ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی‌های راه یافته به مرحله نهایی لول آپ 98 را به صورت رایگان دانلود کنید

فرصتی مناسب برای دیداری دوباره با بازی‌های خاطره‌انگیز

۰
انارگیفت

لول آپ ۹۸ به روزهای پایانی خود نزدیک می شود و مطابق قولی که برگزارکنندگان این رویداد پیش از این داده بودند، ۲۲ بازی‌ای که به مرحله‌ی نهایی لول آپ راه یافته‌اند هم‌اکنون در بخش «میدان» فروشگاه هیولا قابل بازی هستند.

بخش میدان هیولا مربوط به بازی‌هایی است که فرایند ساخت آن ها هنوز به پایان نرسیده. در واقع سازندگان با استفاده از میدان بخشی از بازی را قبل از عرضه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا از بازخورد آن‌ها برای اصلاح کردن نتیجه نهایی استفاده کنند.

شرکت‌کنندگان برای حضور در رقابت امسال لول‌آپ، می‌بایست موضوع بازی مورد نظرشان را عنوانی انتخاب کنند که قبل از سال ۲۰۰۰ میلادی عرضه شده، و سپس آن (یا حداقل بخشی از آن) را با المان‌های جدید و عناصری نوآورانه و در عین حال وفاداری به طراحی اولیه بازسازی (دوباره‌سازی) کنند. به همین دلیل، در بخش میدان فروشگاه هیولا با اسامی خاطرانگیزی مثل «تانک»، «سونیک»، «پک من» و «کنترا» روبرو خواهید شد.

شما می‌توانید بعد از دانلود رایگان بازی‌های حاضر در مرحله نهایی لول آپ، با دادن رای‌های مثبت و منفی به پروژه‌های مورد نظر امتیاز دهید. قرار است داوران هیولا امتیاز کاربران را در نمره نهایی خود دخیل کنند.

تیم اول بازی‌سازی در Level Up برنده ۳۰ میلیون تومان وجه نقد خواهد شد. تیم‌هایی که در رده‌های دوم و سوم نیز قرار بگیرند به ترتیب ۱۰ و ۵ میلیون تومان جایزه دریافت خواهند کرد. قبل از تجربه این بازی‌ها می‌توانید نگاهی به مطلب «با پروژه‌های لول آپ 98 بیشتر آشنا شوید» داشته باشید.

.کپی شد https://vgto.ir/133

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...