ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سازندگان بازی Exodus جزئیات جدیدی از بازی منتشر کردند

Exodus یک بازی RPG علمی تخیلی است که در آن متیو مک‌کانهی اولین نقش خود را در یک بازی ویدئویی بازی می‌کند. این بازی اولین بار در گیم اواردز ۲۰۲۳ معرفی شد. از آن ...

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۱۶ دی ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۵

Exodus یک بازی RPG علمی تخیلی است که در آن متیو مک‌کانهی اولین نقش خود را در یک بازی ویدئویی بازی می‌کند. این بازی اولین بار در گیم اواردز ۲۰۲۳ معرفی شد.

مطلب پیشنهادی
گمشده در میان ستارگان
۱۰ فیلم علمی تخیلی درباره افرادی که در فضا سرگردان هستند

از آن زمان، ما فقط تریلر معرفی اولیه بازی را دیدیم، اما مجموعه‌ای از ویدیوها اخیرا منتشر شده که بخشی از مکالمات با با بنیانگذاران Archetype، جیمز اوهلن و چاد رابرتسون، را در مورد بازی نشان می‌دهد.

جزئیاتی مانند این که شخصیت اصلی بازی صداگذاری می‌شود و صامت نخواهد بود. اوهلن می‌گوید «ما روی انتخاب‌های بازیکن و عواقب آن‌ها تمرکز می‌کنیم» و بسته به این انتخاب‌ها ممکن است پایان‌های متعددی وجود داشته باشد.

اوهلن و رابرتسون همچنین در مورد الهامات Exodus صحبت کردند، که نام بازی‌های Interstellar به دلیل تمرکز بازی بر اتساع زمان، تلماسه فرانک هربت، جنگ ستارگان، و سایر آثار فضایی در آن دیده می‌شود.

بازی Exodus

اوهلن همچنین اذعان کرد که تیم در حال کار با برخی از بهترین نویسندگان علمی تخیلی در جهان، برخی از کارگردانان و هنرمندان مفهومی و ... است. بازی تمرکز بسیاری روی بخش علمی کار دارد و به نظر شاهد فرمول‌ها و اثبات‌های متعددی برای اتفاقات بازی هستیم.

اوهلن و رابرتسون همچنین تأیید کردند که Exodus در واقع در خوشه امگا قنطورس قرار دارد، جایی که انسان‌ها به هیچ وجه تسلط خود را بر روی زمین حفظ نکرده‌اند و در واقع پایین زنجیره غذایی قرار دارند.

مطلب پیشنهادی
ماجراجویی و کاوش در دل فضا
۱۰ فیلم که اگر بازی Starfield را دوست دارید باید تماشا کنید

چرا جی تی ای ۶ باید شبیه GTA IV باشه؟

اولین تیزر از فصل دوم سریال Arcane منتشر شد [تماشا کنید] - ویجیاتو
PSU
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی