عرضه بازی هنوز به صورت دقیق منتشر نشده و صرفا می‌دانیم که برای سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است. صفحه استیم Troy هم اکنون در دسترس بوده و طبق اطلاعات آن، می‌توانیم منتظر نسخه‌های مک و لینوکس نیز باشیم.

.کپی شد https://vgto.ir/119

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...